Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ranom zorom me mama probudila fonom... Ono, kao, Bozic je pa walja rano ustati :o) Bila malo do komshiluka i sad ni sama ne znam shta cu... A ne, ne... znam... Josh malo pa na posao...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Aj jos da mi kazu da treba taj dan da se suzdrzim kompa/net-a pa cu da ima se iserem na pragu crkve

Israla mi se ortakinja kako je ne zovem otkako sam navatao ribicu kako sam se promenio & stuff. A meni je takva muka od takvih spika da je to strasno svi znaju da se ljudi ne menjaju :)

Procitam prvi red ... kao, haha ... krenem da citam drugi i rek'o "nije valjda", kad ono sretjom to stator samo koristi iste rechi za razlicite stvari :))

Juche sam se bash fino naj'o za vecheru, prebranac, krompir salata, riba i te stvari ... a riba bas super bila spremljena, odavno nije bila tako dobra. Jedino sto se ja izmorim kad jedem ribu od ciscenja svih onih kostiju pa ne mogu ni puno da je pojedem :)

nisam otisao na rhh,

Da, znamo :) Ne brini krule inache, igrali smo dotu :) Ali je pao i taj Quake naravno.

E pa od danas čika Ale :)))) ima kablovski net gajbi i nadrljali steeeee! ;))))))

Da te sluzhi u sretji i veselju!

Hristos se rodi!

Link to comment
Share on other sites

Da, znamo :) Ne brini krule inache, igrali smo dotu :) Ali je pao i taj Quake naravno.

A zasto kvejk igrate samo kad ja ne dodjem? Why??? Zasto me Bog ne voli?

(nadam se da nema nikakve veze sa tim sto sam ustao pre 15 minuta :)

Inace me naterali ortaci da idemo do Saborne crkve sinoc, iako ja i nisam bas neki vernik, a onda sam se setio i zasto nisam neki vernik. Ruku na srce zaista je bilo brdo mladog sveta, ali treba imati u vidu i kako taj mladi svet kapira tu crkvu. Znaci sve devojke su bile full full nasminkane, doterane, sa sve iscepanim farmerkama i torbicama sa sljokicama itd, otprilike scena koju mozete videti u Strahinjica Bana u sred leta. Naravno ni macho kompanija nije izostala, a cini mi se da je lakmus papir celog desavanja bio lik koji je svoju sveze opranu crnu "golf peticu" parkirao odmah preko puta crkve i pozirao ispred iste sa sve otvorenim prozorima (na srecu nije isla muzika iz kola, ali mi onda opet nije jasna logika otvorenih prozora). Dozivljaj su naravno upotpunile petarde i sve ostale prigodne djakonije bacane ispred crkve. Sve u svemu ako mi je trebalo podsecanje zasto ne idem na takva desavanja, dobio sam ga sa pojacanjem.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Posle diwnog prepodnewa, ewo me na poslu... jeste, ima nas koji i na bozic radimo... :/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...