Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam da li ste gledali prenos izvlacenja parova cetvrt finala lige sampiona, ali mogu vam reci da ste propustili komediju!! toliko nepriijatnosti nisam davno video u jednom live prenosu!! od pada voditeljke programa u nesvest, preko loseg prevoda i umalo ispadanja pehara lige sampiona iz ruku nekog matorog francuza, valjda iz FA-a... sve u svemu izvuceni su parovi:

1. Arsenal FC - Juventus

2. Lyon - AC Milan

3. Inter/Ajax - Villareal FC

4. Benfica - Barcelona

odmah je i izvucen polufinalni par, a to je:

1. - 3. znaci pobednik Arsenal FC - Juventus vs Inter/Ajax - Villareal FC

2. - 4. znaci pobednik Lyon - AC Milan vs Benfica - Barcelona

bice zanimljivoooo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguce da ce 3 zabara da prodju u polufinale, s tim naravno da Inter prodje Ajax...Juve po mojoj proceni treba da bez vecih problema prodje Arsu, Inter takodje Viljareal, od talijanaca jedino ce da bude frka Milanu za koji nisam bas siguran da ce da prodje i pretpostavljam da ce Barsa da izbambusa Benfiku...

fml

Link to comment
Share on other sites

e jbg,hteo sam finale Lion-Barsa iako navijam za Arsu i Milan,znaci u ovom slucaju gledamo finale Arsenal-(Barsa-Lion) :))))

Inter<Viljareal

Juve<Arsa

Lion=Milan

Barsa>Benfika

:))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zamislite finale Benfika - Viljareal,koje bi to valjanje po podu bilo :D

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

poshto je liverpul ispao, navijam za arsenal,ali ce teshko biti protiv prokletih zhabara. Milan prolazi lyon, nazalost, ko i inter viljareal,barsa bez sumnje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno vrlo jasni parovi

Inter>Ajax (Villareal>Ajax)

Juventus>>>Arsenal

Lion<Milan (realno)

Barselona>Benfika

dalje

Juventus>Inter(po mom misljenju Inter ce proci do polufinala)

Barselona>Milan(a onda finalu iz snova)

gde naravno dolazi

Juventus 1:0 Barcelona

:D :D :D

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Prvo polufinale:

Juve - Inter

Drugo polufinale:

Lion - Barsa

Finale:

Juve - Lion

Lion osvaja...

Sad il' nikad.

:)))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Pa to ti kazem,fali im protivnik koji ce da im pokaze gde im je mesto....rendzers,inter izem ti timove:).Mada i Inter mrtvi bi trebao da ih izgazi :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

u prvom paru definitivno navijam da arsenal prodje. mozda ne zato sto gotivim arsenal, vec ne volim italijanski stil fudbala. totalna degradirajuca igra, u odnosu na engleski stil.

drugi par mozda i deset puta vise bi voleo da ispadne italijanski klub, posto lion zaista igra lepo i potpuno bi zasluzili da prodju.

o trecem paru nemam previse reci, mozda zbog dva srbina u timu bi voleo da inter prodje (ako prodju veceras ajaks).

benfika-barselona, uz duzno postovanje benfici mislim da nemaju sta da traze u duelu sa barsom, klubom koji definitivno igra najbolji fudbal!!!

@gibanica

prodace oni sve svoje igrace za brdo para posle ove sezone :)

Link to comment
Share on other sites

pa sve su maltene vec prodali:)

pienaar,maxwell i trabelsi su slobodni na leto...

a inace ko je gledo tekmu mog je da vidi da je

Adriano NAJVECA rupetina od napadaca...ali ne samo promashen penal..sve

i to nije samo ova tekma pa da kazesh losh mu je dan..bre nego se covek raspada..

iskreno navijam za inter i isto tako iskreno mislim da treba da ode..nemoz covek da se sastavi..

da po 3 gola trevizu i askoliju i onda misli da je faca..

sebican,glup,usporava akcije,slabo dribla,samo sutira ko mrcina,glavom prosecan...

rupa...razocarava me sve vise i vise...ma koliko bio nesretan,kruz daje mnogo veci doprinos ekipi kad igra...ovako bice cupavo sa viljarealom...

a dekiju svaka cast-zvezdina skola fudbala :)

Link to comment
Share on other sites

Deki jedini i radi nesto u tom nesrecnom napadu intera :P.Znaci drugo poluvreme ko da je trajalo 2 sata,niko nista ne radi sve stoji,smor.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Deki jedini i radi nesto u tom nesrecnom napadu intera :P.Znaci drugo poluvreme ko da je trajalo 2 sata,niko nista ne radi sve stoji,smor.

A zasto bi radili bilo sta imali su rezultat koji ih vodi dalje, ajax je taj koji je trebao da napada, a inter je cekao da ih kazne iz kontri...medjutim ovi su ih zajebali i nisu ih uopste napadali [:p]

Inter je odigrao taman koliko je dovoljno za prolaz

fml

Link to comment
Share on other sites

slazem se da adriano ne igra bas kao sto je i igrao, verujem da je to trenutno...

ocekujem da ponovo proradi!!!

deki je podsetio na dane kada je igrao u laciju, romi je redovno davao ovakve golove, samo sa jos vece razdaljine, negde par metara od ivice kazenog prostora. veron se nije video, 100% ga boli dupe da se oznoji dok je zaneti u svojim godinama pokazao kako se bori, i dalje moze da udje u karakteristican njegov solo prodor.

materaci me je iznenadio, odigrao je sasvim solidno, imao je par dugih pasova preko pola terena za adrijana i martinsa koji se nisu sinoc videli.

e sada, sto se komentatora tice, ja ne znam ko je onaj lik sto je non stop prekidao saranovica, ocigledno je shvatio da mora iskoristiti sansu koju su mu ukazali ovim direktnim prenosom. meni je to sve bilo tragi-komicno, pokusaji da budu saljivi itd..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...