Jump to content

Konter strajk


Corey

Recommended Posts

Ovo je tuzno !!! Covek zeli da igra i trudi se a vi mu se podsmevate.... a shto je najbolje neke stvari je i dobro napisao, uostalom svi su verovatno shvatili poentu priche pa ne bi bio smak sveta da su mu pomogli :D pih nekome treba lepo i strpljivo objasniti neke stvari a ne odmah komentarisati VIDI GA OVAJ DEBIL, LOL ili dza bu... ne znam na kom je ovo forumu bilo i kako se dalje odvijao topic ali glupi su vam komentari... meni je zhao lika... ko zna mozhda je i neki klinac koji i nema pojma shta je engleski jezik...

Link to comment
Share on other sites

Meni je stvarno bilo zao kad sam ovo procitao, ne znam cemu se smejete? Da li biste se mozda smejali nekome u invalidskim kolicima?

Za one koji ne znaju, nakon sto je unistena Republika Srpska Krajina, Srpske izbeglice su odatle, u 70% slucajeva razmestane po Kosovu i Metohiji. Deca koja su uspela da prezive progon su, naravno, jako slabo obrazovana, ceo zivot su zivela (a i dalje zive) u bedi, mnogi od njih nemaju ni televizore ni radio aparate (o kompjuterima da i ne govorim), ne vidim sta je tu smesno?

Ja sam svoj stari racunar (za koji sam mogao da dobijem cirka 250 evra) POKLONIO jednom rodjaku, koji ima 14 godina, a nikada u zivotu nije seo za racunar, niti je ikada pre toga drzao tastaturu u rukama... Nije mi jasno samo kako mozete da se smejete sirotinji?

Link to comment
Share on other sites

Pa kakav komentar ocekivati od ljudi koji su na mentalnom/moralnom nivou deset puta jadniji od ovog nesrecnog deteta (ako nije fake, a i nebitno je dal je).

Vazno je da oni kubljaju kompove.

Uzas

Link to comment
Share on other sites

uzmimo u obzir da sam ja ovo vec posto dole u klejbezable i da mi corey krade foru:D

uzmimo u obzir da je ovo preuzeo sa www.team-big.com foruma u kome sam ja ovo postovo ::D

uzmimo u obzir da je ovo fakin extra videti opet:D

Jebote puro, ako si ti ovo pisao onda si se prosrao za sve pare ...

Link to comment
Share on other sites

Za one koji ne znaju, nakon sto je unistena Republika Srpska Krajina, Srpske izbeglice su odatle, u 70% slucajeva razmestane po Kosovu i Metohiji. Deca koja su uspela da prezive progon su, naravno, jako slabo obrazovana, ceo zivot su zivela (a i dalje zive) u bedi, mnogi od njih nemaju ni televizore ni radio aparate (o kompjuterima da i ne govorim), ne vidim sta je tu smesno?

Nije ti to (Zivinice, Gracanica) na KiM nego su ova mesta u okolini Tuzle u BiH sto se vidi i po njegovom nacinu pricanja jer u tim delovima zivi muslimanski narod koji je jos uvek na manjem stepenu "prosvecenosti"...

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...