Jump to content

Bolesnici...


Recommended Posts

... ALI OPET JEBENO NE MOGU DA POJMIM!!!

Sve ovo je trajalo jednu autobusku stanicu 16-ice i upravo mi se desilo... preprichavam najbolje shto mogu, pod utiskom sam, razumite me.

Vracam se iz shkole. Umoran. Vezbe. Chetiri i po sata + josh ~3 u prevozu. Ulazim u solidno pun bas, oboren pogled, izgubljen u nekom svom svetu. Klinka koja stoji pored mene (klinka = JEBENO DETE, mala je otprilike 2-3, eventualno 4-ti razred osnovne) pochinje da plache i da pricha nepovezano, trese se mala bre i pricha neshto u fazonu: "Pomozite mi... Molim vas." Gleda okolo, sretnu nam se pogledi, i verujte mi, mala je skroz prestrashena. Pitam je shta je bilo, pokazuje na nekog matorca koji stoji blizu nas (matorac = izmedju 40-50, pristojno obuchen, naochare, torba u ruci... ide s' posla) i kaze: "Ide za mnom... ----------" Matori u tom trenutku pochinje da se raspravlja sa njom, pricha neshto u fazonu "Ti si mene blablabbla..." ma ni ne znam shta pricha. Mala gleda u mene, pa malo u matorca plache i stalno ponavlja neshto tipa: "Pomozi mi molim te, idi sa mnom blablabla" Gledam matorca, srkoz normalan lik, vozi se busom, strejt je, shta je maloj, shto ga se plashi bre? Ja joj kazem: "Opushteno bre, shta ti je, vidish da te niko ne dira", i pitam je: "Gde silazish?" Mala kaze: "Evo sad odmah." Kazem joj da silazimo zajedno i da nema shta da se plashi. Silazimo mi, MALA JEBENO VAN SEBE, zahvaljuje mi 84752375 puta, pitam je shta je bilo, kad ce mala: "Dirao me je". HELOOOOU! "Kako te bre dirao?" pitam je. "Dirao me je... mazio me". Ma mislim kapirate bre! Kao na filmu jebenom! Ne zna lika, prvi put ga vidi u zivotu. Saleteo je bre matori perverznjak a ona klinka, jebeno se ISEKLA OD STRAHA! Nisam je nishta dalje pitao, sem da li hoce da je otpratim do kuce. Rekla je da nece, zahvalila mi se ponovo i otishla, verovatno u tom trenutku srecnija nego ikad u zivotu zbog chinjenice da je ona tu, a taj matori ostao u busu.

Un-fucking-believeable. Chovek sasvim normalno izgleda, fino, kulturno. Nikad, ALI nikad ne bih pretpostavio da je pedofilchina. Ovaj topic nema nikakvu drugu poentu sem ove: CHUVAJTE SVOJE SESTRE/DRUGARICE/DEVOJKE! OD SVIH! NIKAD NE ZNATE KO JE BUDALA!

Ja sad lepo idem u treretanu, zato shto mi ije dobro, uopshte mi nije dobro...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ubiti kretena...

btw. a svi oni koji oce da postanu popovi (katolicki), prvo neka se oproste sa pajom... jer shta ce im to...

kretencuke jedne debilne...

a jadna devojcica...

ahhh sve po kratkom postupku... (mada smatram da je to lakshi nacin, mucene tih budala bi bila bolja kazna... )

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

DRugarica gledala dvojcu upraznoj troli kako drkaju. Ne diraju. Samo drkaju.

Ribu u busu vatali vozač i neka dva lika...

Pa to tvoje, i ko zna koliko jo

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

za muchenje dotichnih se obratite meni na pm... imam alat, podrum (ili josh bolje vikendicu pored dunava... koji je dosta dubok), dovoljno bolestan mozak... jako malo savesti... i drugara koji je gori od mene :)

otju i ja u vashu druzhbu!

