Jump to content

najgluplje pitanje...


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tome sam i ja razmisljo kako je glupo ali to je vise uzrecica.kako drugacije da proveris da li je neko budan

Pa nije. To je upitna recenica koja je do jaja glupa. Jel spavas. Pa brate kako mislis da ti jebeno odgovorim ako spavam. Valjda je logicnije ako spavam, a oces nesto da me smracis da kaze e alo budi se alo reci mi bla bla ...

@topic:ovo sto vi pricate, mislim da su to samo greske, zbunovi to nisu svesno upucena pitanja.

Takodje jako glupo pitanje je koje je meni postavljao cale kada sam trenirao basket i kada dodjem sa treninga(ali i to je ono kad ne znas sta da pitas pa moras nesto da pitas), a on me pita: "jesi treniro?" omfg

I kada su me matorani pitali kad sam bio mali- dodje neki deda ili moj pokojni deda i pita me:"jesi dobar" ne zao sam. Mislim i to je kao neki prastari zargonski ali opet glupo je do jaja.

V

Link to comment
Share on other sites

kad neko udje u bus (recimo 26) i pita :"izvini jel ovo 26?"

ne razumem šta je glupo u tom pitanju.. trčao je za autobusom pa nije video broj, zablejao se i ušao u prvi bus koji je naišao, ćorava baba ne vidi broj..

ok, 26 je na 2/3 svojih stanica jedini autobus ali kapiram da nisi mislio samo na njega.

Link to comment
Share on other sites

to, jel spavash, pitaju samo kad me probude telefonom, pa kao ono fora jesam te probudio izvini :D. Strashno me nervira , ne zato shto je glupo pitanje, nego zatos shto me u vecini slicaja probude [:(!] [:(!] [:(!]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Sretnes se sa nekim sa kim se nisi dugo video, a do tada ti je u zivotu bio potpuno sporedan i bez veze. Susret je na primer na Trgu. Taj neko pita: "Otkud ti ovde"? Apsolutno odlepim kad to cujem, mozak mi zahteva reboot u vidu tri piva odjednom

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

meni loshe kad me pitaju "jel te slusha tjale?" ili "jel te slusha baba?"... klasichna pitanja koja ti postave neki stari porodichni prijatelji ili rodjace me izludju u globalu... i pitanje :a jel se setjash ti mene?" ... i to me redovno pita neko koga sam poslednji put video sa 2 ipo godine.

Link to comment
Share on other sites

Mene nervira to shto pola sveta ne moze normalno da kaze moje ime. I nervira me kada treba nekome da se predstavim pa me on/ona pita jedno 3 puta da ponovim kako me zovu. U poslednjih 5 godina svi me zovu Serba zato shto je to jelte od Serbia.

Josh me nervira shto su mi prezime uvek svi u shkoli krojili kako im padne napamet. Tako sam bio i Hekler i Hitler i ne znam ni ja shta... GRRRR!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre ljudi, koj' je vas problem? :)

Pa potpuno je normalno da vas deda/baba/dalji rodjak pita "jes' dobar?" ili "jel uchis skolu?" ili "jel te slushaju tjale i keva?" (ako si nesto mladji). Sigurno ne mozhe sa vama da raspreda oko toga kako je do jaja bio koncert Darkvuda ili kako je uzasna guzva ovih dana na "Ambisu". Cak i da su upuceni u te teme, ne znaju dal' ste vi darker, fenser, zaostali dizelash ili sta vec ...

A ostala pitanja su vise ajs brejkeri i neke tipicne uzrecice kojima se ljudi koriste da zapocnu diskusiju i to mozhe da mi bude samo smesno ili simpaticno, a ne i da me nervira.

