Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

nema sanse samo mali hint - poenta je u dobrom sechenju i domacem majonezu 

Svi misle da znaju da prave rusku :P Al' dobro, meni je to onda jos bolje, na pet slava probas pet razlicitih verzija, pa cak i ako nije neka kick ass varijanta, barem si imao priliku da probas nesto drugo, jer se set djakonija obicno ponavlja :)

Po povodu ruske salate - interesantno je da je samo mi zovemo "ruskom" salatom. U Rusiji se ona zove "olivije".

Francuski kljuc, i njegove varijacije u drugim zemljama. btw, i u ceskoj je ruska salata ... A i mozhda nije losha fora da poneses malo te originalne ruske pa poklonis drasku i stiji kad se vec puvaju ;)

- Danas treba da odem do netiksa, da kupim neke potrebstine za komp, a ne jelte tranvaj 7 je blago retardirana zbog sredjivanja nemanjine kako cu to da uradim pojma nemam.

Dal' je moguce da si stvarno napisao Tranvaj? :) BTW, Netiks valjda tek od srede dobija robu, jel si ti proverio za to sto ti treba? BTW2, 7ica ide regularno uz izmenu oko Nemanjine, znaci fura tamo gore put Kalisha pa posle Cara Dushana, ali sve ostalo je identicno.

Inache sam za doruchak pojeo nesto od vecere ;) kakvo sitno seckano belo meso i pecurke u paradajz sosu ... Sad se polako spremam da krenem napolje, ne mili mi se, al' sta cu, tako mora :) Cekam te novogodisnje praznike :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ajde podeli taj tvoj recept sa nama :]

sto da ne...

evo osnovnih sastojaka:

-krompir

-neka od vrsta zutog sira

-kiseli krastavcici

-sargarepa

-grasak

-suvi vrat

-kuvana piletina

-majonez

ostale tajne pripreme nisam rad da podelim. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Obrijah se, sad sam clean i fresh :]

Trebao bih da ucim sociologiju, ali naravno nista dok ne bude prekasno...

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam dosao kuci iz skole...sneg mi ubio oci :D sve pada pravo u oci,a ja jos nemam ni kapuljacu pa mi glava mokra...sad cu da se ugrejem kuci i da jedem ko stoka... ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da obiđem jedno pet mesta u gradu danas, sve peške, jer zbog bolesti nisam mrdnuo nigde danima.. ali prvog dana padanja snega je najpametnije ostati kod kuće, i upravo to ću i da uradim.

srećna slava svima koji slave..

edit: djobe pico :)

- Danas treba da odem do netiksa, da kupim neke potrebstine za komp,
Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam da je kupovina kola u sustini bila spas za moju jetru :) Znaci sinoc neka zurka gde je za dz pice (tj imao sam dosta kupona za dz pice) i ja kao ajde posle duzeg vremena necu ici kolima. Ajoj... razbio sam se k'o nemac. On the plus side glava me boli manje no ocekivano, tj skoro da me uopste i ne boli. Kad se uzme u obzir da sam pio pivo, tekilu, belo i crno vino i na kraju neki koktel u kome ni ne znam sta je bilo rezultat je fantastican :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja dos'o spolja, dramaticna je situacija na ulicama, dodushe, nije bilo guzve preko mosta, valjda zato sto jos uvek nije cetiri tj. pet, vreme kada krecu te vesele guzve. Ruc'o, odgledao TV malo, odmarao, pa cu sad da krenem da kupujem neke poklone, prvo idem na rodjendan pa onda na slavu, bice zanimljivo. A slava na kraj sela (zuta kuca), ne znam kako cu da se vratim.

Zato sutra planiram odmor (sve do veceri kada je drugi deo slavlja naravno), ima da sedim kod kutje, gledam sneg i pijem kakao :)

Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam da je kupovina kola u sustini bila spas za moju jetru :) Znaci sinoc neka zurka gde je za dz pice (tj imao sam dosta kupona za dz pice) i ja kao ajde posle duzeg vremena necu ici kolima. Ajoj... razbio sam se k'o nemac. On the plus side glava me boli manje no ocekivano, tj skoro da me uopste i ne boli. Kad se uzme u obzir da sam pio pivo, tekilu, belo i crno vino i na kraju neki koktel u kome ni ne znam sta je bilo rezultat je fantastican :)

[interno] znachi tako, keva u banju a ti pijanchish! [/interno]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ja necu da se brijem [:D]

ako to uradim, saletace me ribe preterano.. :P

ho ho ho [:D]

btw, danas perem kosu, i ako me ne bude mrzel (citaj :ako budem uzeo kola) idem da snimim zub, pa da odem da se iscupa skot.. poceo da boli :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...