Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Stao mi je mozak, koja je beše kompozicija u originalu ona navijačka, što je svi koriste,tipa TA NANAANANANANA I NAPRED ZVEZDO LEEE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

malopre sam slusao pure.fm i peglao je housetrap od Kyka i Chris Mila od treceg januara,enivej,isla je deep house stvar,neki onako dubok muski glas

peva

i dont know why you call me a liar

i dont know why you treat me like that

i tako u krug

gugl mi uopste nije drug :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To je to bre Rev, hvala puno!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma da znam za ovu od dropkicka, mislim slušam ih čak :D Ali mi je ova navijačka bila nedovoljno asocirjuća, i nervirao sam se jer mi je bila mnogo poznata melodija ali uopšte nisam mogao da povežem, jer mi je sve vreme u glavi bila ova ''marš'' verzija na koju sam i mislio kada sam pitao koja je beše pesma :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sinoc na animal planetu pici ono Most Outrageous Animals - Talented Pets, i na svakih 5-10 minuta ide kao blok mini reklama i pocinje sa nekom pesmom Creatures of the (da l je night ili love) nisam dobro cuo, jer je bio utisan tv, ali mi se strasno svidela melodija...ima neko ideju?

edit: nasao 45 sekundi nakon sto sam okacio : talking heads - creatures of love :)

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

Ja jurim jednu numeru. Taj spot sam gledao negde 98/99. Znaci u pitanju je neki hip hop, rekao bi arabian. Znaci u video spotu dva lika idu pustinjom i repuju a u pozadini ide taj arabian beat. Da nekom slucajno nije poznato. Vrtela se stvar na satelitu tamo izmedju 98-2000. godine.

Link to comment
Share on other sites

Ja jurim jednu numeru, na spotu su dve gole zene a neki crnac repuje iza. Vrtelo se na TV-u oko 1984 krajem godine, da nije nekome slucajno poznato?

Golih zena nije bilo u spotovima '84 godine. Ti se verovatno nisi ni rodio tada pa nisi upucen.

Edited by mige
Link to comment
Share on other sites

Ja jurim jednu numeru. Taj spot sam gledao negde 98/99. Znaci u pitanju je neki hip hop, rekao bi arabian. Znaci u video spotu dva lika idu pustinjom i repuju a u pozadini ide taj arabian beat. Da nekom slucajno nije poznato. Vrtela se stvar na satelitu tamo izmedju 98-2000. godine.

Da nije ASD - Sneak Preview :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...