Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shta? Nevezano za to da li bi Partizan dobio Porto/licno mislim da ne bi/

ali ljudi koji bar malo prate partizan znaju da on postize najbolje rezultate u gostima... ta "sitnica" ti je ocigledno debelo promakla

Pogreshio sam ja. Sigurno bismo postigli 3 gola na nekom gostovanju da smo ushli u LS...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

shta? Nevezano za to da li bi Partizan dobio Porto/licno mislim da ne bi/

ali ljudi koji bar malo prate partizan znaju da on postize najbolje rezultate u gostima... ta "sitnica" ti je ocigledno debelo promakla

cini mi se da sam bio u pravu... :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Bartuc chini mi se da ti znash kako se zove komentator b92 za ls?

samo mi nije jasno,zashto on komentarishe,kad bi i voditeljka dnevnika to bolje odradila.

znam da je posao komentatora(pogotovo solo) tezhak,i da chovek mozh' da poblentavi kad pricha sam sa sobom 90min.ali najiskrenije,i ja bi to bolje odradio.

a ne znam u chemu je problem da njega poshalju u ludnicu,i ona dvojca(snimak) da krenu da komentarishu

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Bartuc chini mi se da ti znash kako se zove komentator b92 za ls?

samo mi nije jasno,zashto on komentarishe,kad bi i voditeljka dnevnika to bolje odradila.

U pitanju je velika chetvorka u sastavu Boshkovic, Sharanovic, Stojanovic i onaj_kome_uvek_zaboravim_ime :)

Aca je preshao na b92 prevashodno zato shto radi Big Brother, a u jednom trenutku je chak i digao ruke od fudbala, ali ipak se dogovorio sa njima da radi LS... On je radio poslednja dva prenosa, pretpostavljam da si na njega mislio...

Naravno, on je bio i chlan tandema koji je na EP radio verovatno najgori play-by-play u istoriji zajedno sa Dekijem Pantelicem... Svakodnevno sam ga ispravljao, a tek drugog dana u Areni smo stigli da vishe ne bude "two points counts", vec malo pristojnije "basket counts" :) Trudi se chovek, ali ne zna, jebi ga... Nadam se da ce Big Brother sa njim izgledati svetski...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da dizhem onaj drugi topik.

ne razumem,ali ne razumem.mozhda sam glup,lud ....zashto onaj debil komentarishe ls?!?!!?!?ZASHTO?!!?ukinu nam hrt i sad nas drogiraju sa idiotom.

znachi koeficijent nepotrebnih rechenica po minuti je sinoc preshao sigurno 3 u proseku.

NE ,ne mogu da iskljuchim ton.hocu da chujem atmosferu.mada je i zvuk na hrtu bio duplo bolji.

onaj lik shto je komentarisao snimak barsa-udineze je josh i ok u odnosu na onog acu(valjda) degenerika.

izvini, a sta ti imas protiv kolege [ace stojanovica] ????

Link to comment
Share on other sites

neee??

mora da smo malo pobrkali loncice..

pre doista godina, kada je BK tek pocela da prenosi engleze on je bio prvi komentator. e vremenom mu se pridruzio jos jedan, ne znam tacno kako se zove, ali jedan drugog su zvali "kolega", sto je i normalno.

i iz toga meni "kolega aca" ... daleko od toga da sam ja propali komentator :) inace mnooogo ga gotivim, tj vise njegove price nego njega ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aj ovako,minut pre pocetka svih tekmi...

Bajern - Juve 2

Sparta - Arsenal 2-3

Ajaks - Tun 3+

Udineze - Verder X

Rapid - Briz 1

Mancester - Lil 1

Viljareal - Benfika 0-2

Pao - Barsa 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...