Jump to content

zvezda u uleb cupu


Lucky

Recommended Posts

samo cu reci LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  [:D]  [:D]  [:D]

neznam zasto smo onda trofejniji od vas i u kosarci kad smo samo dva puta do sad imali ozbiljniju ekipu ?!?!?!?!

pre '91  neznam sta je bilo u kosarci ?!?!? priseti se malo .......... koji su sve asovi igrali za zvezdu ......

mozda zbog 10tak titula za redom kada su posle WWII u nasoj zemlji postojale 2 ekipe.

Septembar 1.kolo. Oktobar 2. kolo. Novembar Finale. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

.to ultrasns

Izuzetno mi je drago kako si argumentovano pristupio raspravi. :D

Ispravitju se malo: Ovo je tretja iole ozbiljna ekipa Zvezde u poslednjih 50 godina.

Od 1956, kada je zavrshena serija smeshnih liga, Zvezda je imala uspeshnu generaciju - Kapichitj, Simonovitj, Slavnitj, pochektom 70ih (2 titule), i da kazhemo - Obradovitj, Ilitj, Trifunovitj 92-93-94. (mada ti nisu ni bili mnogo jachi u odnosu na par timova iz 80ih, samo nisu imali dovoljno jaku konkurenciju).

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

REALNO su mnogo bolji od nas, sinoc su nas dobili sa pola kosa razlike iskljucivo zbog nadahnutog gurovica(iskreno se nadam da mu to nece biti jedina utakmica u sezonu koju je igrao kao covek) i pune hale.

sudjenje se pominje non stop i to sve cesce u poslednje vreme. kada izgubimo svi osuju paljbu na sudije sto pocinje da me nervira. bolji su, dobili su i svaka cast!! treba se okrenuti sledecoj utakmici i nadati se pobedi u moskvi... iako za to postoji malo sanse..

navijanje super, izuzev derbija najbolje ove sezone!!! (koliko pratim)

Link to comment
Share on other sites

Evo ovi na B92 kazu da se komentator eurosporta svo vreme cudio koliko je bilo odluka na nasu stetu.

malo da oftopikujem.nisam gledao celu tekmu tako da necu da pricam o sudjenju,ali to sta pricaju komentatori sa eurosporta je....khm...blago receno nebitno.oni tolko NEMAJU POJMA o kosarci,da je to sramota za jedan eurosport.kapiram i ja da u britaniji kosarka nije najrazvijenija ali ona dvojca...gledao sam danas snimak hemofarm-redjo emilija,jedan je pricao kako su sudije krive sto hemofarm vodi ,a drugi da budu srecni sto nisu dobili vise nesportskih.kapiram da su poceli da prate kosarku kad su culi da je eurosport kupio prava prenosenja uleba...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

eh da je zvezda dobila mrtvu cibonu kada se lomilo gde ce preci drazen petrovic... :)

a sto se tice dinama... ne pobedjuje uvek bolji... tesko je dobiti bilo koga cetiri puta zaredom... tako da jos nismo ispali...

i da... sto se tice sudjenj... navikao sam na mnogo gore sudjenje od mnogo boljih sudija :)

jetset

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Sta ste napali kolegu Bartuca, evo ja, doduse ne pratim sport posebno, ali mogu da kazhem da mu je onaj prvi post o tekmi jedan od objektivnijih koje je ikada postovao :) Valjda nece sad da me hejtuje ;) Sve u svemu, meni je bilo ok ... smorili su jebeni panduri sto ne daju na parking kad je neki veci mech, (da ne zna mozhda neko da mi objasni zasto?) i onda frka oko parkinga i ulazenja, ali posle toga mi je sve bilo ok ... sudjenje ne bih komentarisao jer sam znao da ce posle mecha biti spika "a vidite, oni 3 faula a mi 33, loshe sudije".

Sto se tice Eurosporta, jasno je bilo da je tu neka "mazanija" kad su ovi na b92 napisali "komentatori Eurosporta" kao da su oni najvazniji na svetu. Da slabo znaju mogu cak i ja da se slozim, ali da su britanci, tu ne mogu, jer nisu :))

Link to comment
Share on other sites

mogu uvek da izaberem gde cu da sedim-tribine, parter, bela loza ili novinarski sto, parter je uvek na poslednjem mestu ;) nishta se ne vidi, a okruzen si idiotima kao ovaj shto si ga ti opisao :)

@lucky hvala, trudim se :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ma dobijamo ih u revansu sigurno ........... nemogu 4 puta da nas dobiju da su jos toliki ..... morace i oni imati jednom los dan ili tako nesto !!! samo vi lepo igrajte 2 i uzmite pare ......

taman lepo u sred moskve da im objasnimo .....

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

slazem se da zvezda ima shanse u revanshu... u principu mi nije jasno shto o dinamu prichaju samo u superlativima, oni su tim od 4 igracha, videli smo koliki uticaj imaju oni balvani sa klupe, dok im ogromnu minutazu ima domani... mladic.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

kako je hapoel izdivljo protiv rome u trecoj...juju.a ona roma kao usla u formu,ahah pa to je najsmesniji tim ikada.jebote onaj pesic je lud,ne znam sta radi,ali ceo tim nije mogao da sastavi pas da ne izgubi loptu a kamoli neku smislenu akciju da naprave.plej prenese preko polovine i onda kao gleda ko ce da se otvori,svakog boli rac naravno i onda kao neki solo prodori.a nije da je tim tolko los

svaka cast hemofarmu.a i zvezdi je i 1/4finala uspeh

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

zvezda je sa previshe respekta prema dinamu ushla u mech, pa je proizishao poraz od i ne neshto preterano jakog tima...

slazem se.

nadao sam se da ona partija gurovica nije samo trenutni bljesak igraca koji je top klasa, ali izgleda da sam se prevario.

nisam ocekivao od vuka da onako dobro odigra, covek me je iznenadio.

ne znam zasto nije amerikance vise gurao u igru, jesu oni dobri napadaci dok zapostavljaju odbranu pa je mozda to razlog njihovog neigranja.

Link to comment
Share on other sites

G je tragichno ushao u mech, a i inache shakota je vec jednom totalno izgubio strpljenje sa njim (kada je doshlo do priche da ce ga shutnuti, odigrao je dobro par tekmi, pa se opet vratio na staro)...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

vrlo cesto to chini, ja sam mislio na pocetku sezone da ce da se jednom pobiju zbog toga... jer nikako nije prijatno

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...