Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hohoho,kako volim :))

jedino ne volim sto me standardno iznova i iznova mrtvi Inter jebe za pare...:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

svaka cast smekerima iz barse...mala skola fudbala...i pored toga sto su ova goveda modifikovala teren kako njima vise odgovara...taj celzi ne igra fudbal vec sah...znaci toliko sam vristao na drugi barsin gol da su ljudi izlazili na hodnik da vide sta se to desava u zgradi...ewo sad sam cak morao da uzmem fitosept jer sam u potpunosti izgubio glas...na nou kampu ce tek da bude umetnosti...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

reci cu samo ovo....

prvo poluvreme, sramota za oba tima, tj ne sramota vec moze se reci iskusna igra...

i sta barcelona ?! sta ?! jel smo morali da cekamo da chelsea nastavi tekmu sa igracem manje da bi ona dala gol !?!?!?

ma mrs da vas ne vidim, to nije to....

kazem, ceka se barcelona, chelsea ovo ne pusta lako...

p.s. long live Frenki...

Link to comment
Share on other sites

Opusteno,pokazace Murinjo u revanshu kako se ubija barsa.Samo se nadajte da ce ovo da prodje nekaznjeno:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

navijao sam za barsu,ali ono nije bio crveni. Bice chupavo u revanshu, nije barsa toliko jaka + su vecheras imali dosta srece (ali su igrali extra od nekog 60-og minuta, stoji)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

navijao sam za barsu,ali ono nije bio crveni. Bice chupavo u revanshu, nije barsa toliko jaka + su vecheras imali dosta srece (ali su igrali extra od nekog 60-og minuta, stoji)

U pravu si...Mesi je prvo nasamarao Robena da bi dosao do lopte, a potom kada ga je Orno pokupio prvo je hteo odma da ustane, ali kada je video da moze da se zakuva iskusno je poceo da se valja, kao pravi cigan iz Argentine...no drago mi je sto je Barsa dobila ;)

E da, isto tako mogao je da bude penal za barsu posto je Teri nakon sto je odbio loptu sa gol crte u nastavku akcije pregazio bese Mesija...

fml

Link to comment
Share on other sites

ja kontam da je chelsi imao srece

jedna prechka barse, jedan siguran penal koji im nije sviran - teri koji je pokupio mesija a da loptu nije ni pipnuo, i jedan koji se u principu svira - galas koji blokira udarac rukom

da ne pricam o tome koliko su prilika propustili

slazem se u potpunosti sa starbakom...celzi je realno imao mozda 2 izgledne prilike...kad je drogba sam usao po desnoj strani i sutnuo iznad gola...i kad je opet drogba usao sam po levoj strani i tad mu je valdes fenomenalno odbranio...mozemo da kazemo da je i prilika onaj sut lamparda iz slobodnjaka kad je pogodio stativu...znaci pre i posle toga prilike su bile samo barsine...moglo je da bude vise od 1:2 i slazem se da je celzi imao srece...pogotovo kad uzmemo u obzir gol koji je dao celzi...ono je strasno stvarno...i de sad nadje da uvodi mottu koji ni protiv getafe-a ne zaigra...zaboravio je vec da igra...a on ga ubaci u mozda najvaznijoj tekmi ove godine...

ajmo sad o crvenom...pa nema tu mnogo sta da se prica...svaki iole normalan sudija bi mu za ono dao crveni...del horno je jednostavno pokupio messi-ija bez ikakve namere da startuje na loptu...messi ga je iskusno sacekao jer je video da se ovaj zaleteo ko majmun i cao...

barsi nisu dva puta svirani cisti penali...starbak je vec naveo situacije...

a sto se tice nou campa...pa to samo moze da bude vece gazenje...ne nadate se valjda da ce celzi tamo da uradi nesto...imaju svoj teren[koji je u odlicnom stanju sto njima odgovara jer su svi strasni tehnicari]...+ 100 000 navijaca...barsa dobija kod kuce...nema boga...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

jbt,vec 6ti put mi restartuje masina na trenutak od klika na add reply i sad sam poludeo,posle cu da dadnem moje utiske :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

extra tekma... mislim ko nije popizdeo sa informacijom  da su dva sata pred tekmu natapali teren...

ronaldinjo wtf, novi pele

tako im i treba kad nisu hteli da menjaju travu jos i teren kvasili .... samo su sebe sjebali ....

jos 2 CISTA PENALA KAO SUZA nije svirao za Barselonu ... ali to je sigurno morao da nadoknadi za crveni karton .... koji je bio prestrog ..... verovatno je pogledo u poluvremenu snimak i video .... jest da mrzim celzi i da navijam za barselonu kazem da je crveni karton prestrog ... ali inace ja sam fudblaski sudija i kad napravis jednu gresku ides dalje sve po pravilima kao da se nista nije desilo a ne kasnije da vracas zato sto si onima dao crveni ... ipak 2 cista penal je previse ..

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...