Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ga051123.gif

danas sam imao neobichan dan. Celu noc ne spavam da bih zavrshio projekat. pochnem u devet uveche prethodnog dana, zavrshim u pola 12 ujutro, a predaju imam do 14. Posle 5 sati renderovanja, snimim ja to na usb, krenem da se presvlachim, sednem na krevet i u roku od milisekunda zaspim.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@topic

danasnji dan mi je katastrofalan...

od kako sam ustao,jutros u 6:30 nerviram se,samo mi se dogadjaju neke gluposti...

prvo jutros sam se smrzo samo tako,u skoli popizdeo jos gore,kad sam dosao kuci ni net mi nije radio, i jos mnogo toga... znaci sve u svemu ovo je jedan od onih dana kad ne treba ustajati iz kreveta kako bi rekao rafaelo :D:D:D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

znaci sve u svemu ovo je jedan od onih dana kad ne treba ustajati iz kreveta kako bi rekao rafaelo :D:D:D

I ti gledaš kornjače [:D]

@topic

Grudvali se nešto malo posle škole i napunio patike vodom.Krenuo kući tako mokrih nogu i čekam autobus na stanici....i čekam....i čekam....Nigde na vidiku glupe 43-ojke!Sat vremena tako da onoj hladnoći čekam i na kraju uđem u 95 iako onda moram duplo veći put da prepešačim....noge nisam osećao kada sam stigao kući :(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ozdravljujem, pa mi se nizu obaveze. treba da kupim poslovne cipele za sneg, one moje cizme ne idu uz odelo, treba da nabavim neke delove za plinomobil i da ga oteram kod majstora, treba da odnesem bajkove sa terase u stan pokojne bake dok ne budu potpuno zavejani i...

...TREBA DA IDEM NA POSAO!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan sam bio napolju. I to jos krenuo ujutru, i nije padao sneg toliko, al' kao daj da ponesem kishobran, ko ce ga znati. I onda kad je krenulo da padaaaa ... U prvom delu dana me spasilo sto sam kupio sendvich u somunu u "Kujni", onda sam malo raduckao do onog cuvenog pada interneta oko dva, pa sam krenuo dalje u grad da zavrsavam neke poslove ... dobre su mi ove tike sto sam kupio, tople i ne propustaju nista, to me je obradovalo.

I onda sam dosao kutji, seo da gledam fudbal (kao, zapravo sam radio sto drugih stvari) i sada sam skuvao svoj omiljeni najbolji caj zvani Pu Er Imperial, sipao u svoju omiljenu najbolju solju za caj tek kupljenu, i odmaram. Planiram da mozhda skuckam nesto do ponotji kada krece dvajes' cetvorka.

Link to comment
Share on other sites

Skinuo msnplJus i sada gledam sta tu ima...

Sneg pada, sneg legija...

Mrzi me da idem da spavam ali moracu jednog dana

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Danas bio u skoli i posle otisao malo da igramo tft 2vs2...

Toliko smo ja i ortak slatko otkinuli drugu dvojicu da je to strasno...

posle sam isao do nove pazove sa caletom jer je qpio od nekog lika svinju...

puna mi gajba mesa sad...ala ce da se jede...

sad cu na qnt idem sabajle u skolu...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...