Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

Treba mi naziv pesme ona pesma sto ide u nfs carbonu cim se udje u igricu kontam da je neki d&b ali ne mogu da nadjem nigde kako se zove,skinuo sam sve tracks od carbona al nije ni jedna :( HELP PLZ! :)

anybody help? :/

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Trazim jednu house pesmu zove se "para mi" ne znam da li je to tacan naziv ili polovican u svakom slucaju bio bih jako zahvalan ako bi neko mogao da mi je ili posalje ili kaze izvodjaca posto sam poskidao brdo "para mi" pesama ali ni jedna nije ta:(

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

bila je na reklami pre tipa 3-4 godine na televiziji, reklama za shkodu valjda il hyndai...tako neki auto...kada auto ide pravo i razdvaja se na 2....

"...ttrying all day and night, and we tryyy, try to find the right way, for me and you....passing us....day and night...."

tako nesto :d

Link to comment
Share on other sites

bila je na reklami pre tipa 3-4 godine na televiziji, reklama za shkodu valjda il hyndai...tako neki auto...kada auto ide pravo i razdvaja se na 2....

"...ttrying all day and night, and we tryyy, try to find the right way, for me and you....passing us....day and night...."

tako nesto :d

pesmu ti ne mogu recji posto ne znam ali znam da je izvodjac U2,tako da sam valjda delimicno pomogao:)

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

e,stvar je haus.bas je bila hit ove i cini mi se i prosle dine.ortakinja mi rece da se zove elektronik/a.e sad ja nisam siguran kako se pise i ako neko moze da okaci oridjinale.

dj u maximusu u kotoru je za svaku pesmu ponavljao ritmicno pam pam pampam,kao iz te pesme,jebote sve deluju isto:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...