Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Henrik Fisker, holandjanin koji je u proslosti radio izmedju ostalog za BMW (z9) i aston martin a sada ima svoju liniju kola zasnovanih na mehanici bmw-a m6 ali sa promenjenom karoserijom i enterijerom. Na proslom salonu u Zenevi predstavio je malu Artegu GT, sa centralno postavljenim motorom, a za sledeci salon u Detroitu za 2 meseca je spremio koncept luksuznog sportskog sedana (neki to vole da nazivaju kupe sa cetvoro vrata sto je malo besmisleno) sa hibridnim pogonom koji bi trebao da konkurishe Maseratiju Kvatroporteu, MB CLS-u i buducem Aston Martin Rapidu.

fisker1.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nema je jer još uvek nisu izašli aston rapide i porše kakoonobeše.

a ovo fiskerovo kontam da će biti vaporware: navodno će dostizati 100 mpg, ići 50 kilometara samo na struju, i koštati 80 hiljada dolara. pomalo neverovatna kombinacija brojki.

Link to comment
Share on other sites

NASHLI SMO JE! :)

Neki su upuceni u to da ja govorim kako u Beogradu ne mozete videti Corsu kao sto je moja, odnosno onu koja _nema_ bord kompjuter. Medjutim, ostro oko Nikolino uspelo je da izvali ovakav auto dok smo juche prolazili Resavskom, i to ne samo sto nema bord kompjuter, vec je potpuno identican auto kao moj, sa sve zhutim crtama :> Poseduje cak i kasetash koji sam i ja imao dok ga nisam zamenio :)

korsa2.jpg

Najinteresantnije od svega, islikamo mi auto, tralala, taman krecemo, kad dve babe prilaze kolima i ulaze unutra :)) Cak su nas i dok smo odlazili snimile i pocele da se smeju same ;)

Link to comment
Share on other sites

Imam dioptriju -3.5, sociva su ostra zapravo :)

A kolicinu smeha na dve babe, onako tipicne gospodje u sedamdesetim godinama koje su bile npr. na kafi ili kod cerke jedne od njih kako prilaze kolima, to je bilo vrhunski. Mile, menjaj kola, sledeci put cu misliti da smo starci.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...