Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.autoplus.fr/news/couv/INTM-74XF...le/983_couv.jpg

Spijunske slike prototipa novog Reno Megana. Prilichno sam siguran da je ovo 100% forma sledeceg megana, jer su slichno iscurele fotke i nove lagune.

Zapravo, ono sa Laguninim slikama su bili spy-shotovi, jer su postojali i video zapisi sa mobilnog...

Ovo je za megana je "scoop"; kacio sam ja iste ove slike ali u vecoj rezoluciji juce, ali se forum u medjuvremenu sjebao i to nestade.. mrzi me sad da kopam ponovo.

Uglavnom, photoshop je.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto al mnogo mi lici na sesticu (bmw ;) )

mene mnogo vishe podseca, zadnjim delom, na infinity g37. za razliku od opel kalibre, inifiniti bih voleo da imam

Ona slika spreda me podseca na Nissan 350Z, na ovom forumu aka Zastava 11. :) (linija krova)

Odzada mi deluje ko da je uzor bio Bentley Continental GT..

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

evo par spy shotova, usa automobili

2009 Challenger

DodgeChallenger.jpg

sem da ce ovako valjda da izgleda ne zna se nista vise

a sada poslastica :)

2009 Cadilac CTS-V

Cadillac_CTSV_1_560PX.jpg

Cadillac_CTSV_2_560PX.jpg

http://www.carmagazine.co.uk/images/articl...TSV_3_560PX.jpg

http://www.carmagazine.co.uk/images/articl...TSV_4_560PX.jpg

500ks(prica se cak i 800ks sa superchargerom), 7.0L LS7 V8 motor (onaj iz korvete) i AWD

konkurencija M5, verovatno ce da ga pojede bez problema :)

Link to comment
Share on other sites

2009 Cadilac CTS-V

500ks(prica se cak i 800ks sa superchargerom), 7.0L LS7 V8 motor (onaj iz korvete) i AWD

konkurencija M5, verovatno ce da ga pojede bez problema :)

Pa, ako imamo u vidu da je najbolji svetski agregat u kategoriji iznad 4000 kuba bash BMW-ov V10 iz M5/M6, koji ima (bez punjaca) 507 KS, tesko da ce jedan Cadillac uopste smeti da se susretne sa BMW.

Isto tako je onaj muceni roadster Cadillac XLR-V sa milion konja (440 zapravo) jedan od najlosijih automobila za voziti. Bez dobrog menjaca i ogibljenja nemas dobar sportski automobil.

A 800 ks u tu sasiju rofl. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Dobro, sad smo sa "razbijene" m-petice dosli do konkurencije m-trojke... :)

Uglavnom, tih 505 KS iz Korvete nije ista prica u jednom Kadilaku.

Apsolutno sam uveren da je "-V" serija losih sportskih automobila.

Ako nista, dobio sam odlicnu ideju za sledeci tekst u RUSH! e-zine u :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

za razbijenu je stajao smajli na kraju koliko vidim :)

a lepo pise da ce biti konkurent i m3 i m5, posto je tu negde izmedju po velicini

pa ako dobro odrade balans sasije, ogibljenje, menjac i taj njihov inteligentni awd, ili vec kako se zove, verovatno ce se uklopiti dobro i motor i bice ok auto

naravno nece biti najbolji sportski automobil, ali to niko ni ne ocekuje

Link to comment
Share on other sites

za razbijenu je stajao smajli na kraju koliko vidim :)

a lepo pise da ce biti konkurent i m3 i m5, posto je tu negde izmedju po velicini

pa ako dobro odrade balans sasije, ogibljenje, menjac i taj njihov inteligentni awd, ili vec kako se zove, verovatno ce se uklopiti dobro i motor i bice ok auto

naravno nece biti najbolji sportski automobil, ali to niko ni ne ocekuje

Pazi, ja nemam toliku odbojnost prema americkim automobilima i verovatno bih u prvih pet automobila u svojoj garazi voleo da vidim novog Kamara ili Challenger-a, a voleo bih voziti i Magnum SRT8. Ipak, sa druge strane, ovaj Cadillac je totalni krsh i ne ostavljam mu ni najmanju sansu da to moze biti dobar auto. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

to je taj prostor za glavu

pa ako dobro odrade balans sasije, ogibljenje, menjac i taj njihov inteligentni awd, ili vec kako se zove, verovatno ce se uklopiti dobro i motor i bice ok auto

samo toliko? :)

uz nabrojane promene i motor iz korvete, i lada riva postaje ubersportista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...