Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ljudi, trazim neku staru rap pesmu. Mislim da sam je slusao pre 10ak godina, bezveze je pesma :D 

 

Cini mi se da pevaju neke 2 ribe, i prilicno sam siguran da poslednja recenica refrena ide ovako nekako:

"Vise ne brojim probleme"

 

Znam da je malo infoa, ali bi mi jako znacilo kad bi neko provalio koja je pesma :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bilo je sad na Comedy Centralu, tekst ide 

long time ago my heart was broken by men with kisses sweet as cherry blossom... And he didn't love me back, and that made me love him even mooOoooOore

grupa je valjda noise pollution, al ne mogu nigde da nadjem

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znam da nije topik za to, ali treba mi zanr muzike....

 

 

Znaci koji je ovo zanr? Pretpostavljam da je neki trance, ali znacilo bi mi tacno ime.

Probao sam da proguglam Atmosa, ali nista nisam uspeo da nadjem...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u glavi mi je urezena melodija sa vokalnim delom koji ide "pom pom pom pom pompeo nana na nanaa" probao na youtubu i googlu ali mi izbacuje neki poms i neke leve stvari.. pesma ima par godina i verujem da ju je veci deo foruma cuo samo mi stao mozak pa ne mogu da se setim imena :s

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije topik za to, ali treba mi zanr muzike....

 

 

Znaci koji je ovo zanr? Pretpostavljam da je neki trance, ali znacilo bi mi tacno ime.

Probao sam da proguglam Atmosa, ali nista nisam uspeo da nadjem...

 

dok sam se ja ložio na ovu muziku atmosa su svrstavali u progressive trance, mada ne znam koliko je to relevantno obzirom da svako ima neku svoju teoriju o žanrovima.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

 E da, zaboravih da sam pitao ovde. :) Nasao sam na kraju neki sajt njegov i po tome ispada da je ovo progressive psytrance, pa sam trazio neke setove, i to je taj tip muzike. Cak i dolazi sad skoro u bastu Sava Centra neki lik Perplex, vrti bas progressive psy, tako da ce biti rejva!! :D

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...