Jump to content

Super heroji


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

riiiight.....

@Topic

Onaj lik shto mnogo brzo trchi...kao klinac sam se lozio na njega i trcao po dvoristu ceo dan...al zaboravih kako se zove...Flash Gordon maybe....

da nije Forest Gump? [:D]

moj as je definitivno Mandrak [;)]

mada su mi u vrhu i The Shadow kao najvetji drkach-mamojebac :)

i Spiderman, ono... dechko iz kraja za razliku od ogromne vetjine ostalih burzhuja (chitaj: Batman) i vanzemaljaca (Superman)

Link to comment
Share on other sites

An essential characteristic of the superhero mythology is, there's the superhero, and there's the alter ego. Batman is actually Bruce Wayne, Spider-Man is actually Peter Parker. .....itditd da skratim...  Clark Kent is Superman's critique on the whole human race. Sort of like Beatrix Kiddo and Mrs. Tommy Plympton.

KILL BILL... : ))

meni je najjakiji INSPECTOR GADGET : ))) tj. kad sam bio klinac

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Ama jel nismo davno na nekom topicu raskrstili da je Sundjer Bob najjachi od svih?  [:D]

ahhh... nisam bio na rur-u u vreme sundjer-bob diskusije, ali u pravu si. On je definitivno ispred svih i zbogtoga je van konkurancije.

SB i nije basx superheroj, sem ako se pravljenje pljeskavica ne racxuna u supapowa` ;)

najsuperherojchina je sundjer-bob... njegoe motji su daleko od tvog razumevanja i poimanja sveta smrtniche [:D]

Link to comment
Share on other sites

Def Punisher, gotivim ga jos od one igre sa automata, preko filmova, novijih igara, pa sve do stripova. Pogotovo mi je gotivan u novoj seriji stripova o njemu koju marvel izdaje, znaci covek je u 20 izdanja uspeo da pobije pola ruske vojske, irsku i italijansku mafiju, a sad je trenutno krenuo opet na ex sssr mafijoze. I to sve covek od krvi i mesa :)))

A od drugih likova, definitivno spiderman, sto zbog cinjenice da je heroj-gedza, sto zbog neodoljivog humora i energije kojim odise. A i moci su mu pretty cool.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...