Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigo ja juce kuci sa fax-a. Upalim komp te mi stize poruka na jabber. E statore aj sa nama na klizanje. Uff pomislim ja pa ja ne znam da klizam/vozim rolere. Ali nema beze posto je to geek BGW okupljanje nisam hteo da propustim. I tako portpali se mi u pola i odosmo na miljekovac. Tamo prvo naravno u kafanu da zalijemo malo (vise). I ond kao aj na klizanje. kada ono led je na otvorenom a kisa pada. Ali to nije nikakav problem za nas nista nas gomila uzosno klizaljke pa na led. Ok navukoh ja to cudo na noge i kako sam stao na led padoh :) ali ok bice bolje. Nista u svakom slucaju posle 2 sata stadoh ja normalno na noge i poceh da se lepo vozim. I kada sma planirao da izadjem sa terena krenem ja i na 1 m od ograde presece mi jedna cica put ja se uspanicim i prosu u led/baru koliko sam dug :) Posle smo otili na pojacanju pljeku i na ponovnu cirku. Pa smo se ona u 1 uvece trakali kolima do NBG-a dakle ono 180-190 kilometra na sat :)m cik cak voznja da te ovaj ne bi preteko, onda u trecoj pod punim gasom preko lezecih. Iskreno ziv sam se usro :) imam i neke shotke :)

Zajebi ovo izlazenje sa geekovima em sam se polomio el sam se odseko sledici put cu da bleim sa mangupima u bloku mnog je bezbednije :)

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Sedim naposlu i pitam se zashto je owaj dan tako smoran...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ostao bez stana - ganjam oglase da danas uzmem drugi.Smorio sam se.Ide mi se na kratko van Srbije.Libija mi zvuci primamljivo ili Ceska ...

think think .... o_O

Khm Weshtice ajde da se dogovorimo.Ja cu na rur da idem na dvojci a ti na kecu.Eto.

;)

Demian ..

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

sutra definitivno armija... u 10 treba da se javim u organizaciju gde cu sluziti, koja je igrom slucaja ([:D]) caletova firma... tako da me bole paya..

tamo odem, javim se, popijem kafu, onda kuci, pravac buska, pravac bg...

da se vidim sa devojkom, i jos nekim ljudima...

zivot je kul...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ostao bez stana - ganjam oglase da danas uzmem drugi.Smorio sam se.Ide mi se na kratko van Srbije.Libija mi zvuci primamljivo ili Ceska ...

think  think .... o_O

Khm Weshtice ajde da se dogovorimo.Ja cu na rur da idem na dvojci a ti na kecu.Eto.

;)

Demian ..

hehehehe kolega... tako ti je to kad ne ukljuchish onu siwu masu u glawi... :D

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Evo da se javnem malo iz Bratislave, setao po gradu dosad, pa rekoh da sednem malo da odmorim i ugledah internet kafanu pa mogu i da komuniciram :)

Sta znam nije se ovde nesto mnogo promenilo otkad sam bio poslednji put pre cetiri godine. Ono voze se bolja kola i to, vidi se da je mnogo veci standard od nas, ali nije nista nesto sad mnogo bolje od recimo Zagreba. Parking u centru grada im je do zla Boga skup, oko 30 dinara za 15 minuta, koka kola je jeftinija i hrana generalno, mobilne telekomunikacije su isto onako malo skupe. Sat neta je oko 80 dinara. Ovde je inace vec pocela frka oko Bozica i tih stvari pa je sve nesto okiceno i sareno.

Nekoliko tipova: ako vam neko ikada ponudi lokse da jedete moj savet je da ljubazno odbijete, langosi mogu da se jedu ali nisu nesto cime bih se odusevio. Pivo je ekstra i sto je isto vazno jeftino je, ali kuvano vino je nekako slatko, nije bas za obilniju konzumaciju.

Ako navatam jos kad net javicu se.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

.to Zwer - Ma slovaci su na fazon mnogo blizhi nama nego zapadni susedi njihovi, a posebno od te tako ekipe slovenskih naroda, tako da uopste nije loshe. Jedino sto su meni oduvek oni nekako bili polu-bezvezni, sta znam ... Valjda smaraju zbog one tranzitne vize od 40 evra ;> al' ako nista jezik je dosta slicniji u odnosu na poljski/ceski, pa mozes lakse da se sporazumes, a nemaju ni R sa kvakom niti puno crtica :)

@ topic - Danas od zore rane bio na nekom "poslovnom dorucku" koji se zapravo pretvorio u ispijanje ajs kafe ... ajd' dobro to, manje vise, posle zavrsavao kakve poslitje, i finalizirao dil za monitor, trebalo bi da sutra uzmem isti. Onda malo svratio do redakcije, napisao vesti, cekirao forum, i vec lagano pravim spisak i planove za parteh ... Sa'cu da krenem polako kutji,tripujem se da ce opet da pocne da pada kisha ili nesto tako uzasno, pa bih da to izbegnem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...