Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi toliko sam gotivo man utd.

ali mi je sada toliko drago sto su ispali da je to jezivo...

jako me nerviraju ovi tzv "klinci" - roony, ronaldo, smith, fletcher, o'shea itd...

misle da su bogovi... jako mi idu na qrtz.. :)

poz za RIQUELME-a i FORLAN-a (koji se oporavio) bogove!

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Ne diraj  roony ostale moze :D

a bio sam siguran da mancester prolazi :*

Runi je najgori nevaspitani hilbili stocar...ko je njemu rekao da je dobar fudbaler? [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znachi toliko sam gotivo man utd.

ali mi je sada toliko drago sto su ispali da je to jezivo...

jako me nerviraju ovi tzv "klinci" - roony, ronaldo, smith, fletcher, o'shea itd...

misle da su bogovi... jako mi idu na qrtz.. :)

poz za RIQUELME-a i FORLAN-a (koji se oporavio) bogove!

ali koliko je meni dobar igrac smith!! to je strasno...

sa neverovatnim zarom igra fudbal, mogu da mu pooozavide mnogi. a i moze da igra na vise pozicija, veoma zahvalan igrac.

Link to comment
Share on other sites

vidim da me pretekao Lex,tako da cu samo prokomentarisati meceve koji mene interesuju...

Celzi - Barsa

Ocekujem osvetu od strane Barse...

Real - Arsenal

ako nista,ocekujem da moj Arsenal pruzi i vise nego dostojan otpor favoritu u ovom dvomecu

Bajern - Milan

e ovde ocekujem slican dvomec kao sto je bio u grupi izmedju svaba i Juventusa...naravno navijam za moj omiljeni tim iz Italije...

Psv - Lion

e ovde ocekujem takodje osvetu Liona,secam se samo prosle godine kako me je Kokuov gol srusio u Francuskoj i posle odigram i 2ku u holandiji i opet me srusi neki kasni gol(valjda Farfan)...

U ostalim mecevima mislim da je skoro sve poznato...posto nema Artmedije u osmini finala ;)...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepi mecevi ce biti na programu ... A ja mislim da ce dalje ici..

Chelsea V Barcelona (2)

Realno, mislim da je Barca za nijansu bolji tim, i da su igraci kao pojedinci jaci od igraca Celzija..

Real Madrid V Arsenal (2)

Ovde se nadam da ce proci Arsenal. Real je ove godine u krizi, igraju promenjljivo, mada je Arsenal u LS takodje los. Ovde cisto navijacki na Arsenal.

Werder Bremen V Juventus (2)

Po mom misljenju ovde nema nikakve dileme, nezaustavljiva masinerija iz Torina ce pregaziti, za njih, nejaki Werder.

Bayern Munich V AC Milan (2)

Mislim da ce u duelima ova dva tima biti isto sto se desilo i izmedju Bayerna i Juventusa, i da ce kvalitet na strani Milana presuditi u ovim mecevima, a takodje i potreba da se osvoji bar neki trofej ove sezone, posto je Calcio gotovi sigurno izgubljen...

PSV Eindhoven V Lyon (2)

Mislim da je Lyon kvalitetnija ekipa, i da ce moci da pobede dosta slabiji PSV nego sto je bio prosle godine...

Ajax V Inter Milan (2)

Bez nekih komentara

Benfica V Liverpool (2)

Liverpool ce svakako zeleti da odbrani LS ( nadam se da nece ), i Benfica ne bi trebala da im predstavlja problem

Rangers V Villereal (2)

Takodje bez nekih kometnara

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

ali koliko je meni dobar igrac smith!! to je strasno...

sa neverovatnim zarom igra fudbal, mogu da mu pooozavide mnogi. a i moze da igra na vise pozicija, veoma zahvalan igrac.

Alan Smith?

Igra zadnjeg veznog, a uspeshan je ako mu je cilj da bude najgori zadnji vezni na svetu...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Alan Smith?

Igra zadnjeg veznog, a uspeshan je ako mu je cilj da bude najgori zadnji vezni na svetu...

hohoho,jednom da mi se svidi sta Bartuc kaze... ;)

znate kako se kaze,postoji velika ljubav izmedju njega i fudbala,ali ponekad ta ljubav nije uzajamna [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zreb je bio kazna...

znachi neverujem...

s jedne strane igraju takve ekipchine kao shto su

chelzi-barsa

bajern-milan

real-arsenal !!!!

a s druge...rendzers-viljareal ili onaj nesretni liverpul (kapiram da ce me ubiti pola foruma,al da jeste nesretan-jeste...bruka igrachi a igra 0, i josh plus krauch iz pakla) i benfika....

mislim da se barsa mora osvetiti,mada ce celzi ubiti te tekme,opet shtek do kraja

...a arsa-real....muahahahah

pokazace im wenger kako najjeftiniji klub (od svih ovih jachih) dobija najskuplji...i to kad ga realu nabije eboue,ture,van persi ili neki slichan `projekat od 100evra` gorepomenutog trenera...

i oni ruzni odvratni nemci protiv josh ruznijeg odvratnijeg milana...grrrr....sta ce oni u cetvrtfinalu

jedino pozitivno je shto je inter izvukao (relativno) slabi ajax....

