Jump to content

Orgrimar view


Kemp.

Recommended Posts

strashno koji bagovi...Josh jedan dokaz da blizzard ne pravi neshto kako treba , vec samo radi shminku

a taj dokaz pada u vodu poshto ti igrash isti taj WOW po ceo dan... die nerd die :D

p.s. pricha nam tjoravi da je baja sa popom, da sve dere bez problema... a tek treba da skupi plavi set ludak :)))

Link to comment
Share on other sites

bag je bash ogroman, toliki da ne moze da se igra normalno, blah... Tu i ako dodje neko , nema nikakvu korist i da dodje treba mu zajebavanja oko toga dosta. Slican bug postoji i u uc.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

to se ne kaze origmar view nego vidite moje slicice

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

bag je bash ogroman, toliki da ne moze da se igra normalno, blah... Tu i ako dodje neko , nema nikakvu korist i da dodje treba mu zajebavanja oko toga dosta. Slican bug postoji i u uc.

Hmmm nema korist ? Dodje 1 alliance warlock tu i popne se (znam koji je path tako da isto tako znam da svako moze sam gore da se popne i da ne treba nikakva pomoc za to niti odredjeni lvl) i recimo jos 2 rogue-a cisto da ne bude bas previse upadljivo...popnu se gore i summonuju ceo raid i onda ajmo lepo na bossa....

Kod nas na serveru (Dunemaul) su ubijeni svi alliance boss-ovi sem onog malog poganog gnomea....onaj ko misli da je to uradjeno tako sto smo isli na glavna vrata - lose misli....Za sada alijansa je samo jednom ubila cairnea bloodhoofa(Tauren boss)...

Link to comment
Share on other sites

taj gej je igrao wow i prodao zivot za njega dok smo mi josh jeli pacija govna ... fucking no life noob ... die ~~

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pouzdano znam da ti za levelovanje od 1 do 60-og lv-a treba 8 dana

GoF je za toliko nabio prista

a sto se tice raidova na dunemaulu mogu samo da kazem /spit

znaci kada ste upali u if (video sam slike) bilo je 4 sata ujutru i 3 najvece guilde su radile mc

a ako ste primetili raidovi na vase gradove nisu cesti koliko su vasi bili tako da mislim da afgm bi moglo cudo da napravi samo da stalno nerade goddamn istance

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...