Jump to content

Magic


Recommended Posts

hmm . . uvek su me privlacile ovakve stvari da probam  ali nikad nebi smeo (barem sam)

So , jel neko od vas imao iterese prema ovakvim stvarima i jel mozda probao nesto :)

Sta, da im hakujem sajt? Ne, nisam probao, ali ako ti kao veliki mag u sferi hakeraja

ne smes da pokusas da ih oboris (barem ne sam), gde mi obicni smrtnici smemo uopste o tome i da razmisljamo.

A sama tematika sajta, ako si ne daj bozhe na to mislio al' kapiram da sam te ipak dobro razumeo kada sam napisao prvi pasus mi je strana, nikada mi napamet tako nesto nije padalo, osim ono,s ecam se u osnovnoj skoli, kada je bio neki stos da se na rodjendanima prizivaju duhovi :)

Link to comment
Share on other sites

Cemu h8 za hackovanje  ja sam samo hteo prijatelje 

Mislim da ste svi poceli da se tripujete oko tog hejta, ili sta vec. To sto sam ja napisao nije hejt, zezanje je, i tako treba i da ga prihvatis. Meni se cak izuzetno dopada sto su se tvoji postovi kroz vreme popravili, i zaista nisam primetio neke "nezgodne" a daleko od onih kada si dosao na forum. Nego prosto eto, pade mi napamet da te za to niko nije odavno zezao, pa malo ... opusti se :)

Link to comment
Share on other sites

Killy to su bajke i nechije fantazije ,odrasti...

Da neshto od toga postoji nash svet bi izgledao priblizno nekom od svetova anime-a.

budalo.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

malo sam krstario sajtom i nabasam na njihov forum kada ono topici tipa :

devouring a demon/servitor/soul/ghost

Trapping of entities in crystals (More power)

wand or staff ?

The wolf moon (How do i summon a spirit wolf)

Summoning Lucifer (Anyone?) http://sacred-magick.com/forum/index.php?showtopic=605 ima zanimljivih postova (LOL)

a recepti (mozda ) na foru , noga vrane , usi slepog misa itd... , a kasnije decija noga [:p]

btw.. je l' ima neko da je imao slicnih iskustava , ili da veruje u ovo [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

@ topic

i'm kinda scared, so i won't say much

@ tibor

ur avatar sucks in so many ways that i think you gave me cancer...

@ kily

ma skini RUR kao deo tvoje ultimativne osvete!!! mu hahhaha ... plz don't ban me..

bas je extra avatar...tvoj je sranje..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...