Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ Nisi mnogo propustio. Po mojim izvorima, bilo nekih 6-7 automobila od kojih je najekskluzivniji bio Uno Turbo. :)

Ali su zato bili i predstavnici Delta Auto firme, koji su organizovali test-voznju novog Grande Punta.

STILO SU BAS EKSTRA KOLA STO BI SE SMEJALI!!!111

daki, 'vako da ga sredis! :)

1_RGB.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

audi je toliko smoran postao....svaki auto mu suvishe lichi jedan na drugi.posebno me smara ova njuska. Nekako je dizajn prazan, prost, auto deluje tesko,konvencionalno...

dok je maserati mmmmm, jedino me malo prednja svetla podsecaju na fiskera

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

meni se sviđa ovaj A5, za čudo. volim i audijeve enterijere, mnogo su mi dobri.

al sto vole da se igraju sa ovim zadnjim stopovima... :)

realno, i dalje su najbolja zadnja svetla uradili za stari 3200 GT, red LED-ova u obliku bumeranga. to su morali da promene zbog amera, ne zadovoljava ne-znam-koje propise.

Link to comment
Share on other sites

inače, mi imamo (ili smo do skora imali) pravilo da auto mora obavezno da ima paran broj stop-svetala. pošto svaki auto napravljen u poslednjih 20 godina ima tri komada, to se ignoriše, ali u zakonu i dalje tako piše.

takođe nisu svojevremeno mogli da uvezu nekoliko bmw-ova jer su imali bežične telefone unutra koji su koristili frekvenciju koja kod nas nije dozvoljena, a i na limenke bravo-a su lepili papiriće jer nemaju dovoljan procenat voća da bi ono bilo na njima nacrtano. zajebani smo mi.

Link to comment
Share on other sites

VW Golf Variant - zvanicne slike; novitet ce biti samo 1,4 TSI sa 140 KS iz Touran-a, a slican agregat se ugradjuje u VW Golf-a GT (1,4 TSI 170 KS) koji je Jezza iz TopGear-a svrstao u najgore automobile koje je vozio prosle godine :)

vwgolfvariant5sq0.jpg

vwgolfvariant55pk3.jpg

Fiat Punto Abatrh Concept - za sada nista od 1,8 turbo; ovde ce biti 1,4 turbo 150 KS iz novog Bravo-a

fiatgrandepuntoabarthgx9.jpg

Mercedes S600 Pullman - tek sredinom 2008.

MercedesBenzS600GuardPullman_2.jpg

Renault Scenic Qonquest - naslednik modela RX4 koji je zamro 2003. Konkurent svim onim glupavim Cross modelima iz VW-a.

renaultscenic2mc8.jpg

Diatto Zagato Ottovu Project

diatto_zag_foto5.jpg

diatto_zag_foto1.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...