Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

kolko god Murinjo bio gadan na rechima, on je odlichan trener. Njemu rame uz rame je Benitez, i Venger, od ostalih priznajem josh i Kapela koji je tata. Rajkard je smeshan ko trener, ko i ovaj sad u Realu, i Anceloti, treneri ekipa koji pokupuju sve najbolje, i onda glume struchnjake.

Dalje koliki je Murinjo kralj (na terenu), pokazuje da je on izveo jednog veznog i ubacio drugog (krilo za zadnjeg veznog) i nastavio da napada, oni su pali od 60-og minuta kad su ostali bez snage. Sad ako mi neko prospe prichu ovde da barsa nije dobila zbog igracha vishe, nasmejacu se gadno, pa bilo ko od velikih timova da igra sa igrachem manje protiv barse bi prso, i to da igraju povucheno,a ne kako je chelzi igrao. Dalje da je Drogba uvalio onaj drugi posle solo akcije, malo sutra bi barsa dobila.

Opet, ponavljam, ko prati ovaj forum zna da sam se napljuvavao sa saintom oko relacije liverpul-chelzi, ja chelzi ne gotivim, ali po meni barsa i nije zasluzila da pobedi, onaj crveni je direktno uticao na ishod utakmice, i zato bih voleo da ih chelzi isprashi. Smaraju me likovi koji posle jedne tekme govore da je messi bolji od ronaldinja, kako je Rajkard trener do jaja i sl.

iam potpuno isti stav

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hajli...postujem tvoje misljenje brate...ali to je ipak samo tvoje misljenje...jer niko ne zna zasigurno sta bi bilo da je celzi nastavio sa igracem vise da igra...sto se murinja i izmena tice...pa sigurno cak i sa igracem manje vece sanse ima nesto da uradi na svom stadionu nego na kamp nou i to on dobro zna...jer je barsa tim koji igra otvorenu igru i te celzijeve kontre bi mogle da upale...jer u odbrani onda ostanu 2-3 igraca...u najboljem slucaju...medjutim nije tako bilo i barsa je dobila i sve ostalo je sad prazna prica...i to sto si pricao za drogbinu priliku...opet pominjem...imala je barsa jos 2 takve prilike...medjutim...neki ljudi jednostavno ne mogu da shvate da je celzi sad losiji od barse i to ce se dokazati za dve sedmice...i onda se nadam da necete vise tupiti...ili ce da bude mozda fazon da je lampard-u bila odvezana pertla pa nije mogao da igra...

gruja...dobro sosijedad...viljareal...nije bitno...poenta je vazna...:)

ronaldinjo je u fudbalu ono sto je MJ u basketu...i tu nema neke preterane dileme...

sto se trenera tice...anceloti je sjajan trener...to je dokazao toliko puta...igraci poput kake i sevcenka za koje 99% ljudi nije ni culo pre milana...a evo kakvi su sad asovi...drugo...taj trener je osvojio sve sto se moze osvojiti...usao je toliko puta u finale LS...tu je i alex ferguson...njegovo vreme je proslo ali taj covek je prava slika trenera bio tolike godine...a ne ovaj indijanac koji proziva sve zive[jbes to sto je on super masina od trenera kad se ponasa kao najgori primitivac...a tako i izgleda]...

ma uostalom ja mislim da je najbolje da se ova rasprava odlozi za dve nedelje...tj. nece vise ni biti neke preke potrebe za raspravljanjem...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

@weasel

brate,Ronaldinho je bio ogromna zvezda i pre nego sto je dosao u Barsu,mislim da si naveo samo malo pogresan primer :)))

@xomi

brate sad nevidjeno seres...kazes da je Anceloti sjajan trener...po cemu?Navodis da niko nije cuo za Shevchenka i Kaku?Pa Shevchenko je bre sam doveo Dinamo iz Kijeva do cetvrtfinala LS i to ni manje ni vise je dao 3komada na Kamp Nou Barseloni...cela evropa se tad otimala oko njega i ti kazes da niko nije cuo za njega...pa Kaka je bio zvezda prelaznog roka u Brazilu pored Robinja prosle godine...a i Ferguson mi je dobar u picku materinu,toliko promasenih investicija od 99te godine da nemam reci,sta reci kad im je O'Shea jedini talenat iz omladinske skole koji im je opstao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Treba razlikovati ova dva trenera

Real je kupovao najbolje igrace koji su se vec proslavili i dokazali da su dobri.Tipa Ronaldo,Bekam,Zidan...

