Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sredio sam internet u redakciji potpuno, i to bi bio moj prvi veci uspeh sa podesavanjem mrezhe na racunarima. Valjda ce raditi, da kucnem u drvo. Oduvek me je mreza zezala, nikad nista nije htelo da radi kako treba, a ovde sam baratao sa tri kompa i cetiri mrezne kartice, internetom i lokalnom mrezom. Stator mora da je ponosan na mene :>

Ih kako ne 3 kompa nije to mala stvar [:)]

Da se vratimo "temi". Nocas su me progonile neke strasne nocne more pu pu pu neponovile se.

Inace planiram jedno veliko (re)particionisanje harda evo jos uvek crtam neke prototipe ali ni jedan za sada mi se ne svidja...

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se provodio ponovo, spavao sam samo 5 sati, i opet cu danas da radim prekovremeno, ali se ne uzbudjujem uopste oko toga. primio sam mnogo lepih vesti i informacija, koji me drze visoko iznad dobro poznatog bezdana vrtlozne depresije.

ne mogu da stignem da se osisam vec 2 nedelje. izgledam kao Bitls jebeni.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nocas su me progonile neke strasne nocne more pu pu pu neponovile se.

Zar nije nocna mora ako se san ponavlja vise noci za redom, ili tako nesto? Ako si sanjao samo jednom, onda je valjda samo losh san, ili koshmar :)

sad samo jos da nateram sebe da odem do grada po ovoj hladnoci i malgi :D

Kod mene je toplo i Sunce :)

Inace, nakacim se na adsl, ne mogu da skinem mail sa rura, mogu sa sezama. Rek'o, o ne, opet je pao sajt. Krenem da otvorim neki strani drugi sajt, nece ni on - sezam, radi. Ne budem lenj, cekiram obavestenja sezama, kazhu "ne radi internet ka _nekim_ inostranim sajtovima" :) Srecom pa je proradilo posle desetak minuta.

Sad planiram da nastavim maraton pisanja tekstova, hocu da danas konacno sve to pozavrshavam, i onda da uzivam u ovom lepom vremenu koje je pred nama :)

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se provodio ponovo, spavao sam samo 5 sati, i opet cu danas da radim prekovremeno, ali se ne uzbudjujem uopste oko toga. primio sam mnogo lepih vesti i informacija, koji me drze visoko iznad dobro poznatog bezdana vrtlozne depresije.

ne mogu da stignem da se osisam vec 2 nedelje. izgledam kao Bitls jebeni.

bitls? .... pre kao gojazni turchin, ali u dobrom smislu [;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odvalio sam se sinoc u gredi,a morao sam jutros u 6h da ustajem za skolicu,mada sam krenuo ka njoj,pa navratio do ribe i tako se zadrzao i evo od nje pisem ;))

idem sad da se odmorim malo

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Oduvao ga je ovaj drugi baja danas, 140 poena razlike. Ipak, igraju i sutra, drugo cetvrtfinale. Samo cudo mozhe da spasi Milena, mada mi znamo da je on veliki kapacitet. Nemoj da propustis sutra, 18:55h. Imas i reprizu ujutru oko pola deset valjda :)

Da, evo stavio sam alarm na telefonu da me podseti. Jutros bio u shkoli pa nisam mogao reprizu da uhvatim. Valjda ce danas Milen biti u elementu i savladati protivnika u ime svih svojih fanova.

Link to comment
Share on other sites

Tesko da mozhe nesto da uradi protiv 140 poena razlike, ovog drugog baju su bas ukenjale asocijacije, pa osim ako ne odigra "spojnice" i one brojeve kako treba (za to mozhe da skupi oko 150 poena), nista od njega u cetvrtfinalu. A svima nam je bio favorit ;)

@topic - Obrnuh FEAR negde juche, u pauzama izmedju pisanja tekstova. Meni je igra ok, nisam imao preterana ocekivanja pa mi se zato dopala, a mozda je to i zbog toga sto nisam presao neku kompletnu igru mislim jos od vremena DeusExa. Sve u svemu, fina zabava, nazalost nisam probao u multiplayeru iz svima poznatih razloga. Mislim da mi je ovo dosta od video igara makar do nove godine, kada cu sesti da odradim singleplayer quake4, koji mi stoji na hard disku :)

Link to comment
Share on other sites

bio na faxu, sad odoh u teretanu,a stavio sam da se skida lost, taman kad se vratim da uzivam :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A u koju ti to skolu ides kada ustajes u 6? GSP ili Saobracajno tehnicku, jer su to jedine dve koje znam da im casovi pocinju od 7 odnosno 7:15h.

hehehe ma kakvi ;) idem u gimnaziju bwe,nego ustajem u 6h da bih odradio neke ''stvarcice'' svako jutro pa onda krecem u skolu u 7:30h i eto me lepo u 8h u skoli....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...