Jump to content

zvezda u uleb cupu


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Markovic je '84, igrach koji bash i nema nekog iskustva u igri kakva se igra ovde, mislim da nema bash neko "pravo glasa" u zvezdi... Ako vredno trenira i dokazuje se, mozda i dobije priliku...

Da ispravim sebe, markovic je '85...

stigao i zvezdin "media guide" za 2005-06, jes' da je druga polovina sezone, ali dobro :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ok...prosli smo dalje...

FMP ispao...Hemofarm prosao dalje...

iznenadjenje mi sto je Roma prosla Uniks...

al dobro...

jel Zvezda igra sad sa Dinamom ili kako...?

lika je za 15 000 din zajebao samo unix bez hendikepa... :) ako sam dobro ukapirao posto bih ostao bez ruke da sam ga nesto pitao koliko je bio nervozan :)

jetset

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko gledao Todora Stojkova ove sezone? U fazonu je da ne moze da promasi tamo u onoj njihovoj fiskulturnoj sali gde igraju. I imaju tri crnca, od kojih je plej Jones odlican (21ppg i oko 7apg). Naravno, nisu izgubiili ove sezone kao domacini.

ispostavilo se da si u pravu ;) ali ipak (srecom) ni to nije bilo dovoljno da pobede :)

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da cemo vishe da puknemo, ali izgleda da je shakota malo sklopio neke kockice.

moram da idem na dinamo, nisam bio na nekoj tekmi sto godina.

@lucky

poshto su karte za uleb ove sezone?znam da pratish.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@lucky - poshto su karte za uleb ove sezone?znam da pratish.

Koliko sam uspeo da ukopcham, sto bi rekla moja baba, valjda cena za taj uleb nije bas ustaljena. Znam da su onomad protiv skajlajnersa delili za dzabe ako kupis za goodyear mech pre toga, a ako ne onda je 100 dinara, bilo je i 200 a mislim cak i 300. Ali bih rekao da je kolega moderator bartuc prilicno nab'o koliko otprilike staje karta. Ali ko sto rece dovla, ne znam, imam godisnju kartu.

Lucky ne placa karte... :)

Kada ovako napishes, ispasce da sam neka mnogo velika faca ... :>

Link to comment
Share on other sites

Mozesh li da nam objasnish ovu genijalnu, a ipak nerazumljivu, misao?

on prica o Partizanu i dogadjaju sa Jerryjem West-om... bar ja tako mislim....

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zvezdina sezonska je poznata po svojoj basnoslovnoj ceni od chitavh 1000 dinara chini mi se... :)

Usudio bih se da kazhem da ima i jeftinije ;) ali definitivno si promasio margijevu poentu ;)

e pa daj i nama koju besplatnu kartu, FACO;)

Nema frke b'ate, zavrshicu ti neku kartu! ;>

Link to comment
Share on other sites

Ccccc,Bartuc razocarao si me debelo....Ja sam bio ubedjen da si ti vise upucen u stvari.Sledeci put pitaj Formicu,njega cenim-on je bar realan navijac Partizana.

Ja sam te razocharao? Druze, ja sam prichao sa onim coravim matorim mamlazom iz obezbedjenja poshto ga je izbacio-"da li znate koga ste upravo izbacili?" "Dechko, da ti ja kazem, boli me kurac, tako mi je naredjeno" :)

U svakom sluchaju, i ti si mene razocharao, West nije skaut...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Usudio bih se da kazhem da ima i jeftinije ;) ali definitivno si promasio margijevu poentu ;)

Nema frke b'ate, zavrshicu ti neku kartu! ;>

Poshto se u svakom tvom postu pominju ili karte ili Markovic :) da li mozda znash koliko ce da vas peljeshi savez ako hocete da gledate kup ove nedelje? :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...