Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koja u 99% nece nikad biti koriscena jer se malo ko zaista i trka sa svojim kolima po gradu...

za bilo koja druga kola bih se složio (naročito za džipove koji nikad ne siđu sa asfalta), ali ovo uglavnom kupuju entuzijasti. čitao sam negde statistiku da 3/4 evo/sti vlasnika vozi svoje automobile redovno ili povremeno na track day-evima i drugim sličnim hepeninzima ;)

Link to comment
Share on other sites

ferariji nemaju spojlere zbog izgleda, a ne zato što s njima ne bi bili brži. kod japanskih reli trkalica je izgled podređen brzini (kao i sve ostalo).

seti se koliko je kenihseg jebo kevu kad su mu stavili top gear wing :)

Link to comment
Share on other sites

doprinosi i to što si rekao, ali trkačke verzije obavezno dobiju ogromantni spojler, tako da tu nema priče da žrtvuju brzinu zbog izgleda. što je, naravno, sasvim ok. :)

Link to comment
Share on other sites

Da, kako da ne.

Vozio sam bas prekjuce BMW 120i. Sramota je dati 25 hiljada evra za ono, zaista. Ima manje mesta nego kod mene u koroli, a ko se vozio kod mene u koroli znace da unutra ne mozes da stavis nista. Sva neka plastika, sedista tvrdja od betona.. haos. Naravno, ima on svojih prednosti, ali ne moze ono da prodje.

On the theme, paz'te sad ovo:

mini_cooper_d_uff_01.jpg

edit: Nova C-klasa

mercedes_c_class_2007_03.jpg

mercedes_c_class_2007_04.jpg

mercedes_c_class_2007_06.jpg

mercedes_c_class_2007_07.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

bljak drvo unutra jebo te

kada će to prestati da stavljaju? :(

spolja izgleda ok, mada i dalje kao najdedastiji auto u klasi, što je možda i cilj.

a kad može jag s dizel, što ne bi i mini?

Link to comment
Share on other sites

Da, kako da ne.

Vozio sam bas prekjuce BMW 120i. Sramota je dati 25 hiljada evra za ono, zaista. Ima manje mesta nego kod mene u koroli, a ko se vozio kod mene u koroli znace da unutra ne mozes da stavis nista. Sva neka plastika, sedista tvrdja od betona.. haos. Naravno, ima on svojih prednosti, ali ne moze ono da prodje.

On the theme, paz'te sad ovo:

mini_cooper_d_uff_01.jpg

edit: Nova C-klasa

mercedes_c_class_2007_03.jpg

mercedes_c_class_2007_04.jpg

mercedes_c_class_2007_06.jpg

mercedes_c_class_2007_07.jpg

serija jedan je za ovu sezonu redizajnirana unutra, prema napisima. i glupo je porediti verziju od 2 litre. uzmi nesto blize 3 litre, npr 130i. Poenta serije 1 jeste pogon na zadnjim tockovima sto nema niti jedan konkurent na trzistu (awd ili fwd) zbog cega je zrtovano mesto pozadi. a ni gti ni 130i se ne kupuju zbog toga sto nesto mogu da prenesu od maksija i nazad

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

serija jedan je za ovu sezonu redizajnirana unutra, prema napisima. i glupo je porediti verziju od 2 litre. uzmi nesto blize 3 litre, npr 130i. Poenta serije 1 jeste pogon na zadnjim tockovima sto nema niti jedan konkurent na trzistu (awd ili fwd) zbog cega je zrtovano mesto pozadi. a ni gti ni 130i se ne kupuju zbog toga sto nesto mogu da prenesu od maksija i nazad

130i kosta ko S-klasa brate. :) A i onaj tvoj 3-door sa slike sigurno nije 130i.

Enihau, osecam da 206 CC ima vise mesta pozadi od ovog novog keca sa troje vrata. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

bmw_135i.jpg

Zagledajte se malo u sliku, ili vidite njen naziv.

ferrari_enzo_kerimov.jpg

Nije zvaka za seljaka

"The accident took place with 15h30 local time. For reasons still unknown, in a zone where speed is limited to 50 kilometers hour, Suleyman Kerimov lost the control of his car and struck a tree at the roadside. The tank of the Ferrari exploded on crashing into the pavement, and caught fire instantaneously. The car was travelling at high speed, which could be the cause of the accident. The first hearings suggest a loss of control of the powerful vehicle, as the road was wet following heavy rain all Saturday morning. According to witnesses, the 600 horsepower black Ferrari, registered in Switzerland, was driving fast in traffic, weaving lanes. Witnesses of the accident helped to put out the flames. The deputy and his passenger, Tina Kandelaki, 31 years, star of popular television programmes in Russia, were pulled from the crashed vehicle. Mrs. Kandelaki was admitted to hospital in Nice with superficial burns of the thighs and hands. She left the hospital soon after and later that evening took a plane bound for Russia.

Alerted by smoke, the firemen of the Airport Nice Riviera extinguished the fire of the car. The accident caused an enormous congestion in the entry of Nice."

parcheggio_impossibile_1.jpg

parcheggio_impossibile_4.jpg

Parking senzori nekome ne trebaju.

edit: Zvanicno nova Merc C-klasa

1169151744_merc_c1th.jpg 1169151802_merc_c2th.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...