Jump to content

Zastava 10!


lazica

Recommended Posts

Otvorice valjda neko topic i za kolsku muziku, pa ce tamo biti detaljnijih objasnjenja. Sto se tih plejera sa memorijskim citacima tice, jel mislis na one sa reklame u SK (ili je to bio IT market?)? Ako mislis na te - da, imaju citac, ali su sve ostale funkcije shit. Tj. prosek, nista posebno...

Da, mislio sam bas na te neke iz ITmarketa / Sveta Kompjutera, znam da sam ih tamo negde snimio. deluje da je ok stos za nekoga ko nema potrebu za nekim 4x300 vati i ostalim zajebancijama ... mada opet, ja sam oduvek bio s(k)eptican prema tim markama sto rade sve pa eto malo rade i cdove za kola, a inace prave kulere za procesore u vecem delu poslovanja.

Ma ti si bash mutav ... levo desno pa harman kardon :)) Kako to dobro zvuchi, jedni od top 5 zvucnika za mene koje sam imao prilike da oslushnem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Nego, da se vratimo na nas ponos auto-industrije...

Jeste culi da je stigao prvi kontigent Zastave 10? Ali naravno, ne moze a da ne bude problema - svi modeli koji su stigli su sa full-opremom. I sada Zastava trazi od kupaca, koji su kupili osnovnu verziju, da doplate...

Ma da li su ti ljudi zdravi?!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jeste culi da je stigao prvi kontigent Zastave 10? Ali naravno, ne moze a da ne bude problema - svi modeli koji su stigli su sa full-opremom. I sada Zastava trazi od kupaca, koji su kupili osnovnu verziju, da doplate...

e ja sam isto to cuo i video ... ne mogu samo da se setim ko mi je rekao ... hm ...

Link to comment
Share on other sites

e ja sam isto to cuo i video ... ne mogu samo da se setim ko mi je rekao ... hm ...

Video si u SAT-u, kao i ja? Tj. ti si mi prvo rekao, pa sam ja posle video u SATu, pa su mi jos neki ljudi posle potvrdili...

Nego, bas me zanima sta ce ispasti na kraju...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam izgleda zaduzen da ovu temu uvek vracam iz mrtvih...

Enihau, sad nesto razmisljam... kako ispade glupavo.

Covek kad bi gledao "sa strane", pomislio bi koliki smo mi Srbi retosi - imamo Zastavu 10 kao domace vozilo, a policija nam vozi Fiat Punto, koji je zapravo isti taj automobil. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nemoj da nam topik o domacem ponosu ode u zaborav...

Elem, videh prvi put u nedelju, u okviru emisije SAT, reklamu za Zastavu 10. Kao, snimana desetka u studiju, i sve kao kul, lagano prelazi kamera preko detalja karoserije, ono sve idealno. Reko' ne mogu da verujem da cemo imati dobru reklamu za domaci auto...?? Tek na kraju, u kadru je ceo auto i iznad krova istog se, efektom preuzetog sa 8mm kamkodera, pojavljuju slova ~Comic Sans fonta: "Bas je lep!"

I ja kao rofl.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...