Jump to content

Harry Potter And Halfblood Prince


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alo bre, iskulirajte malo dechaci, testosteron udario u vicc, a?

@Ramzi (jel mogu da te zovem Ramzi?)

Kako ga bre nisu zajebali, Hari madafakin Poter zaradjuje milione i milione i to samo od filma, a mrchendajzu i da ne pricam. To sto je on imao srecu da bude izabran nije argument jer je vec glumio u 4 komada i mnogo bi bilo gore da ga menjaju nego da mu daju pare. E sad, 14,4 miliona za decka koji ima 16 godina nije malo, ali ako se uzme ovo gore sto sam rekao, ja bih im dosao glave.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam ovih dana neke filmofilske sajtove (imdb.com i josh mnogo njih) ne zbog harija potera nego zbog Walk the Line, ali sam ipak primetio da je ovaj nastavak Harija Pottera dobio do sada najbolje ocene, sto se posebno odnosi na glumu onog ridjog lika i ribe koja glumi hermionu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Ramzi (jel mogu da te zovem Ramzi?)

Kako ga bre nisu zajebali, Hari madafakin Poter zaradjuje milione i milione i to samo od filma, a mrchendajzu i da ne pricam. To sto je on imao srecu da bude izabran nije argument jer je vec glumio u 4 komada i mnogo bi bilo gore da ga menjaju nego da mu daju pare. E sad, 14,4 miliona za decka koji ima 16 godina nije malo, ali ako se uzme ovo gore sto sam rekao, ja bih im dosao glave.

zovi me kako otjesh :D

a shto se tiche plate... pa ono, ja to uporedjujem sa parama koje dobijaju mnogo poznatiji ljudi u filmskoj industriji i uopshte u show biznisu... na shta bi lichilo da njemu daju 30 miliona za ulogu u jednom filmu dok tolko isto uzme Bred Pit (koji ipak glumi, a kad kazhem glumi, mislim ozbiljno GLUMI :P) koji je svetski poznata faca, i to je svojim radom zasluzhio.

Pa sportisti koji toliko zaradjuju se smatraju medju najuspeshnijim.

a ovde imamo klinca koji je tu sticajem okolnosti (mada to i nije argument, u pravu si... ali opet meni to smeta:) i koji sad treba da se buni...

mada je po meni kriminal uopshte da neko zaradjuje tolike pare... prosto nije moralno u ovo vreme dok deca umiru od gladi u Africi, ili ginu po rudnicima, i shta se sve ne deshava...

Link to comment
Share on other sites

rekord u fixnoj sumi mislim da je jim carey sa preko 30 milki...ili je aca za T3 ipak dobio vishe od njega ne znam...znam da je dugo vremena Jack nicholson imao 65 miliona jer je ishao na procenat od betmena...onda je Keanu uzeo oko 100 za rel i rev, jes da je dau mnogo drugima ali njegova lova po ugovoru u celpu prichi je bila oko 100...

Link to comment
Share on other sites

najvishe para kao pojedinac je zaradio mel gibson, u ulozi producenta, rezisera Passion of the Christ. Posto je film vecinom izfinansiran njegovim parama, on je dobio ogroman procenat zavrshne zarade ( u koju se rachuna i prihod od prodaje suvenira poput eksera za raspece, krstova, ...) od oko 200 miliona dolara.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...