Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

uz tih 280 ks ide i awd, nadam se :)

za nemačke kabriolete no koment, a jag izgleda super, samo nekako ne očekuješ od jaguara futuristički dizajn, no to je verovatno deo strategije sad kad više neće imati aston.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

korsa na slikama previše liči na kombi, ko zna kakva je u prirodi. impresivan motor u svakom slučaju, a još je zanimljivije da opel postaje gm-ov performance brend u evropi. vektra opc je najjača u klasi, kao i astra, a sad evo i ovog sranjca :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro sad, Vektra nikad nece biti nista posebno pored STi i EVO, a Astra pogotovu pored BMWa 130i (265 KS), Audija S3 (256 KS), Seat Leona Cupra E2 (265 KS), Mazde 3 MPS (260 KS), Alfe 147 GTA (250 KS), VW Golfa V R32 (250 KS) itd.

za vektru stoji, a za astru samo ako ne pogledaš kolko koji košta :)

ali ne razumem zašto bi neko želeo brzi kombi? to je nešto kao ogromni mladež na faci koji lepo miriše..

Link to comment
Share on other sites

pa jes, i to što kažeš. postoji uvek druga strana priče. "kad već vozim ovaj užasni kombi sa petoro dece i debelom ženom koji non stop vrište, bar da mogu sa semafora da startujem ko ludak, pa da ćute tih 8,5 sekundi do 100" :)

Link to comment
Share on other sites

^ egzekli. :)

Npr. kao ovi profesionalni sportisti (fudbaleri) sto se rano zene i dobijaju decu. E sad napravis do jaja ugovor, krenes igras sezonu, dve, das 41 gol i povredis se i okoncas karijeru. Ostaje ti porodica i eventualno neki privatni biznis da te ljudi ne zajebavaju sto nizasta nisi sposoban. Ne putujes vise sam, vec moras u kola da popakujes celu porodicu. Ne mozes da ih grunes sve u Ferarri dvosed, naravno, ali neces da ni da vozis neki trom, veliki automobil.... ne, ne, cekaj stani, sori... u ovom slucaju ce kupiti jebeni dzip... hmmm... Mora ipak da bude matoriji lik, koji se lozi na brzu voznju or samting.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Kazite dragichka!!

mitsubishi_prototype_x_uff_04.jpg

mitsubishi_prototype_x_uff_02.jpg

mitsubishi_prototype_x_uff_05.jpg

mitsubishi_prototype_x_uff_06.jpg

Mitsubishi EVO X

2,0 AWD 300 KS

A sada "dragichka" za dovlagsi-ja:

lexus_is_f_uff_03.jpg

lexus_is_f_uff_01.jpg

Lexus IS-F ("F"=fast)

5,0 V8 400 KS

mazda07det1.jpg

Mazda Ryuga - modifikovani modela Nagare, o kojem ste mogli citati u RUSHu broj neki tamo... razlika su, koliko ja vidim, vrata koja su sada "gullwing" tipa, realniji tockovi i malo ruzniji zadnji kraj.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Dovla, ove tvoje slike nisu od Evo-x, nego od obichnog lancera....

Evo-X, kada bude izasao u drugoj polovini ove godine, ce pre izgledati ovako nekako

http://www.autoblog.com/2007/01/08/detroit...type-x-concept/

Sorry, prva slika jeste obican Lancer, ali druge su Evoks.

Evo X ce imati LED maglenke, 18" felne i malo veci spojler na gepeku.

Kao na drugoj slici, jel...

A sto se Lexusa tice - bice losiji od M3 i RS4, ali jeftiniji. Ma i da je skuplji, uzeo bih ga, valjda zato sto gotivim Japance. A i one cevi auspuha pozadi... viiiiijuuu.. dizzy. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pitam se što u evo-u menjač izgleda kao automatik, a onda sam primetio flappy paddles iza volana :(

sva je prilika da ću taj auto kupiti kao polovan jednog dana. ode svaka šansa da vozim kao muškarac, sa sve double clutching-om, kad naučim. kme.

Link to comment
Share on other sites

kada se pogleda komandna tabla, odnosno deo ispred suvozacha, izgleda kao da prevuchena nekom tkaninom, tipa somot [:)]. To bi mogli malo da promene

sveeeejd... ili u Evropi alkantara... ili kod nas - antilop! :)

sto, bas je gotiva?

pitam se

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

sveeeejd... ili u Evropi alkantara... ili kod nas - antilop! :)

sto, bas je gotiva?

Ma ne brini se nista, ovo je prototip za Detroit.. u Evropi ce standard sigurno biti 6-speed manelni. ;)

give me leather, brushed aluminium,to mi vishe pristaje nekom trkackom autu, makar bio i ricer....zamisli kako ce taj "somot" da izgleda kada se umasti, tipa prospe koca[;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...