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre ljudi, koj' je vas problem? :)

Pa potpuno je normalno da vas deda/baba/dalji rodjak pita "jes' dobar?" ili "jel uchis skolu?" ili "jel te slushaju tjale i keva?" (ako si nesto mladji). Sigurno ne mozhe sa vama da raspreda oko toga kako je do jaja bio koncert Darkvuda ili kako je uzasna guzva ovih dana na "Ambisu". Cak i da su upuceni u te teme, ne znaju dal' ste vi darker, fenser, zaostali dizelash ili sta vec ...

podvucheni deo je u stvari retorichko pitanje... na koje ti shto su postavili pitanje ochekuju odgovor... i to me nervira. pogotovo kad me to pita milion ljudi za nedelju dana... shta da im odgovorim vishe koji moj :D

Link to comment
Share on other sites

Glupo pitanje?

Recimo uradis nesto sto se nekom ne svidja i onda te pitaju KAKO SI TO MOGAO?

Ili jos bolje kad ti matorija osoba kaze KAKO TE NIJE SRAM? Bilo bi ok da se ta pitanja koriste kako "umetnute recenice" ali je debilno kada neko na to ocekuje odgovor....

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

kad neko udje u bus (recimo 26) i pita :"izvini jel ovo 26?"

ne razumem šta je glupo u tom pitanju.. trčao je za autobusom pa nije video broj, zablejao se i ušao u prvi bus koji je naišao, ćorava baba ne vidi broj..

ok, 26 je na 2/3 svojih stanica jedini autobus ali kapiram da nisi mislio samo na njega.

Glupo je zato shto to penzosi uglavnom rade, meni se desilo milion puta da me pitaju, u stvari samo pitanje nije toliko glupo, koliko to zashto se to desilo - matorci su u frci da udju u bas ko da je to poslednji tog dana, i veca je shteta chesto ako udjesh u pogreshan bas nego da lepo sachekash da vidish koji je broj...al njima je bitno da se uguraju, drugo: koliko treba da budesh tjorav da ne vidish broj velichine 30 cm?!

to, jel spavash, pitaju samo kad me probude telefonom, pa kao ono fora jesam te probudio izvini :D. Strashno me nervira , ne zato shto je glupo pitanje, nego zatos shto me u vecini slicaja probude  [:(!]  [:(!]  [:(!]

Zashto onda ne iskljuchish telefon kad spavash?!?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Biseri u mojoj kuci su u osnovi bili

caletovo pitanje, kada god bih dosao iz grada kuci - "Jesi li stigao?"

a toliko me je jedino iritiralo josh kevino pitanje, koje postavi pet sekundi nakon mog ulaska u stan : "Hoces nesto da jedesh?"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa ono kapiram da je klasicno to sta ima? eo nista,kod tebe? kako je,kako si itd...

Mislim sta drugo da pitas nekog koga vidjas retko ili si ga poslednji put video lupam,pre dve godine...

Inace provalio sam kad me npr ortak pozove(na fixni) i pita sta ima,ja uvek kazem evo nista,tu sam kuci.Jbg,jednostavno sam navikao.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa ono kapiram da je klasicno to sta ima? eo nista,kod tebe? kako je,kako si itd...

Mislim sta drugo da pitas nekog koga vidjas retko ili si ga poslednji put video lupam,pre dve godine...

Inace provalio sam kad me npr ortak pozove(na fixni) i pita sta ima,ja uvek kazem evo nista,tu sam kuci.Jbg,jednostavno sam navikao.

jeste, sve to stoji to je vec navika i klasika, ali kao da ga zanima ffs

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

U stvari pitanja kao sto su "Kako si?" ili "Sta radis?" su u principu ok dok se tretiraju kao pozdrav ili dok onaj ko ih postavlja ne ocekuje neki konkretan odgovor. Moram da priznam da sam se ja najvise zajebao kad pitam nekoga koga nisam video sto godina, nit mi je ista bitan u zivotu, "Sta ima?" a onda me taj narednih pola sata ugusi kako mu je kuce dobilo konjuktivitis juce...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...