Jump to content

Da vidimo na koju stranu...


Recommended Posts

... bi otisli kad bi dobili priliku da iskoristite putovanje kroz vreme.

znaci prosto, napisete "gde" bi isli u smislu proslost/buducnost, i to koja godina (moze i vek, mesec i dan ako imate nesto zacrtano u glavi), tacno mesto na ovoj planetici, i razlog zbog cega bas tada i tamo.

e sad... zasto hejteri stop? pa zato sto necu komentare vidi ga klinac, samo deca razmisljaju o tome i slicno. Tema je sasvim normalna, ako nemate zelju da odgovarate na topic samo ga prskocite, hvala :)

p.s. i molim vas uzdrzite se od "meni je lepo i ovde, sada. nemam potrebu da idem". Budite kreativni malo. Zamislite da ovde (sada) nema niceg za vas recimo pa tek onda postujte.... i NE, nisam u tolkom bedaku da mislim da ovde (sada) nema niceg za mene, samo mi palo na pamet ovako nesto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otishao bih prvo u proshlost u vreme dinosaurusa (to mi je san iz detinjstva, da vidim dinosauruse :). A onda bih otishao u buducnost negde na 2000 godina od danashnjeg datuma da vidim da li smo uspeli da nadjemo nachin da se "odlepimo" od planete Zemlje.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Otisao bi u proslost da vidim dal je uopste postojala. I da lupim samar Isusu ako je postojao. I da vidim stvarno ko je sagradio one piramide i dal su se "Maje" druzile sa alienima. U buducnost bi isao samo daleku kad bi ja odavno bio dead sto rece Zerbah dal bi bilo zivota na nekoj drugoj planeti. Ovako u neku skoriju nekad, onda ne bi imao razloga da zivim...

V

Link to comment
Share on other sites

mislim da autor topika nije predvideo mogućnost da se poseti više od jednog perioda.. ako jeste, onda bih pogledao sve, zadržavao se duže tamo gde mi se svidi, itd..

ako nije, otišao bih u rim, negde oko drugog-trećeg veka i živeo dekadentno, hohoho.

Link to comment
Share on other sites

Jel' vazi efekat leptira, da ne promenim proslost samo zato sto sam se stvorio u jednom delu etra i ubijem sebe u potencijalnoj buducnosti? Jer ako ne vazi onda bih otisao bilo gde u proslost i samo gledao celokupnu istorije do tacke u kojoj se ne radjam. A onda bih opet postao JA sa celokupnim intelektom i iskustvom koje sada posedujem i promenio moju proslost na bolje.

I PITTY DA FOO

Link to comment
Share on other sites

ql topic ne znam zasto bi iko rekao da je dechiji i da smara ;)

Kao prvo i prvo, hteo bih da vidim da li su stvarno gradili piramide, da li su stvarno za vreme poplava vukli kamenje i onda ih nosili i redjali :O...ako jesu rukovao bih se sa svima njima :)

Ali da, pre toga bih zheleo da vidim kako je nastavo svet itd, znaci ono 109831931godina unazad!

Buducnost ne bih bash voleo da vidim, jer bi onda verovatno i promenio time sto sam video zar ne???

Mogli bi i proslost da promenite,ubijete mrava,mozda je bas taj mrav trebao nesto da uradi i sve se sjebe?! kao ona epizoda simpsonova kada homer sve sjebe :))) (ko je gledao znace)

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...