Jump to content

Gabori


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na pm-u se zavrsilo sa take care i smajlijima i slozili smo se i nije pala ni jedna ruzna rech. ako lazem ja nece sirneo... pa pitaj...

sve je ok, pm je bio da mu objasnim nesto iz moje prirode. nema nikakvog wara samnom. dobar sam ja covek. ljubim

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Sorry za prethodni post... Nemam nishta protiv nikoga od vas, samo sam se malo smorio kada sam otvorio nekoliko topica i video da je svuda jedno te isto.

@Darjan: na forumu ce uvek biti ljudi koji teraju kontru svima, ali mislim da to nikome nije interesantno na duge staze. Ako su ti stavovi zaista takvi kao shto pishesh ovde, onda ih uvazavam iako ih mozda ne shvatam.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ali mislim da bi trebalo da preskachete topice gde nemate nishta pametno da kazete...

ovo je postao problem na forumima u poslednje vreme, iako nemaju nishta pametno da kazhu, ljudi komentarishu.. da li je to zbog post counta, self-promotiona, kurchenja ili nekog drugog razloga ne znam, al' je fakat da je tako ;]

Link to comment
Share on other sites

pa lila lila lila, bas ti lepo stoji, bas ti lepo stoji svila u toj lila boji ... <-- sta je ovo od ona tri iznad? :)

I ja definitivno mislim da su stvari daaavno prerasle pitanje broja postova i ne znam cega vec prosto ljudi hoce da se ukljuce u pricu, a cesto nemaju pojma o cemu treba zapravo da prichaju, posebno ako je tema u nekom opustenom delu foruma gde se barata sa stotinama istih.

Link to comment
Share on other sites

pa lila lila lila, bas ti lepo stoji, bas ti lepo stoji svila u toj lila boji ... <-- sta je ovo od ona tri iznad? :)

I ja definitivno mislim da su stvari daaavno prerasle pitanje broja postova i ne znam cega vec prosto ljudi hoce da se ukljuce u pricu, a cesto nemaju pojma o cemu treba zapravo da prichaju, posebno ako je tema u nekom opustenom delu foruma gde se barata sa stotinama istih.

ovom forumu tako dobro stoji lila be :)

svakim postom, sve vise mi se svidja lucky... ko zna, za godinu dana ga mozda zaprosim [:D]

( [;)] )...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...