Jump to content

nadimci, aka "nikovi"


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stalja [ex sTaLjin], nick iz cs, koji sam dobio gledanjem nekog glupog dokumentarca na rts-u o ovom ludaku.

Kao klincu mi je delovalo kul za cs, sad samo stalja. Inache me zovu Chilli zbog neke chudne kombinacije sa mojim prezimenom :)

PS: Shubo shto lazesh [:D]

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

pER tU aMOR je igor na spanskom

muahahaha

@topic

ramirez... 'kud znam, uvek su me nervirali predrkani nickovi u cs, starcraftu, quake-u i ut-u... pa sam gledao da se potpisujem skroz bezveze, lupao im kontru :)

pa sam imao nickove Neznani Junak sa Shvarglom, Betmen Nauchnik, Jovan, moje ime je Jovan... itd... pa kad me i to smorilo i kad sam reshio da imam neki nick koga tju se drzhati (dobio i net pa me mrzelo da se svuda registrujem sa drugim nickom)... i razmishljam malo ko je meni gotiva lik... i setim se Ilicha Ramireza Sancheza a.k.a. Carlos the Jackal... otud i ramirez :D

mada me mnogi, pochev od najblizheg drushtva, greskom zovu i Ramiz... shto je dovelo do niza komichnih situacija koje mi je cim da preprichavam :)

p.s.

i ne, ne zovem se Jovan

Link to comment
Share on other sites

Ja slusam metal i ono kao zovu me u kraju satana i jbga tako ostade...

de si drugar! Znam za tu patnju, ali bidne cool kada startujesh neku ribu, a prolazi ortak, de si satana... samo chujesh" "iju!" " zashto satana? " i onda, objasnitju ti u pitje :}

Zar vredi objašnjavati.... [:D]  [:D]  [:D]

Drugarice te zovu System of a down girl? hmm... [8)] kako to izgleda? [cbones]

Link to comment
Share on other sites

pre bio utokica, zbog dogadjaja u igraonici. kada je tek pocheo da se igra 1.6 ,ja umesto deagla, uzeo neko sranje od pishtolja i iz nekog usera ubio trojicu i neki majmun pochne da se dere "Pogledaj ovog lika, shto nas pobio sa utokicom" :)

Jack-O-Lantern, verujem da svi znate ko je. Nema neko objashnjenje, jednostavno mi se svidelo

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

chito sam neku h4x0r5q literaturu pre fazon 6-7 godina i naravno prvo shto sam uzeo da chitam bilo je "Ultimate Guide to Hacking and Phreaking, By Revelation". nick mi se ultra svideo a ja nisam hteo da fejkam nego sam stavio prvo revelation.jr pa potom se to jr izgubilo i ostalo samo revelation. sad me svi ionako zovu rev tako da sam i to skratio, nekako rev zvuchi normalnije (manje geek shto bi reko kolega coll :)).

Link to comment
Share on other sites

smorrior je pesma od jedne od mojih omiljenih grupa > Eyesburn-a, i nekako mi se svidja nick - izgleda mi ok a i znaci nesto na srpskom ;P

ma nemam blage...

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Heroes of might and magic ,svima nama dobro poznata igra (nadam se [:p]), e pa u jednom od heroes chronicles-a ima jedan heroj koji se zove killgor(specijalnost Behemoti) [:)] i tako sam se prvo potpisivao u MP igrama dok jednog dana jedan decko poznatiji kao Cartman nije u igraonici mi predlozio da se potpishem killygor [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...