Jump to content

Just a frienldy online chat


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izbrisali su mi post zbog toga shto sam okachio slike grupa koje slusham i onda kao "ne deskriminishemo posetioce". hvala lepo, dokazali ste ono shto sam i hteo kachenjem slika da postignem.. svi ste kompletno jebeno zatucani, chak i more inteligentnih ljudi koji dolazi ovde sve na chelu sa moderatorima/adminima or whatever.

meni evo smeta bane jelitj, molim vas obrishite post sa img tagom - ali kurac malo tje neko obrisati.

Link to comment
Share on other sites

Brate, ne prepucavam se ja oko toga da li su likovi koji slušaju metal do jaja ili oni koji slušaju hop (ili neki treći žanr). Podjednako mi je smešna ta potreba da ističu to kroz svoju odeću. :)

Potpuno isto mišljenje.

Metalci mi nisu smešni toliko, koliko su reperi.Znači kada nabije one džakove na noge,spusti ih do pola dupeta kao da je pustio pola kile u gaće,one džombe nabije na noge,neku šugavu majicu na kojoj piše nešto što ni on sam ne zna da pročita,znojnica na čelu i obavezno neka šabanska frizura,pa dođe mi da ih tako slatko bijem,posebno one što se lože na getto fore i sl(50cent...).Ni metalci mi nisu nešto posebno čisti.Čemu duga kosa to mi neće nikada biti jasno i crna boja i leti i zimi.

Vraćam se ja jednom iz grada kući(leto je bilo),a ono napolju pakao 35 stepeni u 3 popodne.I ladno vidim lika nabio one šugave martinke,crne talone i majica,duga kosa i kao opušteno čeka bus i puši,a ja samo što ne umrem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne prepucavam se ni ja, svejedno mi je i da je ovaj lik član kola srpskih sestara,

@van teme

Kolo srpskih sestara je jedna od najstarijih humanitarnih organizacija u svetu, i lik ne može da bude član [8D]

@ temu

Ivane_ 100% se slažem, samo bih ja ipak zalazio u to šta ko sluša...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

otrilike od kada sam bio tri godine, pocheo sam da crtam crnim flomasterom, kasnije samo grafitnu olovku da osencham, pa posle toga neke fore sa rapidografima koje sam maznuo tjaletu, tako da mi se crna boja do jaja svidja, svidja mi se odetja koju nosim, i naravno da je ne nosim da bih zbunio nekog idiota koi tje se okrenuti na ulici za mnom i retji da nisam normalan zato shto sam sav u crnom... takodje ne slusham metal zbog "fore" ili zato shto je to "cool" biti drugachiji, nego zato shto mi se odredjeni textovi pesama, koje ne nalazim ni u kom drugom zhanru muzike (osim par izuzetaka), do jaja svidjaju zbog svoje dubine, naravno da netju slushati neko govno gde vokal lupa neke gluposti koje ne znache nishta...

Link to comment
Share on other sites

tinejdžerske potrebe za samoidentifikacijom i pripadanjem..

ha,ovo je nesto najgluplje sto sam procitao,jesi admin,ali stvarno si lupio,kakva samoidentifikacija kad ces pored lika koji se samoidentifikovao kao metalac videti

jedno 10 preslikanih,sve mi je ovo smesno,neko ko fura crnu odecu samo zato sto to nose metalci,u mojim ocima je isti kao i svaki drugi fenser koji oblaci usku majicu sa tribalima

rekoh da covek koji slusa metal i samo metal nije normalan,i drzim se toga,metal je meni cool,ali umorim se kad cujem kako se deru i drljaju gitare,to nema veze sa ukusom,to je prosto zdrav razum

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

nije tebi lako sa tvojom jeftinom ulaznicom..

ajde da ponovim, za mesta na galeriji: upravo to što pored njega ima deset istih kao on mu omogućava da se identifikuje.. identifikuje kao član te grupe.

Link to comment
Share on other sites

izbrisali su mi post zbog toga shto sam okachio slike grupa koje slusham i onda kao "ne deskriminishemo posetioce". hvala lepo, dokazali ste ono shto sam i hteo kachenjem slika da postignem.. svi ste kompletno jebeno zatucani, chak i more inteligentnih ljudi koji dolazi ovde sve na chelu sa moderatorima/adminima or whatever.

meni evo smeta bane jelitj, molim vas obrishite post sa img tagom - ali kurac malo tje neko obrisati.

Go sit in a corner and cry.

