Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

Izvini za avatar, ochigledno sam pomeshao, mada sam 100% siguran da je neko sa takvim avatarom jedno vreme bio na forumu. Ipak, za nick sam bio u pravu! :)

Da je tako u mojem slučaju :( Corey je popularno ime u Americi pa u 99% slučajeva je zauzeto :( inače nick potiče negde iz 2002-e godine kada sam dobio net i provalio šta je forum.Naiđem tako na cs-centar(više ne postoji) i kao ajde da se registrujem i prvo mi palo na pamet ima pevača tadašnje grupe koju sam slušao(Slipknot) i ostade Corey.Inače to mi je bio prvi forum na koji sam se ikada registrovao i zbog njega sam počeo da igram cs....wand i co. [:D]

.

Link to comment
Share on other sites

E ovako pesma je bila poznata ranije, nemam pojma ko je peva ni kako se zove, ne mogu da se setim ni refrena al secam se spota I znam da je bash imao neki cudan instrument.

Crnja je izvodjac, ima ogromnu kosurdacu u dredovima mislim, obucen je skroz u crnu kozu I vozi motor xD, mislim da na pocetku se pojavljuje kao 'gospodin' sa stapom i fency kapicom na glavi.

Isrkeno ne znam koji je tip muzike, mozda RnB, al pesma je BASSSSSHHHHHHHH bila popularna I svi ste je 10000% culi.

Edit: Mislim da ima Heart ili Love u nazivu pesme xD

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

E ovako pesma je bila poznata ranije, nemam pojma ko je peva ni kako se zove, ne mogu da se setim ni refrena al secam se spota I znam da je bash imao neki cudan instrument.

Crnja je izvodjac, ima ogromnu kosurdacu u dredovima ili kikicama mislim, obucen je skroz u crnu kozu I vozi motor xD, mislim da na pocetku se pojavljuje kao 'gospodin' sa stapom i fency kapicom na glavi.

Isrkeno ne znam koji je tip muzike, mozda RnB, al pesma je BASSSSSHHHHHHHH bila popularna I svi ste je 10000% culi.

Edit: Mislim da ima Heart ili Love u nazivu pesme xD

Ajde ljudi ludim, ceo dan trazim pesmu, al uspeo sam da setim melodije :( pa jos vise ludim

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

koja si ti dalabu,nisam ti to rekao zbog pesme vecj zbog sjajnog opisa iste.

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

koja si ti dalabu,nisam ti to rekao zbog pesme vecj zbog sjajnog opisa iste.

xD

Ma jbg, brate, trazim duze vreme poludeo sam. (I drkao sam se naravno jer nem pojma sta slusas uopste xD)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Smesno mi bi posto si rekao "bila poznata ranije" a pesma stara cirka 20god :D

enivej bitno je da si je nasao...

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

ok pesma je neki electro fazon uglavnom zhenski vokal "refren" ide nesto "blalalala extasy" sasvim je moguce i da ne kazhe extasy,tako se meni samo uchinilo,nije "music is my extasy" to sam preslusao vec

Znam da je kurac od obajshnjenja ali eto...

Link to comment
Share on other sites

u pitanju je neki House remix, do jaja zvuci, u pitanju je hip hop stvar... koja je isto poznata al ne znam naziv . Da napomenem da nije u pitanju Jump Around... ova je novija od skora se pusta.

Edited by GhostFace

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...