Jump to content

Daniel Craig


Recommended Posts

hehehe ako endzhi ikad bude u bondu (kao bad girl naravno) ili ce bond da bude ubiveT ili ce (josh verovatije) endzhi za zavlada svetom a bond ce da joj bude man-whore/he-bitch =oP (i vetj ikolaju glasine da se drale pretplatio za ulogu bonda po tom scenariju ali ima neku 6-months klauzulu koju nikon e kapira...)

Link to comment
Share on other sites

hehehe ako endzhi ikad bude u bondu (kao bad girl naravno) ili ce bond da bude ubiveT ili ce (josh verovatije) endzhi za zavlada svetom a bond ce da joj bude man-whore/he-bitch =oP (i vetj ikolaju glasine da se drale pretplatio za ulogu bonda po tom scenariju ali ima neku 6-months klauzulu koju nikon e kapira...)

[roflmao]

[roflmao]

[roflmao]

e jebote, Kolence...

bitno da ona razume tu klauzulu [:)]

Ma nema on vremena jos i time da se bavi, zaposlen covek.

ma za to ce se UVEK naci vremena. neplaceno, bato! [8D][:p][;)]

@topic:

na onoj slici izgleda kao da joj je retardirani rodjak sa sela.

stalno je koriste za svoj put ka slavi. [:p]

ovaj papan bolje da bude dobar JB, da ne bi bilo svasta. [b)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

tip jeste retardirani rodjak sa sela =oP kad su ga dovozili na prezentaciju imao je neki floating belt preko sakoa i petlajo se 10 sec da ga skine smejurija bre...mislim pazte, digitalni efekti su chudo ali chemu sve to? zar je bitno imati britanca kao bonda ako mu uloga jednostavno ne lezhi...ja cu gledati minijaturnog mata damona u boruneu #3 kad ovaj bude blamirao decenije bonda...

Link to comment
Share on other sites

u uzem izboru su bili josh i kolin farel ( kojeg su odbili jer deluje previshe arogantno), ian mekgregor (odbijen jer je bio previshe nizak) i erik bana ( producenti su mislili da je previshe ruzhan)....

bio je i onaj 'rvat Goran Vishnjic (eg. ER) on mi je nekako najslick bio od ovih ponudjenih

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bio je i onaj 'rvat Goran Vishnjic (eg. ER) on mi je nekako najslick bio od ovih ponudjenih

kako rvat da glumi JB, koji je Englez, a koji je nastao po ugledu na Srbina?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...