Dok je Barsa nemajuci toliko para kupovala talente koji su odlicno igrali ali nisu jos nisu postali zvezde u timovima koji su igrali.Ronaldinho,Eto,Messi..

o boze, koje lupanje. Finale CL 2004 Porto - Monaco. Posle te tekme Barsa uzima najboljeg igracha Porta (Deco) i najboljeg igracha Monaka (Giuly). Posle odlichnog svetskog 2002 su uzeli Ronaldinja, gde je dechko izdivljao. Posle odlichnih partija PSV-a Milan uzima Vogela, a Barsa van Bommela, oba zadnja vezna PSV-a. Slazem se jedino za Messija, doveli su ga sa 13 godina u Barselonu, to im jedino priznajem.

@xomi:

Anceloti je smeshan trener, koji dopusti da njegov tim primi 3 komada za 9 minuta, pravi trener bi izbacio jednog shpica na poluvremenu, zaigrao 4-5-1 i priveo tekmu kraju. A njegov tim pun preiskusnih igracha prima 3 komada od , slobodno mozemo reci, ne tolko jakog liverpula, i do kraja igra Milan kao da mu je svejedno shto je to CL. Dalje shevu nije doveo on, Vogela je doveo iz PSV-a posle sjajne sezone, ista pricha sa Nestom, Cafu-om koji je igrao odlichnih par godina u Romi, Jankulovskog opet posle odlichne sezone u Udinezeu, isto za Gillardina i sl. Nema jednog igracha osim mozda Kake koji je opet bio chudo u Brazilu da je on da kazemo napravio od njega igracha.

Sa druge strane, pogledaj npr shta su Murinjo, Benitez ili Venger napravili od nekih igracha. Terry i Lampard su pre njegovog dolaska bili dobri igrachi, a danas su mozda i najbolji na tim pozicijama u svetu. Da ne govorimo da je verovao u Makelela, Geremija, Demiana Duffa koji je pre Chelzija igrao za Blackburn par sezona, Ceha itd itd..

Benitez je izvukao xabi alonsa, sisoka, rise-a, luisa garciu koji je bio u rezervama Barselone, znachi nije video mech bukvalno, ima tu josh igracha.

I potpuni trenerski bog po meni, Venger, koji je napravio tonu igracha, i dalje ce (Walcott, na D crnja, zaboravih mu ime, itd itd)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uf kako sam samo srecan sto smo mi uzeli Walcotta a ne mrski mi Celzi,klinac ima 16godina i sjajan je...Venger je skupio ekipu koja ce za 2-3godine da hara Evropom...a Murinjo je takav zato sto ima finansijsku podrsku i tako da ga boli kurac za kazne,stvarno je covek sjajan psiholog i strucnjak,koliko ga god mi ne voleli...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@weasel

brate,Ronaldinho je bio ogromna zvezda i pre nego sto je dosao u Barsu,mislim da si naveo samo malo pogresan primer :)))

@xomi

brate sad nevidjeno seres...kazes da je Anceloti sjajan trener...po cemu?Navodis da niko nije cuo za Shevchenka i Kaku?Pa Shevchenko je bre sam doveo Dinamo iz Kijeva do cetvrtfinala LS i to ni manje ni vise je dao 3komada na Kamp Nou Barseloni...cela evropa se tad otimala oko njega i ti kazes da niko nije cuo za njega...pa Kaka je bio zvezda prelaznog roka u Brazilu pored Robinja prosle godine...a i Ferguson mi je dobar u picku materinu,toliko promasenih investicija od 99te godine da nemam reci,sta reci kad im je O'Shea jedini talenat iz omladinske skole koji im je opstao...

khm...da...razume se...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

o boze, koje lupanje. Finale CL 2004 Porto - Monaco. Posle te tekme Barsa uzima najboljeg igracha Porta (Deco) i najboljeg igracha Monaka (Giuly). Posle odlichnog svetskog 2002 su uzeli Ronaldinja, gde je dechko izdivljao. Posle odlichnih partija PSV-a Milan uzima Vogela, a Barsa van Bommela, oba zadnja vezna PSV-a. Slazem se jedino za Messija, doveli su ga sa 13 godina u Barselonu, to im jedino priznajem.

