Jump to content

ROFLMAO!!!


Kole

Recommended Posts

OH!

MY!

GOOOD!

Znachi koja je ovo smejurija i sta sve chovek mozhe da vidi na ovom tv pinku =o)))

znachi reklamiraju kako ce se ovih dana sa nekim novinama pojaviti CD slavne domace grupe Debela & Desluhirana i to sa !!!16!!! najvetjih hitova na istom...

E sad...

molim za objasnjenje nakog multimedijalno potkovanog kao npr. sto je Lauasckauy koji pomno prati karijeru ovakvih fenomena: "KADA je ova "grupa" imala 1 HIT, a da ne govorimo o tome kada su bre vetj imali 16 pesama in genral?"

znachi brate sta? bice "srbijo oche i majko" i karitjeve predizborne melodije u vokalnom izvodjenju? mislim alo bree? =o)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

molim za objasnjenje nakog multimedijalno potkovanog kao npr. sto je Lauasckauy koji pomno prati karijeru ovakvih fenomena: "KADA je ova "grupa" imala 1 HIT, a da ne govorimo o tome kada su bre vetj imali 16 pesama in genral?"

Dok se ne javi pomenuti Lyazcu!!11oneauy ne javi da kazhe sta i kako, ja koliko se secam, D&D je imala onu hit pesmu "Tamo gde si ti", sa kojim su i krenuli u globalni proboj, i sa tog albuma jos 1-2 pesme. Ceo album im je uradio K2, secam se da je bila sprdnja oko toga neka. Onda nemoj da zaboravis onaj cuveni hit sa onim momkom sto ispade neki spuxov ortak, pomocice mi maha ili on kako se zove, a pesma se zove "Detektor lazhi" a onda je tu naravno i ovaj najnoviji album. Prilicno sam siguran da je "Srbijo majko" jedna od hit pesama koja je ubacena na CD, i samim tim, eto ti 16 hitova. Ja mislim da su one vec imale tri albuma, sa svakog po 4 pesme + 4 tipa "Srbijo" i "imamo celu stvar".

Link to comment
Share on other sites

btw kole, odakle one na pinku?

meni je smesno kako one, koje imaju nepresusne izvore novca snimaju spotove koji izgledaju kao da su radjeni kamericom sa mobilnog aparata.a muziku ne mogu da komentarishem, posto ih josh nisam cuo kako pevaju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

1. Zar se bogi nije hvalio da je za album dao 600.000 evra? Dobro, onome ko nema ni dinara je skoro isto kao i milion, ali je to ipak skoro duplo manje :)

2. Koliko sam razumeo, taj CD se prodaje uz neke novine, kako reche kole, znaci nema veze sa city recordsom i mozhe da se reklamira kako na pinku tako i na BK, ako recimo dolazi uz Scandal ili Teen Girl i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...