Jump to content

Penzosi


Doca

Recommended Posts

Znaci kad je penzija skupljaju se ispred poste u 4 ujutru,a posta se otvara u 9!!!!kao da im je poslednje,hvataju red,a posto je moja zgrada preko puta odjekuje jer su svi gluvi i deru se...nhe mogu da spavam k'o covek

u ambulantama idu preko reda,ako da doktor deli bombone...

u autobusima su u stanju da nekom polome kicmu da bi seli na mesto...

bio sam prisutan kad je deda poceo da gusi neku devojku zato sto je sela prazno mesto...

u sve se mesaju,i tamo gde im nije mesto a samo seru:"e kakva je omladina!"

uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

cast izuzecima...kojih je malo...

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jedino ne kontam pezionere preko radnih dana kada idem na fax.

GDE BRE ONI KOG DJAVOLA IDU CEO DAN!?!?!?

Ima ih na stotine u GSP-u!!! Gde se bre krecu, sta po ceo dan rade?!? I svi su nevaspitani, tj. vecina, ja uglavnom njima ustupam mesto, ali kad mi dodje neki i krene da mi sernja sto nisam ustao u toj sekundi kad je on usao u bus, pa da mu jebem sve.

I povrh svega smrrdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

penzioneri ne treba da imaju pravo glasa.

od penzosa mozda me vise nerviraju samo studenti - borci za ljudska prava.

a vegani,vegetarijanci,borci za ochuvanje sredine,borci za prava zhivotinja...?

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Najjaci trip kad udje penzos u gradski i stane pored automata i ubaci kartu i ceka ako udje kontrola da je otkuca, ako ne udje onda izvadi kartu i izadje gde treba...LOL!

a jos me nervira kad oko mene ima 1003483289452389 praznih mesta i on pridje da mi sere da ustanem!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jedino ne kontam pezionere preko radnih dana kada idem na fax.

GDE BRE ONI KOG DJAVOLA IDU CEO DAN!?!?!?

Ima ih na stotine u GSP-u!!! Gde se bre krecu, sta po ceo dan rade?!? I svi su nevaspitani, tj. vecina, ja uglavnom njima ustupam mesto, ali kad mi dodje neki i krene da mi sernja sto nisam ustao u toj sekundi kad je on usao u bus, pa da mu jebem sve.

I povrh svega smrrdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Potpuno isto mišljenje!Jedva dišu a stalno idu nekuda iako ne moraju?!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

znam da je cruel ovakvo misljenje jel cu i ja jednog dana biti mator .. al ja sam za to da se penzosi iselele na neko ostrvo gde ce onako lagano svesti rachune u mirnom kontempliranju =) i prepustiti prostor tom prilikom nastao onima koji josh imaju juice u sebi

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ovoj generaciji tih koje covek prosto ne moze da podnese je celoga zivota davano po komunistickom principu, retko koji je nesto posteno radio, da kaze covek "e to je ostalo iza njega". Sve bivse cate, ex vojni kadar (ti su ubedljivo najgori) penzionisan kao najvise kapetan itd. I tome, posto je prestalo da "privredjuje", celoga zivota mastajuci kako ce mu biti lepo da nista ne radi, ide na pijacu za pola kila krompira i dva luka dogodi se sloba. Paradoks. "Ja sam celoga zivota radio, a sad nemam hleba ulja i mleka da kupim". I onda se u kasnim godinama kod tih ludaka formira sindrom reda i cekanja u istom. Jebote, onaj dinkic ih goni da uzimaju kartice i da dizu pare sa bakomata (koliko to dugo moze da traje), oni jok. Red, red je super. A posto su komunisticki proizvod, poseduju i neverovatnu kolicinu arogancije i nadobudnosti koja se najbolje moze videti u spominjanom gsp-u. Neverovatno. Ja im uopste ne ustajem. Ako ne moze da stoji te dve stanice (uvek, uvek su dve stanice) neka sedi kuci. A fantasticno je sto ce retko koji odbiti da sedne ta tri minuta koliko prosecnom autobusu treba za tri stanice relaciju.

Cast izuzecima.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...