Link to comment
Share on other sites

Chelsea V Barcelona - Barcelona (za ronaldinha uvek)

Real Madrid V Arsenal - Nadam se Realu(Ne volim arsenal :)

Werder Bremen V Juventus - Juventus 90 % mada bi voleo obrnuto

Bayern Munich V AC Milan - Teska tekma ali Milan ide dalje

PSV Eindhoven V Lyon - repriza od prosle godine PSV ide dalje

Ajax V Inter Milan - Inter nadam se

Benfica V Liverpool - Liverpul

Rangers V Villereal -nebitno :)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

zreb je bio kazna...

znachi neverujem...

s jedne strane igraju takve ekipchine kao shto su

chelzi-barsa

bajern-milan

real-arsenal !!!!

a s druge...rendzers-viljareal ili onaj nesretni liverpul (kapiram da ce me ubiti pola foruma,al da jeste nesretan-jeste...bruka igrachi a igra 0, i josh plus krauch iz pakla) i benfika....

mislim da se barsa mora osvetiti,mada ce celzi ubiti te tekme,opet shtek do kraja

...a arsa-real....muahahahah

pokazace im wenger kako najjeftiniji klub (od svih ovih jachih) dobija najskuplji...i to kad ga realu nabije eboue,ture,van persi ili neki slichan `projekat od 100evra` gorepomenutog trenera...

i oni ruzni odvratni nemci protiv josh ruznijeg odvratnijeg milana...grrrr....sta ce oni u cetvrtfinalu

jedino pozitivno je shto je inter izvukao (relativno) slabi ajax....

samo mi ti to objasni koji su to bruka igrachi u liverpulu u odnosu na druge klubove (chelsea, barca, milan, inter, real) i ne rachunaj gerrarda jer on jeste stvarno zmaj.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Chelsea V Barcelona - voleo bih da barsa prodje da bih gledao majstorije ronaldinja do kraja ls ;) ali ipak celzi je celzi i murinjo je murinjo tako da ocekujem opet pobedu celzija,mada definitivno po meni pobednik ove tekme ce i biti sampion...

Real Madrid V Arsenal - Voleo bih da Arsenal razguzi,ali razguzi real, posto me glupi real i njegovi nafurani igraci nerviraju poslednje 2 godine strasno...

Werder Bremen V Juventus - Juventus definitivno, extra igraju sad i imaju motiv da osvoje samo takava, tako da moraju da dobiju werder da bi posle guzili sledece :) mada werder uopste nje naivna ekipa kao sto je neko rekao malopre...

Bayern Munich V AC Milan - Milan iz istog razloga kao i juve...

PSV Eindhoven V Lyon - ovo je jos jedna repriza od prosle godine,ali lyon ce ovoga puta ici garantovano, psv je slabiji,a lyon jos bolji tako da nema pogovora lyon dalje ...

Ajax V Inter Milan - Inter ce nekako proci,mada ne sme se zanemariti ajax ipak je to klub sa tradicijom :)) a i inter mora da prodje da bi se pridruzio drugarima iz italije u daljem takmicenju...

Benfica V Liverpool - Liverpool da bi ponovio uspeh od prosle godine,ali ipak za to ima male sanse... benfica nije naivna ekipa to je i pokazala protiv man. ali liver. je ipak bolji tako da....

Rangers V Villereal - iskreno bih voleo da rangers ide dalje, da vidim jos jednu ekipu sa ostrva u daljem takmicenju,ali je villereal ipak bolje ekipa tako da ce ona ici dalje

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Chelsea vs Barcelona - ... bice zaj*bano! mali + dajem Barseloni!

Real Madrid vs Arsenal - Arsenal ide dalje...

Werder Bremen vs Juventus - Juve ide dalje...

Bayern Munich vs AC Milan - Bayern ide dalje...

PSV Eindhoven vs Lyon - Lyon ide dalje...

Ajax vs Inter Milan - Inter ide dalje...

Benfica vs Liverpool - Liverpool ide dalje...

Rangers vs Villereal - Villarreal osvaja LS! (pazite sta vam kazem)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Chelsea vs Barcelona - Za barsu navijachki, ceo zhivot ih gotivim.. a realno neam pojma

Real vs Arsenal - Mrzim i jedne i druge.. realno real (jebote ko za neku politichku kampanju)

Werder vs Juventus - Werder

Bayern vs AC Milan - AC Milan

PSV vs Lyon - Lyon sabija ove godine ... ne bi me chudilo ako bi stigli i do finala

Ajax vs Inter - Inter

Benfica vs L`pool - L`pool

Rangers vs Villareal - Villareal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...