Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

Ne znam gde da stavim pa kao ...

Treba mi pesma iz Fear and Loathing in Las Vegas.

Mislim da se zove My favorite things, i prepevali su je svi koji su stigli i umeli, i ni malo ne lichi na onu laganu verziju s pochetka filma.

Tako da ako neko mozhda zna ko peva u originalu ili da okachi link pesme, bio bih mu zahvalan :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde da stavim pa kao ...

Treba mi pesma iz Fear and Loathing in Las Vegas.

Mislim da se zove My favorite things, i prepevali su je svi koji su stigli i umeli, i ni malo ne lichi na onu laganu verziju s pochetka filma.

Tako da ako neko mozhda zna ko peva u originalu ili da okachi link pesme, bio bih mu zahvalan :)

http://www.amazon.com/Fear-Loathing-Las-Ve...e/dp/B000006NN1

V

Link to comment
Share on other sites

Što je najgore i danas vidim klinci se lože na tu stvar : ) ili bilo šta sa jakim basevima gde se spominje droga-sex-tuča-đavo : ) baš juče mlađi burazer puštao sa telefona neki hardstyle i neka riba pevuši la cocaina [roflmao]

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dance and cocaine,lsd,extacy? [:D]

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

I imao na krstaricinom forumu signu SlipKnot 4 ever napisanu fontom 50 :)))

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Jok, Branko Kockica

@sini

bizkit ne, lp ne, slip da : ) , umeo sam da ga začinim sa SOAD-om, Kornom, Panterom, Sepulturom, Mansonom.Pararelno sam voleo i Astrala, PvD-a i Goa Head kompilacije, kakav kombo, šta si ti, jel dance with the devil ? :)

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma ju, osnovna.. joj kad se samo setim [roflmao]

ogromno lozenje na limp bizkit. dizanje fred dursta u nebesa :)) slipknot, soad i lp tu i tamo..

i onda dolazi 8.razred, vido da je psidza in.astral bizare ananda... tehnokratija... iju ludilo rodjaci :D [roflmao]

i tako je krenulo..

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Nick je po Elias Jamesu Corey-u

a tu informaciju znaš ako si ih nekada slušao, HA HA BUSTED!

Ne, to govno od benda nikad nisam slushao...ali si ti davno davno imao avatar nekog lika iz Slipknota i bio je topic odakle nam potichu nickovi, gde si ti, chini mi se, napisao da je zbog Slipknota... :PPP

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...