Jump to content

Jedan on najlepsih dana u wow-u


SRBIJA

Recommended Posts

sinoc sam uvalio boots of elements  za 200g nekom indiajncu :D

najlepseg dana u wow-u se ne secam ali se secam najgoreg. To je bilo pre par dana kada sam igrao desolace sa ortakovim 33 lvl warriorom i kada su me gankovala 2 shamana.JA ubijem jednog on reincarnation,ja po drugom ovaj ga leci, itd. kampovali su me 2 sata da sam se toliko smorio i izasao u grad da jedem nesto od nervoze :(

Da mi je sam oznati kako si prodao boots of elements?!

http://www.thottbot.com/?i=18789

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

kada sam jedan lvl-ovala 1.5lvl, dobila 4 ili 5 HK, imala prepune torbe na kraju, pola stvari prodala vendoru, pola na AH , a vec sam imala 5g u torbi (najvise do tada) ... i onda odem na AH da se ponovim sa opremom... [:I]

nije bas najlepsi dan, ali je jedan od najispunjenijih [^]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

meni je najbolje bilo prvi put u SFK bio sam 18 lvl.i tako tumaram ja ispred ulaza i nalete 4 norvezana jedan mage 34 lvl,rough34lvl,warrior 32 lvl i priest 36 lvl dosli malo da se zezaju da pokupe iteme.

i tako posto im je falio jedan oni pozovu mene da udjem u njihovu grupu,ja sam prvo mislio da se zezaju ali su mi dali ultimatum ja samo idem i radim questove nesmem da uzmem nijedan item a ionako je bilo stavgljeno master loot.i tako na kraju ubijemo Arugala i njemu ispadne belt.kad sam krenuo ka izlazu likovi mi rekose da stanem da se vratim i da svi stanemo u krug,onda su oni nesto pricali na norveskom uglavnom posle toga dali su mi sve iteme koje su nasli.nisam mogao da verujem bilo ih je dosta pored belta of aragul bio je i neki wand sad se i nesecam bilo je odavno.to mi je onako naljepse sto mi se desilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vrlo lep dan, prekjuce. posle svega sto mi je buggovalo sa accountom, ohog ja u e.p.lands kad ono pitaju mi likovi ocu li u 8men scholo kazu da im fali pala. summonuju me tamo, posto ja nisam znao gde je scholo.Idem dva puta za jedno popodne u scholo, dobijem

1. Barovian Family Sword

2.Gravestone War Axe

3.Frightskull Shaft

pa onda farmujem za exp one Skeletal flayere u WPL-u i dobijem

!!!Bloodrazor

I automatski prodam u IFu za 150 golda!

kako sam bio srecan

Link to comment
Share on other sites

Poslednji dan Open Bete:

Infernali poceli da padaju po celom Azerothu, Orgrimmar pun Death Lordova/Infernala/Felguardova/etc.

Crossroads je bio pregazen infernalima :) I to ne obicni infernal, nego priblizno visine Orgrimmar flight master tower-a. GM su pretvarali likove u kokoske/duhove/etc. (tada se jos nije znalo za Halloween trick-o'-treats :) )

[showoff/] I na drugom mestu, prvi dan Closed Beta United States :) Osecaj da si medju prvima koji testiraju WoW :) [showoff]

Edited by Ve
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...