Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakva asistencija,kakav gol!sto bi kantona reko "play beautiful".

barsa je pojela milan u drugom poluvremenu.steta sto se nisu glasnije culi barsini navijaci sa "ole,ole" na svaki kratak pas pred kraj tekme.

scena kad prikazuju dva klinca kako rukama mere kolko je lopta prosla pored stative(kad je djilardino omasio zicer)je tako priceless:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

AAAaaaaa , da li je neko primetio komentator kako smara , covek nije normalan.O cemu on sve prica za vreme utakmice...

vise puta smo pricali o tome... :)

covek je lud... gde nalazi te informacije jbt?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobro znam , ali posto (bicu iskren) ja kad gledam utakmicu , nikad je ne gledam skoncetrisano , nego tekma je u pozadini , dok ja raduckam nesto drugo , ali sad sam bash kao seo i gledao utakmicu , i ne mogu da verujem :(

Mislim poceo je da prica kako Eto-a niko iz Reala nije cekao na aerodromu kad je doshao u Spaniju i kako je cekao satima , a na ekranu Gatuso upravo slomio nogu nekom iz Barse , publika zvizdi opsta frka...Mislim...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

mozda je barsa bila bolja, ali je i milan imao shanse, i realno je bilo da bude x. Barsa igra extra fudbal, ali za njih ne navijam jer mi uvek ekipa dizela bilo gde da sednem da gledam tekmu smara do bola. Uvek se nadje par idiota sa tarzankama koji su juche videli ronaldinja, i koji drkaju na njega kad primi loptu, ko da im keva igra. Zato mi je i prosle godine u finalu bio smor kad su svi bili uz liverpul,a ne znaju nijednog igracha..

ili jednostavno da gledam tekme gajbi ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zhao mi Milana, nikako da probiju tu sredinu.Stvarno sam mislio da ce se osetiti nedostatak deco-a,mote i sl ali nije :/ Sheva nikako da dobije neku upotrebljivu loptu,sve idu na onog neupotrebljivog Gilardina.Chovek jednostavno nije za velike utakmice.Ono sto mi je najcudnije je sto ne vidim neki ogroman propust u igri Milana.Mozda je trebalo vise forsirati duge pasove jel jebiga barsini igrachi su ipak brzhi i tehnicki bolji pa su cesto presecali na sredini terena.Mozda malo vise zelje i volje,presinga po celom terenu...ne znam.A sto se tice onog gola tu nema sta da se komentarise,to su bila dva poteza-gol.

E da...Puyolova keva je smatrala da je on treba da se oshisha kad je dosao u Barselonu jer je izgledao neuredno...daj...jebote..kad ce vise staviti tog komentatora iza reshetaka:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

gledaj tekme gajbi, ne mogu da svarim ta choporativna gledanja fudbala osim ako je reprezentacija u pitanju

skocio sam do plafona kad ga je zili zuno.

mada ce biti zajebancije na kamp nou, nece barsa lako do finala

uzgred, jesam li se istripovao, ili je zili postao jako trom? pre je bio munja, sad ko da ima bukagije

stijo brate, pratish li ti fudbal? [:D]

zili ne igra uopshte (a i kako ce, kad imaju mladje zmajeve), tako da je chovek van forme totalno:) ovo mu je prvi gol u LS :)

nego meni nije jasno, zashto je rajkard krenuo bez mote i beletija?! trip...

Link to comment
Share on other sites

Falio je Milanu veliki padavicar Pipo, a ne ono drvo Gilardino. Ja sam nesto tripovao da je dobar spic, decko je promasio priliku koju je teze promasiti nego dati. Igraci Milana su imali i los prijem lopte, jedino je Kaka igrao kako treba, ostali 0. Sheva se nije video, sto je kumovalo porazu, tj. nepostizanju gola. Barsa je opet pokazala da je FC Ronaldinjo, i da bez njega ne bi bila nista ( to se pokazalo u mnogo situacija do sada, poslednja je bila cini mi se protiv Santandera ). Sve u svemu, zasluzena pobeda Barse, bili su bolji, ali nece tako lako do finala, iako imaju prednost.

