Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

ok pesma je neki electro fazon uglavnom zhenski vokal "refren" ide nesto "blalalala extasy" sasvim je moguce i da ne kazhe extasy,tako se meni samo uchinilo,nije "music is my extasy" to sam preslusao vec

Znam da je kurac od obajshnjenja ali eto...

John Silver Ft D Argento - Ecstasy

a sada ima daniel portman remix i chris reece ne znam koji ti treba

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

verovatno se zove "it's my life" sad verovatno nije od bon jovija jer to nije tehno ;o)

O rly, smartass :-))

To sam prvo i probao.. Skinuo sa hub-a "Talk Talk - It's My Life".. nije ni ta :\ Ali nema ni jedna druga pod "its my life" :\

A osecam da imam pesmu na komp-u.. -_-

edit:

google is ur friend

nashao! zove se "Dr Alban-It's My Life.mp3" mada mnogo je bolje zvuchala dok sam bio janpi! :-) ali mislim da je bio neki remix

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

e vako

pre neki dan sedim u kamionu i slusham The Way i Are, od Timbalanda, ali, ovo je bio electro ili house remix, nemam pojma

znachi original je

http://www.youtube.com/watch?v=GojTUmjxVHU

meni treba ime remixa, znam da neki lik peva, odnosno kaze po koju rech u tom remixu, onako bash ''sentish'' glas :)

znam da sam dao ''pun kurac'' informacija, i da sam bio od ''pomoci'', al pomozite ljudi :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

e vako

pre neki dan sedim u kamionu i slusham The Way i Are, od Timbalanda, ali, ovo je bio electro ili house remix, nemam pojma

znachi original je

http://www.youtube.com/watch?v=GojTUmjxVHU

meni treba ime remixa, znam da neki lik peva, odnosno kaze po koju rech u tom remixu, onako bash ''sentish'' glas :)

znam da sam dao ''pun kurac'' informacija, i da sam bio od ''pomoci'', al pomozite ljudi :)

Moze biti da je Axwell'ov remix

Edited by GhostFace

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O rly, smartass :-))

To sam prvo i probao.. Skinuo sa hub-a "Talk Talk - It's My Life".. nije ni ta :\ Ali nema ni jedna druga pod "its my life" :\

A osecam da imam pesmu na komp-u.. -_-

edit:

google is ur friend

nashao! zove se "Dr Alban-It's My Life.mp3" mada mnogo je bolje zvuchala dok sam bio janpi! :-) ali mislim da je bio neki remix

[:0]

odem jednom na topic i vidim ovo:)

lol bre covece, kako tako bre:) prvo ne znas ic maj lajf od talk talk sta je, onda ne znas i jebenog dr albana, eeee, pa to ko da ne znas, ne znam jebote sta, mislim, ne postoji karakteristicnija, tipicnija i poznatija pesma od ic maj lajf od albana, brate, ne kenjam ti, samo sam sad pun tripa i zbunjenosti, moj kosmos se raspao...jos kazes tehno, brate, kakav tehno...moracu da dolazim ovde, sta je sledece 'koja je ovo pesma, ide nesto no no no sto puta pa onda se riba prodere there's no limit, nasao sam neku push it to the limit sa scarface saundtreka, ali nije ta, molim vas pomozite!'

stvarno mi je sad poljuljan svemir, jel sam ja retard ili je normalno da se ovo ne zna (recite mi da znam kako da gledam na stvari, ozbiljan sam), ja mislim da moja sveca zna za ovu pesmu, a to je stvarno nesto...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^ to je brate moj posledica zivljenja u buretu

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...