Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

ovako. letos na bokeskoj noci u maximusu, diskoteci u kotoru (najbolja diskoteka ubedljivo na balkanu), dj je pustio neku stvar gde se sempl vrti sto godina. podseca na pesmu outwork-elektro, ali nije. nije u pitanju glas, vec instrumental. ja sam odsvirao u fruity loopsu, tako da mozete da cujete i nadam se pomognete mi:)

Unknown

Bon Garcon - Freek U

mislim da si slusao Full Intention verziju

Edited by Yogi_Man

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

Pesma ide na kraju dokumentarca "Dosije navijaci" i cuju se Ogi i Skabo iz Sindikata tako da nema greske ko peva (a i ono na pocetku BS BS, alea alea le je indikativno:), ali jel zna neko da li je pesma specijalno pravljena za emisiju ili kako? tj. jel ima negde da se to svuce, kupi...

"Ako putnik ne naidje na boljega od sebe ili na sebi jednakoga, neka se cvrsto drzi svoje osamljene staze jer nema druzenja sa budalom."

Dharmapade [5]

Link to comment
Share on other sites

pravljeno je samo specijalno za tu emisiju dosije navijaci al eto ti ja imam upload sam je ;) http://www.uploadhut.com/id92875/BG Sindikat - Ale,ale !!!.mp3

e sad ako neko zna gde ili ako ima pesma B Real-The world is yours bio bih mu bas zahvalan posto je trazim danima ne mogu nigde da je nadjem :(

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ako zna neko kako se zove pesma(balada cini mi se) .. refren ide odprilike : i come from the man lalala.... jos nesto pa onda opet : lala lalalalalala ... poznata je pesma ali jbg ne mogu da se setim kako se zove ni ko peva , ako neko zna its thx ;D

Edited by WrVoX
Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...