Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

последња сива радна недеља у овој мутној години.

987 је заузет цело пре подне, а ја морам да шлепујем она мртва кола до електричара, морам да испотписујем неке путне налоге и купим карте за новака, а све по овој киши... још сам и нешто прехлађен што није новост, здравље ми није јача страна последња 2 месеца.

иначе, пун сам ентузијазма за надолазеће празнике, решен сам да се добро проведем и неће ме ништа избацити из такта. имам пуно новогодишњих одлука и ако следеће године спроведем 50% бићу срећан као куче.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pih zaboravio sam da uplatim aDSL(768/196) :( pa se sada vozim na rezervnom tocku (256/64). Gledam da ce ova kisa da prestane pa da trkem do poste i pekare, jer sam dobio veliku zelju za jednim vrucim burekom sa mesom i ladnim jogurtom :) Kada to odradim kacim vam filmic sa PB koja mi je Westica dala te njojzi hvala :)

Link to comment
Share on other sites

kakav mrtav dan u vojsci... zaspacu za ovim stolom jbt...

neam pojma kad cu da palim.. kontam da za nekih max sat vremena trazim da me puste....

jos pada jebena kisa... ima da pokisnem kao chka do kuce.. meaning da nema spavanja, nego susenje kose and stuff.. grr....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

9800

хвала шмекере...

2000 дин за шлеповање од 6 каплара до Тошиног бунара!!!!!!! алооооооо бре!!!

шта је ту је.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Na poslu, kao po obichaju... Jedwa gledam... Spawala sam cela 2 i po sata, zahwaljujuci akumulatoru, ko razume shwatice :o))) Sad polako sredjujem slike, pa da ih kachim, kachim i kachim... Boze blagi ima ih preko 70...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jos pada jebena kisa... ima da pokisnem kao chka do kuce.. meaning da nema spavanja, nego susenje kose and stuff.. grr....

[mr Burns]ошишај се, Хипику!!![/mr Burns]

[;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Peh ... ustadoh nesto ranije, da stogod zavrsim (ne, to nije vreme kada postujem ovo) sto je prilicno pohvalno s obzirom da sam nocas sa boletom pikao CoH ... dodushe, od jedan do tri ili tako nesto, nista ekstra. Da ga vidite kako je zajeban, moram da izvalim kako da napravim slike, a da nije printscreen. Interesantno je da je CoH skinuo svih onih 1.6GB patcheva, i onda krenuo nesto opet da broji 50 sati! Srecom pa se samo istripovao i sve je bilo gotovo nakon verifikacije fajlova.

Sad gledam napolje, razmisljam sta cu i kako cu. Imam te neke obaveze, nisu "pritisle" da moram danas da ih obavim, ipak ne bih da ih ostavljam za sutra, sto reche Vuk ... videcu.

Link to comment
Share on other sites

и јел' наш метар дужи од њи'овог?
uvwk bate;)

imamo dva etalona tj lasera za metar. jedan se bazdari prema onom koji je primarni etalonu/laser i onda se taj bazdareni shalje u francusku na kontrolu; i tako svakih 5 dina.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bio u gradu, moram da kupim neka sranja za novu godinu.. parfem koji je u merkatoru 3000 je u centru 7000, idemo!

posle se klackao prevozom, sve ukupno oko 1h (inače treba 10 minuta, ni toliko).. mrzim decembar u beogradu. jebala ih nova godina.

2000 дин за шлеповање од 6 каплара до Тошиног бунара!!!!!!! алооооооо бре!!!

isplati se učlaniti se u AMS, za manje para od tog tvog jednog šlepovanja dobijaš kupone za pomoć na putu, šlepovanje i tako još neke stvari..

naravno, to sad ne možeš da uradiš, jer mora da prođe neko vreme (recimo dve nedelje) od učlanjenja do prve usluge.

Neka zemlja - nesto nesto

rusija - često krvari

Link to comment
Share on other sites

danas mi ortak na faxu napravio "test opste kulture" tj. test koliko dobro poznajem narodnjake ;)

pravo remek-delo !

od mogucih 10 imala sam 5 poena sto je naravno nedovoljno za prolazak :P ... jebg , bice bolje drugi put :)

pala sam na pitanja tipa : "nastavite pesmu ...(neka od sanje djordjevic) " , "povezite pesmu i izvodjacha" i slicno... genijalac :)

p.s. ono juche nisam bila depresivna, nego sam bila gladna a nisam ni provalila , a krivo mi je bilo sto mi je bilo lose ceo dan jer sam prethodni dan ispeglala pola wc-a u skcu ;) jebg.. uvalishe mi los pajdo :P ;)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Crni Ivane... Pa shta chekash bre... U krewet odmah... (e pretera ga ja sad, zwuchim kao kewa, ne daj boze :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

nisam spavao normalno jel sam se sinoc neshto nervirao, ustao posle loma spavanja i opet se iznervirao, izgubio 3h u prevozu samo da bih stigao kasno i poljubio vrata, doshao kuci, zvao telefone, niko se nije javio, iznervirao se, jeo i sad moram da se cimam josh jednom ovog dana, a onda cu da zabodem u krevet do 31og ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Bio danas na KBCu na kontroli pluca, tu izgubio pola dana, pa otisao na voznju, posle do studija sa ortakom, malo izblejali, pili chaj, purnjali i vrteli ploce, sve u svemu, izasao iz ajbe u 7 ujutru, dosao u 6 popodne, a kad sam dosao gajbi sredjivao ormare u sobi, samo od popa ushi sto nisu ispale, gospode boze. Zatim trknuo da kupim zeki neki has, sa burazerom da vrati dvdove u zabca, sad blejim na forumcicu, cekam matorce da legnu da zapalim pljugu da mi ne bi srali sto pusim ovako sprcan i belezim u svoj novi rokovnik (ovaj put za 2005/2006, a ne 2003. :))), za koji su me odrali 1200 kinti u usranom IPSu, sta sve treba da uradim narednih dana, u sta spada i cekicanje ispred nemacke ambasade za vizu, ako bude padala jebena kisha, smoricu se kao dabar...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...