Sto se tice Arsenal-Villareal, siguran sam da ce Wenegerova masinerija nastaviti da gazi do finala ( a nekako sam ubedjen i u finalu )...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Dao bih levo jaje za ovo , ali me zanima , kojim trikom?? :)

pravda [:)]

kolko god bio lud,

ronaldinjo ne mozhe sam protiv onakvih likchina ;]

pocepace ih milan u revanshu ...

josh jednom divljenje ronaldinju ... dechko nije sa ove planete :]

e da i kako se zove komentator ?

i gde zhivi ?

Link to comment
Share on other sites

pa mota je igrao (usao sa klupe), a tog beletija ruku na srce i ne znam :)

care, ushao je i beleti sa klupe, ali obojica su mu mrak igrachi i prva postava koja standardno igra... dakle imao je srece shto nije popio 2 gola dok su njih dvojica bili napolju... :)

Falio je Milanu veliki padavicar Pipo, a ne ono drvo Gilardino. Ja sam nesto tripovao da je dobar spic, decko je promasio priliku koju je teze promasiti nego dati. Igraci Milana su imali i los prijem lopte, jedino je Kaka igrao kako treba, ostali 0. Sheva se nije video, sto je kumovalo porazu, tj. nepostizanju gola. Barsa je opet pokazala da je FC Ronaldinjo, i da bez njega ne bi bila nista ( to se pokazalo u mnogo situacija do sada, poslednja je bila cini mi se protiv Santandera ). Sve u svemu, zasluzena pobeda Barse, bili su bolji, ali nece tako lako do finala, iako imaju prednost.

Sto se tice Arsenal-Villareal, siguran sam da ce Wenegerova masinerija nastaviti da gazi do finala ( a nekako sam ubedjen i u finalu )...

wtf? shevchenko se nije video? pa logichno, da je dobio pola lopti koje je dobio djilardino - video bi se, a i upisao u listu strelaca vala :) kaka je car, podelio je 15 lopti, i na kraju kad je video da majmuni djilardino i abrozini ne umeju da daju gol, morao je sam da pokusha... ma uzhasno su igrali, jebo ga djilardino, jedva chekam da anceloti ode iz milana i da dovedu trenera koji neshto zna..

Link to comment
Share on other sites

e da i kako se zove komentator ?

i gde zhivi ?

aca stojanovic.sto ste tek sad poceli da ga hejtujete,pa covek se popravio:)ne znam da li ste primetili ali kad sam ga poslednji put hejtovao na ovom topiku,propustio je komentarisanje naredne dve tekme:D

zamenio ga onaj drugi lik,koji nije tolko dosadan sa nepotrebnim informacijama,ali je opet dosadno komentarise utakmicu.da ,mislim da je on daleko bolje resenje za ls.

mene svi ortaci ubedjuju da je aca "podatakprevise" najbolji nas komentator.totalno sam se pogubio kad sam to cuo.aj ovako,jel postoji neko ovde ko misli da on nije najgori nas komentator?:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

aca stojanovic.sto ste tek sad poceli da ga hejtujete,pa covek se popravio:)ne znam da li ste primetili ali kad sam ga poslednji put hejtovao na ovom topiku,propustio je komentarisanje naredne dve tekme:D

zamenio ga onaj drugi lik,koji nije tolko dosadan sa nepotrebnim informacijama,ali je opet dosadno komentarise utakmicu.da ,mislim da je on daleko bolje resenje za ls.

mene svi ortaci ubedjuju da je aca "podatakprevise" najbolji nas komentator.totalno sam se pogubio kad sam to cuo.aj ovako,jel postoji neko ovde ko misli da on nije najgori nas komentator?:)

vratite nam milojka pantica :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...