Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Bila na prewijanju prsta... Ne izgleda ni najmanje lepo, mozda ce morati da mi ga seku [:D] Ma i dalje boli pakleno... No wishe od toga boli glawa od shkole, matematike i tablice mnozenja... [V]

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Sta su nam Rimljani doneli dobro do sad?"

"uhmm....skole?"

"Dobro, pored skola da li su nam Rimljani ista dobro doneli?"

"uhmm...puteve?"

"Dobro pored skola i puteva, da li su nam Rimljani ISTA dobro doneli?"

"uhmmm...vodovod?"

"Dobro, pored skola, puteva i vodovoda......

:)

:))))))))))

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

mada mislim da bi bolje palo ono

"treba da prestanemo samo da razmatramo i krenemo u akciju!"

"da da treba da krenemo u akciju"

"u akciju treba da krenemo a ne samo da razmatramo!"

"chisto razmatranje nece nam nishta doneti"

"ne valja mnogo razmatrati. bolje je u akciju uci"

"shto manje razmatranja."

itd :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

svi znamo koliko je nemoguće otići u grad ovih dana.. e ne znam što sam planirao za večeras neku bleju u gradu, al eto, jesam.. zapravo, danas nije bilo kiše i planirao sam da odem peške (lagano 20 minuta šetnje).. onda je kiša ponovo počela da pada i meni se smučio život..

jebo mater debilima koji se toliko lože na glupu novu godinu da oni koji u grad idu i ostalih 345 dana ne mogu ništa da urade.. pa za vreme najgorih sankcija mi je uspevalo da se dokopam centra, a sada ne mogu.. pu.

Link to comment
Share on other sites

bio sam u gradu celo popodne. Pa ono je uzas ( nek mi neko objasni koji je trip sa nepriznavanjem domacih autobusa), kisha, histerichna masa koja je krenula u soping (trebao sam sebi da kupim pantalone ali kada sam video koja je rulja u svakoj radnji samo sam se okrenuo i otisao kuci), blato, kaljuga.Izgleda da cemo ponovo imati novu godinu bez snega [:(]...

ali barem mi se jedna stvar lepa desila. Elem ja najvishe ne volim generalizacija, ali ipak imam neko opste loshe misljenje o ribama koje misle da je dzins na svakom delu tela i bebi roze ili plavo - vrhunac modnog izraza, ali danas sam potkrepio svoje misljenje.

Idem ja u grad busom i ne znam zasto ne slusam muziku na plejeru niti nesto citam, nego jednostavno blejim smoren kroz prozor... I tako se autobus polako kotrlja od batajnice ka centru i nekako mi zapadne za uvo razgovor dve ribe koje su sedele preko puta mene. Nisu imale vishe od 18 godina, jedna je bila od glave do pete u roze obuchena dok je druga bila skroz u teksasu. Provalim da je ta roze riba iz srednje hemijske i da prica ovoj drugoj : " Znash kod nas svakog polugodja se nakupi u skoli skoro 900 zakljuchenih kecheva. Od cega je 500 iz fizike. Dakle POLA OD POLA, znachi JEDNA TRECINA svih." [:D][:)]

geek humor, ali koliko glup treba biti pa ovako nesto lupiti u srednjoj skoli

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio u skoli...

do malo pre sam na adriji gledao "blok" bili bad copy...koji su to kreteni! :)

sad malo gledam neki Exploration movie sto mi da cosmiC...gistro leek jos u beta verziji provalio na mesta koja jos uvek ne postoje...ili tipa on je human rogue,jase undead mounta,nosi two hand sword,i ima set koji se dobija u bwl-u (koji tad jos nije postojao)....znaci divim koji je h4x0r leek! mozda je to nas killy???:)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

postao sam strasno neinteresantan... svaki post mi je isti.. dosao kuci, bio sa drustvom.. uskoro palim na kunt posto ustajem u pola 7.

blah...

inace, cela nedelja mi je u nikad vecoj frci, pa je to kao kul posto ce brze proci final nedelja mile nam 2K5, na kurac je nabijem...

i tako... pisemo se ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...