Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videh ovo pre neki dan na sajtu koji nema nikakve veze sa automobilima :) Sve u svemu, deluje skroz interesantno, a vidim da je ovih dana (posmatrajuci raznorazne tv stanice u usa) koncept elektro-automobila promovisan vise nego ikad, mozda i pravo vreme da se ovako nesto promovishe.

Link to comment
Share on other sites

fora je u tome što su do sada u americi publicitet uglavnom dobijali tojotini hibridi (prvo prius pa onda i onaj lexus suv), koji i dalje troše više goriva (=više zagađuju) od evropskih dizela..

zato kažem da je ovo korak u pravom smeru, nije baš upotrebljivo vozilo ali ima solidnu autonomiju i snagu, što u paru sa lotusovom šasijom daje dobar showcase, što bi rekli na b92..

Link to comment
Share on other sites

Eto razloga vise da 50 Cent sto pre objavi novi album i u spotu se pojavi sa Teslamobilom koji ima ugradjena lambo-vrata..

I ipak ce ovaj review ici u novi RUSH!, kao ekskluziva.. :)

btw, ne znam da li sam/je neko postovao slike ovog automobila ovde:

Russo Baltique Impression /pic1/

Russo Baltique Impression /pic2/

Russo Baltique Impression /pic3/

made in RUS

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

a, jes vala, to je bila fina epizoda :)

cpt slow koji nema dozvolu za noćno letenje itd

nego, sve se spremam da te pitam, što si stavio tog ricera u signu?

Link to comment
Share on other sites

nego, ajde par novih stvari..

http://www.bonneville400.com/ - honda postavila novi brzinski rekord za F1 automobile (nepunih 400 km/h, mogli bi mnogo više kada bi boljim timovima trebao ovakav publicitet)

nevezano za to, u najnovijoj epizodi top gear-a tojotin prošlogodišnji bolid postigao je 81 mph u londonskoj sajamskoj hali, za 11 mph više od ševroleta laćeti. formula nije nikako mogla da prenese snagu na podlogu.

http://www.autoblog.com/2006/07/23/hi-rez-...concept-climax/

http://www.edmunds.com/insideline/do/News/articleId=116235 - vejron targa, al za dve godine

http://www.autoblog.com/2006/07/19/volvo-c...n-shots-leaked/ - mali volvo

Link to comment
Share on other sites

T5 nije motor iz fokusa, volvo odavno ima redni benzinski turbo petocilindraš, pretpostavljam da se snaga menjala ali prvi T5 koji sam video je bio neki volvo 760 (moguće da grešim ovde al sigurno jedan od volvoa iz devedesetih)..

btw nisam mislio na avatar, nego na ovo crveno u potpisu..

Link to comment
Share on other sites

eto, nisam ništa manje od kompletnog istorijata motora ni očekivao od tebe :)

a volvo T5 mi se urezao u pamćenje zato što sam ga svojevremeno jurio svojim saabom (neuspešno), pa sam se zainteresovao kako to može volvo da bude brži od mene...

iskreno, ricer mi se ne sviđa iz prostog razloga što ne volim ricer-e.. to ide tako daleko da mi se čak ni aston db9gt ne sviđa :))

Link to comment
Share on other sites

Za one koji ne znaju, vesna je moja mama ljiljana. :)

Zamisli, video si je pre nego sto je odvezla auto na pranje. Dajem mu jos desetak sati pre nego se isprlja i ovim apelujem na javno preduzece "Beograd Putevi" da mi asfaltiraju jbnu ulicu. Hvala.

Nego, ne znam da li sam se istripovao, ali cini mi se da je neko u ovom topiku spomenuo da mu se ne svidja neki od Aston Martin-ovih automobila? Ma smejte se vi, ali ja sam ubedjen da je to neko rekao...

edit: Mercedes CL63 AMG

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

e znao sam da je ispalo preoštro.. nije da mi se ne sviđa, nego mi se od svih astona najmanje sviđa

al to je ko da sam rekao da mi se od svih victoria's secret modela najmanje sviđa tajra, mislim, i dalje bih ljubio zemlju po kojoj hoda :))

Link to comment
Share on other sites

t3h New Mini /pic1/

t3h New Mini /pic2/

t3h New Mini /pic3/

Ovo su zvanicne slike novog Mini-ja za 2007. godinu.

Necu nista reci, kliknite na link..

Motori: 1,6 16v 120 KS za Cooper i 1,6 16v turbo 175 KS za Cooper S, ostali (One i One D) dolaze kasnije..

U pitanju je, naravno, BMW-ov agregat sa VALVETRONIC-om, cija ce se jedna verzija ugradjivati i u Peugeot 207.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...