Jump to content

Da vidimo na koju stranu...


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedno 250 godina u buducnost..

Da vidim sta je ostalo od BG-a..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Vratio bi se jedno 5 godina u nazad otprilike pre nego sto su sr*nja pocela da mi se desavaju...

I pokusao bi da ispravim greske koje sam napravio.

A ako imam vise mogucnosti teleportovao bi se na svaki major event kao na pr WWII...

U buducnost mi se ne ide jer ko zna kakva nam je buducnost :D

They say the sky is the limit...

Link to comment
Share on other sites

Vratio bih se u proslost i pretekao Ramireza u otvaranju ovog topica, posto sam bas razmisljao na tu temu ovih dana. [:p]

4 real:

U proslosti bih hteo da vidim kako / zasto su izumrli dinosaurusi, ko je i kako gradio piramide, da li je postojala Atlantida, da li je Isus zaista vasrksnuo itd.

Kada bih isao u buducnost isao bih sto dalje to bolje...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

teoretski, u buducnost se ne moze otici jer je stvaramo ovih dana.

odustao sam od tih mastarija pre neku godinu.

razlog je sto sam shvatio da je svet vazda bio uzasno mesto za zivot i da su ljudi oduvek ovakvi kakvi su danas, kao i da se to ne moze premostiti promenom vremena/prostora u kom se nalazimo. ni svet ne mozemo da promenimo (mada Mudo, u svojoj mudrosti, razvija odredjene planove na tu temu [;)]). promenu moramo da nacinimo u sebi.

posto sam usr'o ovaj lep topik:

for what is worth, otisao bih u 1920-te, kada je danasnji svet bio u nastajanju. ziveo bih u Parizu, Londonu, Njujorku, Bostonu (...) i putovao bih besomucno. jednu stvar bih morao da posetim, a to je opium den u Hong Kongu negde u to vreme.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

otici u buducnost je glupo, zasto? jer sa znanjem koji mi trenutno imamo u buducnosti bi nas gledali kao retarde,

no sa tim istim znanjem neke 2000 godine pre hrista, ti lepo uzmes i napravis malo baruta, puf bacis UUUU STVORIO JE VATRUUUU, poneses pusku, ubijes poglavicu nekog velikog plemena. UUUUU IMA STAP KOJI BACA GROMOVE... u roku od nedelju dana dobio bi status boga, i onda bi uzivao, tipa osvajao zemlje i postao vladar cele planete, jeo najbolje obroke(zaposlim kuvare i naucim ih iz nasih knjiga o kuvanju), napravio ogromnu armiju, mada to je apsolutno nepotrebno, tipa odem bilo gde nesto malo tjiri-bu tjiri-ba i svugde me smatraju za boga, osnujem lepo svoju religiju ciji sam ja glavni i jedini bog, i

i sta onda? sta ima lepse nego biti bog? ajde recite mi :)

ima jedan lep citat iz filma konan varvarin "steel is weak, flash is strong"

sa statusom boga pratioci bi isli u rat, gde bi isli zubima na macheve protivnika sve u moje ime :)

mislim samo zamislite scenu, stojite na brdu i vidite vasu vojsku kako jurisa u sigurnu smrt uzvikujuci vase ime... "cyric! cyric! for the power and might of the black sun"

mljac mljac mljac :)

edit : ne zovem se cirik ali to je ime koje bi uzeo kao bog :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa u buducnost teoretski mozete otici, samo vam treba dovoljno brz brod, sto znaci da bi za nas na zemlji proslo vise godina nego za vas koji putujete u tom brodu, jelda :)

Imao sam oduvek zelju da putujem u proslost, na primer u Egipat za vreme gradjenja piramida, ili u Efes kad je bio skroz funkcionalan grad, prvo sto bih uradio to je da posetim javnu kucu ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ja bi ganjao sa carom dusanom dusmane po komsiluku :)) a posle bih proverio koja vrsta apokalipticne buducnosti nas ceka

[roflmao] bas sam o tome razmisljao

oktobar 1979, koncert Weather Reporta u Beogradu (up'o bih direkt u backstage) :)

e ovakve konkretne i skromne stvari volem da cujem [;)]

Uf, kao klinac sam uvek mashtao da uzmem neki avion i da bombardujem one glupane pre ~2000 godina :)

nije hejt, ali... nisu oni pre 2k godina bili glupi. glupi su bili pre 1g mozda [:D]

vratio bih se nazad kroz vreme taman da zaustavim Ramireza da napise ovaj krep....

i boli me kurac sto ste popizdeli jer sam bacio hejt...

ma opusteno... i m in the good mood [yeah] .... atm

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla biću bog bla

ima jedan lep citat iz filma konan varvarin "steel is weak, flash is strong"

ovaj, mislim da bi ti to dosadilo posle dva meseca..

a i na koju foru je blic jači od čelika? ;)

Link to comment
Share on other sites

el se meni cini ili vecina ljudi samo trazi greske u pisanju? :)))

uostalom machem coveka prosto ubijes a blicem ga muchih dok ne poludi :)

pa moguce da bi mi dosadilo posle dva meseca, a onda lepo pozovem nekog ortaka da na drugom kraju sveta i on "postane" bog pa onda ratujemo medjusobno :)

sta ces lepse bukvalno receno "real time strategija" :)

inace ne uvidjas sve lepote "bozanstva" ti ne gledas istoriju onda, ti je pravis :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

otishao bih na pochetak svega i ispishao se u tu vodu i onda bacio u lavu

Give this man a medal! [roflmao]

Hmm inace otisao bih u 70te u crnacki americki geto,vozio spustenog kabrioleta sa tompusom u jednoj a uzijem u drugoj ruci i jebao najbolje crnkinje. [8D]

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...