Opet lupanje

pa ne mogu oni sve igrace pre nego sto izadju na teren da znaju da ce biti zvezde

ali uporedi njih i Real i svatices

Link to comment
Share on other sites

pa isti su, samo real kupuje najbolje iz juzne amerike u zadnje vreme, a barsa po evropi, nema razlike

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa isti su, samo real kupuje najbolje iz juzne amerike u zadnje vreme, a barsa po evropi, nema razlike

ali Real kupuje BASH BASH najbolje igrace ..... Iz svakog tima ....

i tako svi najbolji ali kad se sklope ...... strasno ... svo hoce da se dokazuju ...

nema timske igre ....

kod barse je to mnogo bolje .... glavna zvezda je ronaldinjo .... i to svi znaju....

a u realu se svi prave zvezde i onda se nemoze igrati ......

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

ma to se uvek znalo da je Zidan jedina prava zvezda u Realu i da je on trebao da bude vodja,ali jebiga kad Ronaldo hoce da orgija,Bekam da snima reklame,Raul totalno prosao zenit svoje karijere i ono da ne pricam dalje :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

u utorak i sredu se nastavlja..bice zanimljivo

jose je vec poceo srati...milan ubedjen u prolaz...videtjemo

samo da se real nekim cudom ne izvuche..

jaoj boze negde sam procito neki naslov...da je raul bravo pocascen sto mu je data prilika da cuva Anrija i da ce ga on zaustaviti po svaku cenu...AHAHAHAHAHAHA

napunice ih kao budale..

Link to comment
Share on other sites

opasno se razmisljam da singliram Milan za neke vece pare...

takodje razmisljam iz cimanja da uplatim Juve tacan rezultat 1:0 ili 2:0...

Arsu igram 1x samo tako...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

celzi ili real prolaze!!!

imam taaakav osecaj da celzi dobija iz 2-2, znaci 0-1;0-2 !!

juve, milan bi trebao zbog gola u gostima, lion je cini mi se najsigurniji, liverpul je za klasu bollji od benfike jos samo to treba da dokaze i dobije sa 2 gola razlike - 3:1, i dalje verujem da rendzers moze da napravi cudo, inter tek sledece nedelje igra i prolazi lagano...

Link to comment
Share on other sites

mislim da neke kvote treba iskoristiti dok su ovolike...npr. Steaua,Liverpul i Juve ce samo tako da padnu kvote sutra...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Arsenal nije tim koji cuva rezultat tako da cu da idem na keca tu.Liverpool keca,mada osecam da ce kvotu da sjebu do sutra,milan je glodarski tim,osecam da ce da cuvaju 0-0 tako da najverovatnije igram 0-2.Inter odlozen,juve nemam pojma,bice kec ali nemam ideju za golove (posto keca na 1.40 jelte,ne vredi ni igrati:).E sad,posto sam totalno poludeo igracu dvojku na rendzerse zbog fantasticne kvote 6.0 i zbog toga sto moraju da idu na sve ili nista mada ne preporucujem nikome da me prati :))),realno ovde bi mogao 3+ jel ocekujem skroz otvorenu utakmicu.Lion-Psv nemam pojma stvarno,a chelzi navijacki ima da igram i dabog da pokidali onu barsu na sred kamp noua :0 (a i kvota je 3.6:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

dace bog da ispadnu juve, real i milan.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ Duleyman

Da znas samo koliko sam para na njih zaradio ove sezone od singlova, gotovo da nikad nisam izgubio kes. Pogodio 2 puta Inter, Romu ( liga i kup 2. tekma ), Udinese jos na pocetku, Bayern u Torinu, Sampdoriju sad, i da, Fiorentina u ligi. A pao sam na Juve - Roma u kupu ( 1. tekma ) i Milan - Juve . Tako da sam dobro prosao :D.

Ali su me zato milion puta prodali prosle sezone :/.

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...