Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juve je zasluzeno prosao. Osim tog gola ne znam sta je Werder pokazao na terenu u odnosu Juventus koji je sve vreme bio bolji.

A sto se tice Barse, naravno, zubati ludak je opet objasnio ovozemaljskim bicima da nema te odbrane koja ce njega da zaustavi ( bar za sada )..

bravo...znaci Juve je zasluzeno prosao u picku materinu...normalno da Verder nije nista prikazao kad su imali rezultat koji im odgovara,a Juve se u Nemackoj provukao samo tako,totalno zasluzena pobeda Verdera je bila,dadoshe 2 gola ni iz cega(a ni juce nije bilo nista bolje,aj da je Emerson dao onaj gol u prvom poluvremenu ili iz neke normalne akcije,nego sve neki odbici kurci palci),Juve ce tako da izduva,ima neko da ih izmasakrira kao sto ih je Milan kuci oprao,dosta je bilo provlacenja,ponistavanje golova iz indirekta i pokloni golmana...

sto se tice Barse i Celzija,goru tekmu skoro nisam gledao :))) znaci da nije bilo Ronaldinja kojem je tako pucala kara da da gol do tog 80og minuta,ubio bih se...onaj Celzi je tako jadna ekipa,oni u situaciji da moraju da jure rezultat igraju ko mishevi,ko zhene jebote,to jos nisam video,pa da kazes da su primili gol iz kontre,nego i u tom trenutku je Roni isao solo na njih 5...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e mudro zborish izmasakrirace ih neko...

cim ne sudi paparesta juve ne zna nishta...samo ako ih ukenja kao sinoc

a verderu svaka cast za igru..i jos trener umesto napadacha uvodi napadacha znaci skroz kul bez stekanja..ofanziva do kraja..da ih nesrecni Wiese nije onako kaznio (a pritom je branio celu tekmu ko zmaj) bili bi carevi...

Link to comment
Share on other sites

koje crne srece..pa unistili su ih

taj jedan usercic raula je bila jedina ozbiljna sansa reala

Znaci Anri je kralj

a za liverpul...MUAHAHAHAH

mrzi me da trazim da quotujem sam sebe ali govorio sam da mora da se desi barem jedno iznenadjenje...kad nije uspeo verder, morala je Benfika da kazni !

svaka im cast..odo da gledam pregled i golove

a ovako glatku miloanovu pobedu svakako niko nije ocvekivo...

Link to comment
Share on other sites

koliko ste svi pricali da ce arsenal da pokida...a imao je srece da prodje :/

au Pejo,a da u pravu si,imao je srece da prodje Mancester pretprosle godine u FA cupu:)),ali ovo protiv Reala definitivno je zasluzio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako sada stvari stoje jedino Lion i eventualno Milan mogu da pariraju Barsi...

Bice xtra zanimljivo do kraja...

Lichno bih voleo da Milan ispadne vec u 1/4 finalu, a Barsa i Lion da se bore za titulu.

We'll see.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

svi koji ste nesto prisrali za moj komentar ars-real...razlika izmedju mene i vas je to sto ste vi svi navijali za arsenal, a ja sam bio neutralani posmatrac. stoga, moj sud > vas sud ( jer, istina je u oku posmatraca ). :P :)

fred (ako se tako zove onaj lik sa cuclom) > all ... kakav gol, usro sam se

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

art 4 od 6 :)

koji je dobitak na 1000???

koliko su me odusevili arsenal i real toliko su me razocarali celzi i barsa. ocekivao sam "atomski" fudbal, mislio sam da ce prstati na sve strane, medjutim, sve je pokvario covek sa klupe. sada se pokazalo sta je u stvari murinjo, covek bez muda!!! nije smeo da pocne mec sa dva spica, cak i na pola sata do kraja nije smeo da uvede krespa pored drogbe, vec je zamenio spiceve i koliko-toliko igrao sa istom taktikom do kraja! nije mu palo na pamet da napadne, vec se drzao stare taktike da ceka da protivnik pogresi, pa sta onda bude. razocarao me je.

a sinoc, sinoc je svega bilo, samo golova ne!! ali utakmica je dobila prelaznu ocenu. samo me je neverovatno zivcirao "komentator" tj pomocnik, veliki poznavalac fudbala, covek koji poznaje svakog igraca koji je sinoc igrao kao da mu je rodjeni brat, cak i ono sto ni oni sami ne znaju o sebi tu je ON, goran "pa sigurno" bunjevcevic!!! covek je ubio prenos, ne znam zasto forsiraju gorana kada je covek ultra smor, zanimljivije bi mi bilo da sam slucao pantica, bar bi se smejao.

karo je bar imao kare;) da igra zadnjih 20ak minuta sa 3 spica. na kraju, ipak, zasluzen prolazak arsenala...

e sada, moje prognoze za 1/4 finale!!!

milan-barsa

viljareal-benfika

juve-arsenal

inter/ajax(pre ajaks)-lion

Link to comment
Share on other sites

Anri je sebicnjacina najgora...a l'pool ni za 3 dana ne bi dao gol...bajern totalno razocarao, odbrana im je smesna pogotovu onaj ismael rtd...lion je mama, fredov gol je vrh, ali me je radovanje iznerviralo maximalno(ono sa cuclom)...inace iz dna duse mrzim inovativne nacine radovanja

fml

Link to comment
Share on other sites

@ Spils

jel si taj 4 od 6 igrao sa fixevima posto prosecna kvota za 0-2 je 1.6 pa ono,da nisam video tvoj post hteo sam da te pitam da li si usao u minus,posto ne znam kako si mogao plus da izvuces!

@Ivan_tm

znaci i ti se slazes? :)

@Peja

aj sto sam subjektivan po pitanju te tekme,al mi objasni po kojoj osnovi se Arsenal provukao?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zato sto im je real dosao u london gde su svi ocekivali da ce ars da ih napuni ko nikad. a onda real i pored 99 prodatih lopti ( i to na 6,8 metara od gola ) i vrlo lose igre uspe da im parira. i realno, real je imao vise od "one jedne jedine prilike raula", ali ces ti kao navijac arsenala reci " pa i nisu neke ".

arsenal koji dodje do 16m i onda igra u krugu, niko ne sme da sutne, i niko da da loptu onom caru Hlebu ?! lik stoji na 16 SAM, i neki lik koji je bio gore nece pa nece da mu da...sve u svemu, ars nema muda :(

Edited by Peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

zato sto im je real dosao u london gde su svi ocekivali da ce ars da ih napuni ko nikad. a onda real i pored 99 prodatih lopti ( i to na 6,8 metara od gola ) i vrlo lose igre uspe da im parira. i realno, real je imao vise od "one jedne jedine prilike raula", ali ces ti kao navijac arsenala reci " pa i nisu neke ".

arsenal koji dodje do 16m i onda igra u krugu, niko ne sme da sutne, i niko da da loptu onom caru Hlebu ?! lik stoji na 16 SAM, i neki lik koji je bio gore nece pa nece da mu da...sve u svemu, ars nema muda :(

Aj sad polako,ko je ocekivao da ce Arsenal da ih napuni?Ja iako navijam za Arsu svim srcem,nisam bio siguran u prolazak...a ok,aj da nabrojimo Realove prilike...Ronaldo glavom,Ronaldov ulazak u 16 i Zilbertov start,Raulov shut,Robinjov shut iiii...sve da kazes poluprilike...to je to sto sam ja juce video...i da ne zaboravim dva Bekamova slobodnjaka koje mozes i ne moras da racunas...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...