@wulfgar,

svaka chast, odlichno si postupio, neko bi isqlirao klinku, mislio da je prsla i nastavio dalje... jadno dete, jbt

Link to comment
Share on other sites

TREBO SI LEPO DA MATOROG DA UBIJES OD BATINA KO MU EBE MAMU

btw// imao sam slicnu situaciju kada sam jedno pre mesec dana sedeo sa ribom na klupi negde oko 00:00 kad odjednom neka riba pocne da vrisnti na sav glas... kao ono upomoc blablabla... i ja sta cu odem da vidim sta je kad ono neka matora drtina od 60 god spopada neku konobaricu koja je upravo zatvorila neki kafic... i ja sta cu skocim na matorog i ovaj pocne da bezi... i tu tamo vamo kad sam ja video ribu a ono neka DEBELA CIGANKA BREE!!! ja i jos jedan gari (koji je umedjuvremenu naisao) se skenjali i ono kontam koga ja spasavam ... znaci bolje da nisam prilazio LOL

ma takve ljude ne mozes dovoljno kaznniti

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

TREBO SI LEPO DA MATOROG DA UBIJES OD BATINA KO MU EBE MAMU

btw// imao sam slicnu situaciju kada sam jedno pre mesec dana sedeo sa ribom na klupi negde oko 00:00 kad odjednom neka riba pocne da vrisnti na sav glas... kao ono upomoc blablabla... i ja sta cu odem da vidim sta je kad ono neka matora drtina od 60 god spopada neku konobaricu koja je upravo zatvorila neki kafic...  i ja sta cu skocim na matorog i ovaj pocne da bezi... i tu tamo vamo kad sam ja video ribu a ono neka DEBELA CIGANKA BREE!!! ja i jos jedan gari (koji je umedjuvremenu naisao) se skenjali i ono kontam koga ja spasavam ... znaci bolje da nisam prilazio LOL

ma takve ljude ne mozes dovoljno kaznniti

Nije bitno ko je i kako izgleda, vazhno je da si pomogao :)

Ali ono, ne bi shkodilo da spasim Evu Mendes... *sigh*

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

TREBO SI LEPO DA MATOROG DA UBIJES OD BATINA KO MU EBE MAMU

btw// imao sam slicnu situaciju kada sam jedno pre mesec dana sedeo sa ribom na klupi negde oko 00:00 kad odjednom neka riba pocne da vrisnti na sav glas... kao ono upomoc blablabla... i ja sta cu odem da vidim sta je kad ono neka matora drtina od 60 god spopada neku konobaricu koja je upravo zatvorila neki kafic...  i ja sta cu skocim na matorog i ovaj pocne da bezi... i tu tamo vamo kad sam ja video ribu a ono neka DEBELA CIGANKA BREE!!! ja i jos jedan gari (koji je umedjuvremenu naisao) se skenjali i ono kontam koga ja spasavam ... znaci bolje da nisam prilazio LOL

ma takve ljude ne mozes dovoljno kaznniti

je si dobio neku nagradicu? [:X]

Link to comment
Share on other sites

jel bar ta mala valja ista ? ;) (shalim se naravno)

pa da, ima taj slucaj sto je neki gari izbo devojcicu (preciznije - 17 uboda nozem) omg. ja nebi mogao maci ili psu da stanem na shapu jer kad bi cuo kako cvili a kamoli da istog ubodem ne nozem nego cackalicom a sta da kazem za dete jebote. takve ljude treba streljati bez razmisljanja. bez razmisljanja!

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

@topic

znaci nemam komentara uopste...

pa wulfi nisi svestan covece kakvih sve pedofila i poremecenih likova postoji,sve ih je vise i vise,i sto je najgore ne izgledaju uopste bolestno nego sasvim normalno...

Devojcice mi je stvarno zao... a ti si trebao ranije da skapiras sta je pa malo tog dobro obucenog coveka nalupas... stvarno evo meni je sad proradio zivac i iznervirao sam se kada sam ovo procitao samo tako... bas iz tog razloga sto znam da se takve stvari desavaju dosta cesto,a da toga nismo ni svestni,a sto je jos gore imam mladju sestru pa sam odmah pomislio......

jaooo

btw. pre mozda 4-5 meseci,vozio sam se tramvajem(mada retko koristim gradski prevoz) isao sam kod ortaka nekog,i bila uzasna guzva isto,i ja se onako drzim za sipku i gledam kroz prozor kad neki lik se mota tu i kao non stop se klima,kao zbog tramvaja,i kao pipa me za kurac,i ja jos odmah ne pomislim da on to namerno i onako mrtav ladan samo se malo pomaknem i on nastavi tako opet,i ja skapiram ste je, i uhvatim ga za ruku i kazem mu alo debilu oces sad da ostanes bez tih prstiju,jer si ti normalan,i on kao sav zbunjen gleda i ja mu kazem ajde mars od mene da te ne bih nalupao sad.... i lik uzme i ode kroz guzvu negde,nisam ga ni video posle...

a isto tako sasvim normalno izgleda,normalo obucen itd...

znaci pazite se svi ,ne samo sestre/devojke/ortakinje nego i sebe pazite posto nikada se ne zna sta vas moze zadesiti ima raznih debila...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...