Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

srednja klasa = srednja klasa automobila, ne zahteva objashnjenje

entry level = minimalno opremljena i samim tim najjeftinija varijanta nekog automobila

tj bolje hipernabudzhena fiesta sa klimama, kozhama, 'lektronikom 'n' shizz i jachim motorom nego focus sa najslabijim motorom i fm moblinim telefonom umesto radija...

Link to comment
Share on other sites

srednja klasa = srednja klasa automobila, ne zahteva objashnjenje

entry level = minimalno opremljena i samim tim najjeftinija varijanta nekog automobila

tj bolje hipernabudzhena fiesta sa klimama, kozhama, 'lektronikom 'n' shizz i jachim motorom nego focus sa najslabijim motorom i fm moblinim telefonom umesto radija...

tim terminom se moze opisati samo "trim-level" a ne i ceo model uopste kao u dotichnoj recenici.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

i ne rekoste mi sta mislite o delovim,i popravci mazde i forda?kapiram da je ford sa te strane bolji.kolka im je garancija?

Kada kupujes nov, pa jos mali automobil, nema potrebe uopste to da gledas. Ford je mozda maaaalko jeftini za redovno odrzavanje, ali to je smesna razlika.

I da - u ovom segmentu juri da kupis benzinca, ne isplati ti se dizel nikako na neke duze staze. Mnogo su skuplji u startu, a cena dizela jos malo pa skoro ista kao bezolovni, plus mali benzinci ne trose mnogo.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas

na primer mene je redovan servis na mom seatu izasao negde oko 300e

dok kod ortaka na tojoti jedva 150e

znam da to nije velika razlika gledajuci da kola placas 15000e+ ali treba razmisliti

nedo bog da nesto ogrebes, udaris itd. to moras u zvanicnom servisu a tomo otkidaju....

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas

na primer mene je redovan servis na mom seatu izasao negde oko 300e

dok kod ortaka na tojoti jedva 150e

znam da to nije velika razlika gledajuci da kola placas 15000e+ ali treba razmisliti

nedo bog da nesto ogrebes, udaris itd. to moras u zvanicnom servisu a tomo otkidaju....

Pricamo o prvom redovnom servisu?

300e je bas mnogo.

Meni redovni servisi za korolu, oni izmedju 20000 i 80000 km, nisu prelazili 80e.

e dovla, posto je novi turbo za stilo 1.9jtd ?

nem pojma, vidi u oglasima. :)

mozda i neki polovni da izjuris, chest je 1,9 jtd kod nas.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

izlistao sam ceo cenovnik i nisam uspeo da nadjem kriterijum ispod 10k a sa tom brzinom :)

ajde i da laze 10,20km opet nema nista slicno!

bas me zanima sad...

eeeeee.. :)

zapravo, sa popustom je ispod deset, mada je taj popust aktuelan cele 2007. a verovatno ce ga biti i u 2008.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...