Link to comment
Share on other sites

nije tebi lako sa tvojom jeftinom ulaznicom..

ajde da ponovim, za mesta na galeriji: upravo to što pored njega ima deset istih kao on mu omogućava da se identifikuje.. identifikuje kao član te grupe.

to stoji,ali onda nije razlicit,SAMOidentifikacija je furanje svog fazona

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

rekoh da covek koji slusa metal i samo metal nije normalan,i drzim se toga,metal je meni cool,ali umorim se kad cujem kako se deru i drljaju gitare,to nema veze sa ukusom,to je prosto zdrav razum

Dobro to je TVOJE misljenje i moras shvatiti da taj ko slusa samo metal ne misli kao ti, sto se mene tice ja slusam najvise metal, ali slusam i hip-hop i trance i razna sranja, i uvek sam do sada srao ako neko slusa folk ili tako nesto ali sam sada shvatio da jednostavno to treba isqlirati i zajebati stereopite jer to je ono sranje koje me ustvari nervira...

Znaci ni jedan metalac nije isti, ni jedan narodnjak nije isti, ni reper, ne mozete znati osobu dok je ne upoznate - da li neko nosi siroke pantalone, ili crne mantije to nema nikakve veze sa tim kakva je on/ona osoba...

Ako mozes da objasnis zasto neko ko slusa samo metal je nenormalan? I da li uopste znas sta sve spada pod metal?

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

e, da, i ćiri treba da odgovorim.. al nek ostane odvojeno od onog gore hejta:

ćiro, prijatelju, tvoj post je bio pun hladnog oružja, krvi i izopačenih lica.. a ono što si samo linkovao nisam ni gledao.. to podpada pod uznemiravajuć sadržaj, i kao takvo je uklonjeno..

možeš ti sad da izokreneš na diskriminaciju, nije ni prvi ni poslednji put da neko navodi vodu na svoju vodenicu kad nešto hoće da dokaže.. što se mene tiče, možeš i da ideš i tražiš da ženama omoguće da služe vojsku na podmornicama, jer je i to diskriminacija, ali ostaje da je ovo naš forum sa našim pravilima (koja su više nego liberalna -- eto čak smo i tebi dali da budeš moderator :P), a tebi ako se ne sviđa možeš da otvoriš svoj.. a, da, i imao si svoj forum.

aj živeo!

Link to comment
Share on other sites

I zasto ljudi cesto procenjuju ljude na osnovu muzike, to je neopisivo glupo.

Ama bre više, šta ko procenjuje na osnovu muzike, to je glupo. Neka mi neko kaže da ne treba da procenjujem da je neko mentalni invalid a sluša Stoju i bundu od nerca! Ajde nek mi kaže, šta treba da ga upoznam, da vidim jel ima dobru dušu?????

Može da bude i Majka Tereza, za mene je onaj ko sluša npr. Stoju potpuni idiot, i nemam šta da ga upoznajem!

Eto, ja tvrdim da kad ti neko kaže šta sluša da to više čoveku govori nego da ti kaže kakve škole ima i šta su mu roditelji! To je tako, i nemoj bre više da se folirate i da se proseravate... njanja, nije lepo, njanja, glupo je, njanja nije moralno...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

To sa identifikacijom je veliki problem, ja sam jednom cak dokazivao da nesto tako kao sto je identifikacija i identitet ne postoji jer da bi se identifikovao mora da postoji neko sa kim bi se identifikovao, pa kada se uzme na globalnom nivou - zemljani, onda oni jedino mogu da se identifikuju sa vanzemljacima, a kako nemamo cvrst dokaz da oni postoje onda nemamo ni cvrst dokaz da postoji nesto sto se zove identitet.

Medjutim, iskustvo nam govori da su identifikacija i identitet nesto sto je normalno (a ne kao sto bi neki clanovi foruma na nekom drugom topiku govorili kako nije vazno sta drugi misle o tebi, ali to sad nije vazno) i da je to nesto sto se stalno kroz zivot desava u jacem ili slabijem intenzitetu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam ceo topic, pa ajd, red je da i neshto prokomentarishem...

Elem, osim Ivana koji je nashao poentu( dodushe, shturo) i Bolkonskog, koji opet postavlja nenormalne teze:), niko vishe nije rekao nishta sushtinski novo, samo se ponavljavate.Osnovni je red da se topic procita do kraja, ovako ispadate glupi u drustvu.

Ja cu samo ponoviti ono shto je vec receno: Svako poistovecjivanje, u bilo kom obliku sa nekom odredjenom vrstom muzike je potpuno neozbiljno.Ne kazem da svi treba da budemo ozbiljni, i da su oni koji to nisu glupi, vec jednostavno da nemaju prava na raspravu, zato shto sa svojim stavom(u stav izmedju ostalog ulazi i stil oblacenja i nacin razmisljanja) potkopavaju i negiraju sami sebe u startu.

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

uff.. procitah ceo topic... al unazad :P

nema vise sta da se kaze... vrte se neke price koje se periodicno javljaju, i koje se kao i uvek razvuku na nekih 5-6 strana, i ostanu nedorecene.

btw, evo, ja priznajem.

poceo sam da nosim rokericu i crno zato sto sam hteo da izgledam kao neko ko slusa metal..

pa mi se svidelo :)

i sad tu odecu nosim iz tog razloga.

i martinke su zlo [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...