Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj kadilakov kupe po postavi toliko liči na golfa dvojku da tripujem da će u bosni za 20 godina biti hit :)

U prilog tome ide sto je pod haubom 2,9 litarski dizelas sa 250 KS. Podsecam da je ovo koncept-model za salon automobila u Detroitu, koji je u SAD, i da je marka vozila Cadillac!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Zvanicno naj-gej automobili u 2007:

1.- Fiat 500 (122 poena),

2. -Alfa 8C (83 poena),

3.- Volvo C30 (53 poena),

4.- Aston Martin DBS (42 poena),

5.- Aston Martin V8 Vantage (37 poena),

6.- Audi R8 (30 poena),

7.- Maserati Granturismo (30 poena),

8.- Rolls Royce Drophead coupe (29 poena),

9.- Audi A5 (23 poena),

10.- Renault Twingo (21 poen)

btw, iz nekog razloga je poceo da mi se svidja BMW serije 1 Cabrio, sto pritom nema nikakve veze sa ovom gore listom :) :

dovla_config1.jpg

dovla_config2.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi se nisu dopadale aplikacije od drveta u enterijeru, osim u Jaguaru. A ventilaciju u naslonima glave ima i Dara Bubamara, jedino sto sami ventilatori nisu u naslonima. Kada bih davao toliko novca za kola, zaista nikad ne bih kupio Mercedes. A nekada bih. Ua!

Elem, sto se tice BMW Serie 1 Cabrio, ja bih potrosio svojih 45k evra na 135i u beloj boji, sa tamno crvenom kozom, lak-crnim lajsnama i 18" M-felnama. Da, to je onaj sa slika gore. Cak bi uzeo jos malo para i otisao do firme Hamann, video sam par zanimljivih aksesorija tamo kod njih... Ne znam sta mi je. :(

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

brate, dovla, za te pare imaš "the mother of all subaru imprezas"!

Nije to za nase puteve. :)

A i ovaj mali ima 306 KS, plus Hamann-ov kit na 343 KS i skidanje limitatora (285 km/h).

Ako prethodno ne ispadne sa puta, to je super!

Ne znam, valjda ce me proci ovaj mood...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

malo sam ja zbijao šalu na račun likova koji ti kažu "ali za te pare imaš [tog i tog japanca] omg", ma šta da kupuješ :)

btw treba da ti vratim pljosku jbt, skroz sam zaboravio, podsetila me danica malopre

Link to comment
Share on other sites

mnogo ruzan spajker

http://autoplay.blogi.ru/blog/post/380036/

kakva tuga bote....

http://www.fishki.net/comment.php?id=30451

vezano za ovo pre par godina sam video negde kod smedereva u garazi maseratija nekog ne znam koji model mator ko biblija ali lik ga cuva jer nema para da ga popravi a nece da ga proda...

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

btw treba da ti vratim pljosku jbt, skroz sam zaboravio, podsetila me danica malopre

Vi to meni iza ledja malo, a? :)

Nije frx, npr. ako budes dolazio na ovaj sada bowling mozes poneti.

mnogo ruzan spajker

To je jedan od onih automobila koji moras videti uzivo. Spajker je abnormalno fenomenalan.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...