Jump to content

nova, stara kola


Therion

Recommended Posts

planiram da qpim polovna kola (naravno) pa me zanima kak'e kriteriume da uspostavim, kontam negde do 750, 1000e MAX!! malo sam chachkao po halo oglasima pa sam nashao ove tri vectre, pa se nesh'o razmishljam... linak

OPEL Vectra 1.6I (1990), stranac, bordo metalik, 700 EUR. 063/326-269 015/294-043

OPEL VECTRA 1.8 (1991), ODJAVLJENA, 550 EUR. 064/417-4088

OPEL VECTRA 2.0 (1989), STRANAC, METALIK, ŠIBER, CB, EL.PODIZAČI, 600 EUR. 064/406-7304

OPEL Vectra 2.0i (1992), stranac, 5v, 5b, el. podizači i šiber, servo, ABS, alufelne, maglenke, ekstra stanje, 800. 064/395-7623

plz!!! gimmie a sign!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sha znachi odjavljenja, i shta da kog qrca radim sa autom koji ne mogu da registrujeM???

U prevodu mozes da ga registrujes samo ako imas debelu vezu u MUP-u, Carini, gdegod treba da se pribavi ta dozvola za registraciju. Regularno mozes da registrujes samo strana kola do 6 godina starosti, a ova koja si ti ovde napisao su malo starija :)

Sto se novog auta tice ja sam prosle godine uzeo Fabiu, relativno je jeftin auto u toj klasi, a sa druge strane mi se ekstra pokazao, tj nemam bas nikakvih zamerki na njega, iako ga vozim svaki dan po gradu a isao sam i na par malcice duzih putovanja (NI, NS, KG). Mozda bi jedino vise voleo da sam uzeo malo jaci motor jer sad imam 1.2, ali ni ovako nije lose, nije da sam bas neki divljak na ulicama.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako oces da das za auto 750 do 1000e max onda nemoj da se nadas nicemu dobrom. Evo ja prodajem Golfa 2 88 godiste gti 18 16v ugradjen plin. Preso je vise od 200 iljada ali radi i cool je. Bele boje sa sporstkim sedistima i volanom. I moze da se vozi jos godinu dana, a da se nista ne ulaze u njega. A to sto si dao za ta kola kao sto rece Zverina to ne mozes da vozi, a i ko zna kolko tu ima istine.

BTw aj Zverko znamo da vozis Faibu i da si pun :PpPPP

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

čekaj da puste uvoz.....a da onda će da stave samo za e3 motor

jel' postoje shanse uopshte da se to desi, mislim da je ovako prilichno retardirano, ameri i nemci koji se ubijaju od para, mogu da qpuju kola za 500e, do jaja kola za 500e, a mi se ovde prchvarimo i ubijamo da bi qpili yuga za par hiljada!!! it an outrage!!! btw whats an e3 motor, jel' to ono govno koje kao manje zagadjuje i sl??

Link to comment
Share on other sites

Нива била и остала змај од аута :). А има је и у дизел варијанти!

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako oces da das za auto 750 do 1000e max onda nemoj da se nadas nicemu dobrom. Evo ja prodajem Golfa 2 88 godiste gti 18 16v ugradjen plin. Preso je vise od 200 iljada ali radi i cool je. Bele boje sa sporstkim sedistima i volanom. I moze da se vozi jos godinu dana, a da se nista ne ulaze u njega. A to sto si dao za ta kola kao sto rece Zverina to ne mozes da vozi, a i ko zna kolko tu ima istine.

BTw aj Zverko znamo da vozis Faibu i da si pun :PpPPP

Kolko golf?

A sa cenjkanjem? [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Tesko je uzeti auto do 1000 eura.

Mras njuskati i cekati i imati nekog iskusnog.

I kroz godinu dana odrzavanje ce te izaci isto toliko (manje vise).

Plus rizikujes da pogines u krsu (daleko bilo).

Dok ne skupis 3000 vozi bajz.

Onda razmisli o nekom folciki dizelashu. Nesto pouzdano/jeftino

Link to comment
Share on other sites

kolko para golf zeki btw jel guta oko 12 litara benzina  ? :)

pa ima plin .....

ali cim je ugraidio plin mora da je gutao toliko ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Mozes da kupis nesto domace ali krs i nekog stranca za male pare i prepakujes ga samo ako te ne mrzi da se drkas s tim.... :))

Naravno da me ne mrzi, ali sha sve treba prepakovati??? po chemu se identifikuje auto, da li je uvezen ili Nashki??? Bash sam bio nashao neku krndzu od golfa, navodno limarija jako losha, ali dobar motor i sl. i do jaja vectru, ali stanac, naravno oba bi me izashla 680 e [|)]

Link to comment
Share on other sites

Samo malo razmisljanja unapred...

Znaci, apsolutno je nemoguce uzeti polovan automobil koji kosta manje od 1000e i da u prvoj godini ne ulozis jos barem pola od te sume. A te Vektre sto su na strane table se prodaju za delove, to se ne vozi. Vise ni veze u MUPu ne rade za tolike krseve.

Nickwoode, prodaj choveku svoj >crveni metak<. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...