Jump to content

Bolesnici...


Recommended Posts

Ma ne vredi pricati, svako normalan bi takve ljude ubio, da li po kratkom postupku tj. metak u celo, ili najrazlicitijim oblicima mucenja, uopste nije bitno.

@ Misha-King.... Dobra ideja za mucenje takvih ljudi ...

normalni ljudi ni ne pomisljaju na ubistvo ;)))

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam koliko vam je poznato,ali u Kini ako vas panduracija uhvati sa drogom,s obzirom da uvek nose u nekom koferu neku hemiju,na licu mesta provera,ako je potvrdjeno da je droga,bukvalno vas obese za 3 sata.Kad bi imali takvu policiju,verovatno ovakva sranja ne bi bila ucestala,ali Ameri i njihova ''human rights'' sranja [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

bah kinezi rulaju... ono... smrtna kazna umesto streljanja i ostalih sranja... uzmu tom liku sve sho se moze uzeti ... bubgreg, oci, srce, krv, pluca ( uf da se to radi svuda... al nazalost ne rade svi:/  )

( [;)] )...

da stvarno! bas je dobro sto imaju smrtnu kaznu umesto streljanja!

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Zasto ja nikad ne naletim na tavkog idiota?Kako bi lepo popricao sa njegovom lobanjom.Ono kao uradio bi mu lobotomiju tu na licu mesta u busu...

jel shrafcigerom :)))) (izvinite, morala sam)

zbog nasheg usranog zakona i usranog sprovodjenja, mislim da nam stvarno nema druge nego da narod uzme stvar u svoje ruke, jer kako je krenulo svima ce nam silovati decu

mog ortaka isto kad je bio klinac pokushao je da siluje neki lik, ali je na svu srecu naishao neki tip i ubio ovog od batina

@ZerBah

koliko sam puta chula kako roditelji ne veruju deci kad im tako neshto kazhu....ja stvarno ne znam koji im je

oO

 

Link to comment
Share on other sites

данима сам размишљао шта би било најбоље да урадим уколико бих се затекао у Вулфијевој позицији. нашао сам решење. [:)]

извукао бих га из аутобуса, натерао га да ми да личну карту и позвао полицију речима: "добар дан, налазим се ту и ту, извукао сам из аутобуса педофилчину која је пипкала дете од 8 година, молим вас пошаљите колеге које имају малу женску децу..."

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ma , sigurno bi ti dao licnu ;)))

a nasa policija sigurno ne bi nista specijalno uradila...

smor...

kod nas ima tri lude babe u ulici i shetaju se svaki dan i veche.... tururururu ... postala guzva u lazi , nema sta :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...